Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Šaltinis - rekvizitai.vz.lt/imone/fenster/atsiliepimai/

Atsiliepimai

Testimonial
ZYLE FENSTER su Aram Martirosian susitikome parodoje, kur mus sužavėjo langų kokybė. Atėjus metui užsakinėti langus išsiuntėme užklausą ir mūsų nuostabai ZYLE FENSTER buvo vieninteliai tobulai išpildantys mūsų poreikius. Kadangi reikėjo beveik 20 metrų langų sienos, plastikiniai langai buvo ne išeitis. Visas procesas, nuo dizaino koncepcijos ir spalvų pasirinkimo iki puikaus montavimo, buvo sklandus ir nepriekaištingas. Nuoširdi padėka Aram, kad kantriai mums viską išaiškino ir padarė mūsų langų svajones realybe. Jūsų kompanijos pasirinkimas buvo sprendimas, kuriuo mes labai džiaugiamės. Rekomenduojame

Testimonial
Rekomenduojame ir džiaugiames Zyle Fenster mediniais langais.
Prieš renkantis namui langus, atlikome didelį darbą ieškodami įvairių sprendimų bei rangovų. Zyle Fenster gamintojas buvo pats atviriausias, kuris mums greitai organizavo dalykinį susitikimą savo gamybos padalinyje, supažindino su gamybos galimybėmis, niuansais ir pateikė savo pasiulymą projektui įgyvendinti. Vadovas Antanazas stengėsi išgirsti mūsų lūkesčius, pastabas ir rado ne tik puikius variantus, bet pasiūle ir patrauklią kainą.
Gamyba ir montavimas vyko be didelių trikdžių ir vėlavimų. Į kilusias rangos problemas buvo reaguojama operatyviai, ieškoma sprendimų, tad šiandien jau antri metai džiaugiamės nuostabiais Zyle langais ir slenkančiomis Zyle HS sistemomis.
Dėkingi Antanazui ir visai Zyle Fenster komandai.

Rekomenduoju!
Testimonial
Džiaugiamės, kad mūsų kelyje pasitaikė Zylė Fenser ir Viniaus vadovas Antanazas. Esame labai patenkinti langų kokybe, tvarkingai atliktais montavimo darbais. Rekomenduojame!
Testimonial
Zyle Fenster padarė tai, ko nesiėmė nei vienas kitas gamintojas ir montuotojas. Turėjome ypatingai sudėtingą buto projektą, kur dėka gero logistikos organizavimo, kokybiškų gaminių ir kruopštaus pabaigimo užbaigėme tik su simboliniu pavėlavimu. Ačiū Antanazui už bendradarbiavimą ir kokybiškai atliktus darbus. Rekomenduoju tiems, kas renkatės langų gamintojus ir montuotojus.
Testimonial
Labai džiaugiuosi pasirinkęs Zyle Fenster langus, jų kokybė kalba pati už save, tikrai esu labai dėkingas visai Zyle komandai, už kokybiškus gaminius, tvarkingą langų montavimą, bei terminų laikymasi. DIDELIS AČIŪ! Tikrai rekomenduoju!
Testimonial
Užsakinėjau kaustytus medinius langus savo namui Vilniuje. Patiko, kad buvo suteikta profesionali konsultacija (atskiras ačiū Vilniaus ofiso vadovui) ir kas man labai aktualu, buvo laikomasi sutartų gamybos ir montavimo terminų. Taip pat noriu pabrėžti optimalų kainos ir kokybės santykį. Kol kas tik teigiamos emocijos, rekomenduoju!
Testimonial
Su "Zyle fenster" komanda įgyvendinome sudėtingą medžio aliuminio langų, durų projektą: trapeciniai langai, raštuoto stiklo vidinės pertvaros, ąžuolo masyvo lauko durys, terasos stumdomos durys. "Zylė fenster" komandai puikiai pavyko suderinti visus užsakovo bei architektų prašymus, drąsiai galiu rekomenduoti šią atsakingai dirbantį langų, durų gamintoją. Ačiū už kruopštumą ir profesionalumą visai jūsų komandai.
Testimonial
Kokybiški gaminiai už protingą kainą. Esame laibai dėkingi už profesionalų bendradarbiavimą, kokybiškas paslaugas ir gaminius. Ypatingai Vilniaus ofiso vadovui Antanazui Šalčiui.
Testimonial
Norėjau padėkoti Zyle Fenster komandai, kad papuošė daugiabutį kaustytais aliuminiu mediniais langais. Tikri savo srities profesionalai, nepabūgstantys iššūkių ir juos įgyvendina su kaupu. Atsakingai laikosi visų sutartinių įsipareigojimu - rekomenduoju! ???? Ypatingai dėkingas Vilniaus ofiso vadovui - Antanazui už konkretumą ir operatyvumą sprenžiant visus klausimus, bei malonų bendravimą!
Testimonial
Esame labai patenkinti tiek gaminių kokybe, tiek pasiūlyta kaina!
Dėkojame Vilniaus ofisui už malonų bendravimą ir suteiktas konsultacijas! Būtinai dar kreipsimės! :)
Testimonial
Rekomenduoju šią įmonę - labai kokybiški gaminiai, puikus aptarnavimas, sutartų gamybos terminų laikymasis, kokybiškas darbas, patarimai renkantis gaminius, medžiagas. Profesionali komanda !!!
Ačiū Jums, Džiaugiuosi pasirinkusi būtent šią įmonę !!!
Testimonial
Ilgai ieškojom langų gamintojo, kuris galėtų pasiūlyti kokybiškus medinius kaustytus aliuminiu langus ir keliai suvedė su Fenster kompaniją. Pasikalbėję su Vilniaus ofiso vadovu Antanazu (jam atskiras AČIŪ) bei aplankę gamyklą neliko abejonių, kad geros rekomendacijos neveltui paliekamos. Likome labai patenkinti gaminių kokybe bei montavimo darbų kokybe. Visi draugai bei statybininkai, kurie užeina apsižiūrėti palieka tik geriausius atsiliepimus. Drąsiai galime rekomenduoti Fenster įmonę! Jei reikėtų vėl medinių langų, tai vienareikšmiškai kreipčiausi į šią kompaniją.
Testimonial
Esu dėkingas Fenster ir jos padalinio vadovui Antanazui už pagamintus ir sumontuotus langus. Bendravau su keletu langų gamintojų, tačiau būtent Fenster ir ėmėsi pagaminti medinius langus su aliuminio apvalkalu, juos sumontuoti pagal šiuolaikinius reikalavimus už protingą kainą. Ačiū
Testimonial
Gavome tokią kokybę ir vizualinį efektą, kokio tiesą sakant nesitikėjome! Iki sumontavimo mediniai langai asocijavosi su masyvumu, sunkumu, bet pasirodo yra priešingai - net didžiuliai vitrininiai langai su 2, 70m. vientiso stiklo durimis varstosi labai lengvai ir maloniai, o ploni ir nemasyvūs rėmai neužgožia būsimo minimalistinio interjero bei šviesos į vidų patekimo. Kadangi langai mūsų namo veidas, jų daug ir jie nestandartiškai dideli, išsirinkti gamintoją buvo tikrai nelengva įtampą kelianti užduotis, bet pamačius efektą tikrai norisi padėkoti ir rekomenduoti kitiems. Ypatingas ačiū Vilniaus ofiso vadovui Antanazui ir dizaineriui Antanui, kurie nepagailėjo nei laiko nei pastangų profesionaliai konsultuodami visais techniniais ir dizaino klausimais. Ačiū!
Testimonial
Norėjau padėkoti Zyle Fenster komandai, kad papuošė daugiabutį kaustytais aliuminiu mediniais langais. Tikri savo srities profesionalai, nepabūgstantys iššūkių ir juos įgyvendina su kaupu. Atsakingai laikosi visų sutartinių įsipareigojimu - rekomenduoju! ???? Ypatingai dėkingas Vilniaus ofiso vadovui - Antanazui už konkretumą ir operatyvumą sprenžiant visus klausimus, bei malonų bendravimą!

Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui