Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

RESTA 2024

Parodoje "RESTA 2024" pristatysime:

– Ypatingai siaurų linijų dizainu, šilumos pralaidumo koeficientu 0.79 W/m²K bei išskirtiniu saugumu pasižyminčias „Sky Frame“ stumdomas terasines duris, atinkančias A++ Klasės, tiek Pasyvaus namo reikalavimus.

– Naujo dizaino profilio medžio-aliuminio ir medinių langus A++ Klasės Namams Europa 92 išsiskiriančius šiluma, ilgaamžiškumu, saugumu ir akustinėmis savybėmis, skirtus modernaus šiuolaikiško stiliaus statiniams.

–  Modernaus dizaino išskirtinėmis šiluminėmis savybėmos 0.88W/m²K  pasižyminčias skydines įėjimo duris.

Parodos metu susipažinsime su mūsų gaminamais aukščiausios kokybės medžio ir medžio-aliuminio langais bei durimis, maža to, išbandysime inovatyvias išmaniąsias duris valdomas mobiliuoju telefonu!

 

RESTA  2024

Data: 2024 balandžio 25–77 d.

Vieta: Litexpo

Registracija

Susitikime!
Side
Susitikime!
Side

2024-aisiais, ilgametes tradicijas puoselėjanti ir jau 29-erius metus lankytojų iš visos Lietuvos mėgstama paroda „Namų pasaulis 2024“ – maloniai nustebins ir pasitiks labai pasikeitusi. Šiųmetinė paroda, orientuota į tris pagrindinius šūkius: nauja, tvaru, išmanu.

Atsinaujinusi paroda, su naujomis temomis, aktualiausi ir moderniausi sprendimai statybų srityje, naujausių ir moderniausių technologijų pritaikymas šiandieniniuose būstuose.

Balandžio 5-7 dienomis, Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui