Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Langai, durys ir slankiojančios sistemos: išskirtiniai dydžiai

Kaip ir visose pramonės šakose šiais laikais, technologijos žengia į priekį, kai kalbama apie stiklo naudą jūsų namuose. Trigubai įstiklinti langai tapo įprastesni, kaip ir mediniai langai kaustyti aliuminiu – gaminys, leidžiantis ilgiau tarnauti ir sumažinti priežiūrą. Energijos tausojimas nuolat didėja kartu su pasauliu didėjančiu tvarumo poreikiu; namai su Pasyvaus namo langais pasiekia vis daugiau žmonių. Tačiau, kaip ir kitose pramonės šakose, didėjant galimybėms, didėja ir klientų lūkesčiai, o vis daugiau sutinkame klientų, siekiančių maksimaliai padidinti savo erdvę ir įsileisti daugiau šviesos į namus, įrengdami negabaritinius stiklus. Tačiau kokios yra šių dienų produktų ribos? Nesvarbu, ar tai įprastas langas, perverčiamas langas ar stumdomos durys, koks dydis yra tinkamiausias? Kreipėmės į Marką Scarffą iš Zyle Fenster UK, kad sužinotume.

Kaip dažnai šiais laikais sulaukiate klausimų apie didelius langus?

Tiesą sakant, šiais laikais sulaukiu tokio klausimo beveik kiekvieną dieną. Turbūt mums tai yra šiek tiek įprasta nei kitiems tiekėjams, nes užsitarnavome reputaciją ir galime atlikti kai kuriuos didesnius darbus pagal užsakymą. Daugelis įmonių tiesiog atsisako į tai įsitraukti, nes tai paprastai yra sudėtingesnis procesas nuo projektavimo, gamybos ir iki montavimo. Vis dėlto mums tai tinka, nes mes norime teikti individualizuotas paslaugas ribotam klientų skaičiui, o ne siekti apimties ir nusileisti standartams. Sulaukiame daug užklausų dėl to, kad norime pagaminti ir sumontuoti gana stulbinančius įstiklinimus. Tiesą sakant, kaip aš sakau, mes montuojame dešimties metrų 4 langą su vaizdu į Kinseilo įlanką.

Prieš klausdamas apie konkrečius dydžius, kokias problemas sukelia per dideli gaminiai?

Taigi šiais laikais tai nėra tik gamybos ir montavimo reikalas, mes taip pat turime gerai suprasti bet kokio mūsų gaminamo stiklinimo energijos išsaugojimo poveikį, todėl projektiniai skaičiavimai turi būti atliekami iš šios perspektyvos. Be to, mūsų gamybinės patalpos paprastai yra įrengtos pagal dažniausiai pasitaikančius poreikius, todėl ten paprastai turi vykti kūrybinė inžinerija. Tačiau didžiausias dėmesys detalėms skiriamas montavimo etape. Kartais susiduriame su keliomis stiklo plokštėmis, kurių kiekviena sveria iki ketvirtadalio tonos! Tam reikia patirties, planavimo ir, žinoma, specializuotos technikos. Kuo gaminys sunkesnis, tuo montuojant daugiau dėmesio skiriama detalėms, todėl turime skirti laiko viskam pagaminti, kad būtų maksimaliai padidintas efektyvumas ir funkcionalumas.

Dydžių ribos: Mediniai langai kaustyti aliuminiu ir durys

Langai
Fiksuoti langai

Kalbant apie pavienius fiksuotus langus, mes paprastai išnaudojame maždaug tris metrus du su puse metro. Šį dydį galima pasiekti visuose gaminiuose padidinus stiklo tankį. Tačiau realiai šią ribą diktuoja logistika. Tai reiškia, kad sunku transportuoti ir sumontuoti ką nors didesnio nei šis. Tiesą sakant, jei klientas turi pakankamai lėšų, kad galėtų sumokėti už individualius logistikos susitarimus, šis dydis gali būti padidintas.

Atidaromi langai

Kalbant apie atsidarančių langų dydį, mūsų pakeliami ir pasukami mediniai langai kaustyti aliuminiu užtikrina didžiausią patvarumą. Todėl raginu, iš esmės, visus klientus pasinaudoti šia sistema. Tai ne tik suteikia įvairių galimybių vėdinimui, valymui ir pan. Tačiau tai taip pat yra daug tvirtesnė sistema nei atidaroma, net jei nenorite didelio dydžio. Viena anga gali siekti pustrečio kvadratinio metro, nors neprotinga turėti platesnę nei aukštą varčią. Kai kalbate apie atidaromas, šone pakabinamas varčias, šias ribas galite žymiai sumažinti. Mūsų gaminiams maksimalus plotis yra apie septyniasdešimt centimetrų, nors žinau, kad kitos įmonės daro šiek tiek daugiau. Vis dėlto galėčiau lažintis, kad jei turite kokį nors didelį atsidarantį langą, netrukus pakeisite tuos vyrius. Kaip jau sakiau, mes mėgstame sutelkti dėmesį į geriausius produktus, todėl pirmenybę teikiame pakėlimo ir pasukimo darbams.

Paverčiamas langas

Paverčiamus langus padarėme iki pusantro metro pločio ir trijų metrų aukščio. Dar neturėjome pagrindo nustatyti apribojimų, bet inžinerijoje jie yra labai patvarūs. Viskas priklauso nuo atsvarų, kuriuos įdedate į rėmo vidų, ir aš tikiu, kad galėtume rasti gana didelių, jei jų prireiktų, o pakeliamų langų technologija yra gana sena. Nepaisant to, U-vertė nebuvo tokia reikšminga, kai jie pirmą kartą statė Gruzijos namus. Neseniai atlikome didžiulį darbą JK, kur varčios slankikliai buvo „išlenkti pagal planą“. Tai reiškia, kad tikrieji rėmai ir stiklas buvo išlenkti taip, kaip žiūrėtumėte į juos iš viršaus, kad atitiktų senojo pastato kreivumą.

Durys

Taigi savo durims garantuosime bet ką iki vieno taško dviejų metrų pločio ir dviejų su puse metro aukščio. Tai galime padaryti su visais mūsų produktais asortimente. Pastebime, kad labai išaugo susidomėjimas tokiomis didesnėmis priekinėmis durimis, kaip šios, todėl jos jau išbandytos ir tokio dydžio. Kai įeiname į pažangesnes aliuminio sistemas, pavyzdžiui, su Schuco durimis, aukštį galime padidinti iki trijų metrų. Kalbant apie dvigubas duris, galite tiesiog padvigubinti viengubų durų dydį ir mes galime jas pastatyti už jus.

Slankiojančios sistemos

Kalbant apie medines ar aliuminines slankiojančias sistemas, didžiausia dviejų stiklų sistema, kuria galime padaryti, yra šešių metrų pločio ir dviejų taškų septynių metrų aukščio. Bendras plotis gali būti padidintas pridedant fiksuotų langų, bet mes linkę pasiekti maksimalų maždaug dešimties metrų plotį, kaip šiuo metu darome Korke. Kai pasirenkame brangesnius gaminius, tokius kaip Schuco, galime padidinti aukštį iki trijų metrų, bet bendras plotis vis tiek paprastai siekia dešimt, nors yra ir kitų dalykų, kuriuos galite padaryti su Schuco.

Apskritai, stiklinami gaminiai gali turėti apribojimus, nesvarbu, ar tai priklauso nuo transportavimo ar paties lango. Tačiau buvo nustatyta, kad Zyle Fenster labiau nei dauguma nori dirbti su pagal užsakymą pagamintais dideliais gaminiais, nes jie yra skirti vienkartiniams aukštos kokybės gaminiams, o ne masinei gamybai.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie naujus langus ir duris, susisiekite su mumis.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui