Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Pasyvaus namo sertifikuoti langai ir durys „Naujajai arkai“ Šv. Benedikto mokykloje

Zyle Fenster didžiuojasi, kad buvo pasirinkti gaminti ir montuoti (su partneriu TRC Windows) Pasyvaus namo langus ir duris „Naujajai arkai“ Šv. Benedikto mokykloje. Šioje nepriklausomoje katalikiškoje mokykloje suteikiamas bendras ugdymas nuo darželio iki šeštos klasės. Šiuo metu JK yra tik keletas mokyklų, pastatytų pagal šį sudėtingą Pasyvaus namo standartą. Naujoji arka turės naudos tiek dėl puikių vidaus darbo sąlygų, tiek dėl ilgalaikių ekonominių ir aplinkosauginių itin mažai energijos naudojančių pastatų pranašumų. Džiaugiamės galėdami būti šio įdomaus ir novatoriško projekto dalimi.

Prireikė naujo trijų aukštų pastato pradinei mokyklai ir vaikų darželiui, jie paskyrė Van Heyningen ir Haward (vHH) architektais, o Jerramas Falkus buvo pasirinktas jų rangovu.

vHH pasiūlė vieną didelio našumo, labai mažai energijos naudojantį pastatą, pastatytą pagal labai reiklų Pasyvaus namo standartą. Šis tvarus statybos būdas lemia sandarius ir itin izoliuotus ekologiškus pastatus. Tai padidina energijos vartojimo efektyvumą ir žymiai sumažina einamąsias sąskaitas už komunalines paslaugas. Oro kokybė ir temperatūra palaikoma naudojant šilumos rekuperacinę ventiliaciją. Kadangi grynas oras iš lauko patenka per šilumokaitį, tai taip pat pagerina mokiniams ir personalui oro kokybę viduje. Vidaus ir lauko erdvės derinamos, nes didelės stiklinės durys atsiveria tiesiai iš klasių į lauko ir žaidimų zoną.

Zyle Fenster buvo pasirinktas, nes jau gaminame platų Pasyvaus namo sertifikuotų gaminių tiek naujiems pastatams, tiek modernizuotiems restauravimo projektams savo langų, stumdomų durų, įėjimo durų ir užuolaidinių sienų asortimente. Taip pat turime glauų bendradarbiavimo su architektais patirtį, kad pasiektume reikiamas kiekvieno gaminio šilumines vertes; žvelgiant konkrečiai į rėmą, stiklinimą ir bendras lango montavimo vertes. Pavyzdžiui, mes gaminame langus Pasyvaus namo restauravimo projektui Passmore Street 11, kuris buvo pirmasis privačiai nuomojamas pastatas Londone, pasiekęs EnerPHit Pasyvaus namo standartą.

Zyle Fenster produktai

Zyle Fenster gamino ir sumontavo medžio aliuminio Europa pasukamus ir pakeliamus langus. Šie Pasyvaus namo sertifikuoti langai siūlo aukščiausios kokybės izoliaciją, kurių profilis iki 92 mm, su trigubu stiklu. Dėl švarių, stilingų linijų šie langai idealiai tinka tiek tradicinėms savybėms, tiek moderniai architektūrai ir puikiai dera su plytomis dengtu The New Ark pastato dizainu. Dėl Pasyvaus namo atsparumo vandeniui ir oro sandarumo lygių, mūsų naujos konstrukcijos langai taip pat atitinka griežčiausius Europos akustikos, atsparumo ugniai ir net atsparumo kulkoms standartus, jei reikia. Jie taip pat turi skirtingus atsparumo įsilaužimui lygius (2 ir 3 klasės), todėl yra ypač saugus sprendimas.

Taip pat tiekėme ir sumontavome Reynaers Concept System 86 aukštos izoliacijos dideles įėjimo aliuminio duris. Pasitelkus Pasyvaus namo šilumos izoliacijos standartus, ši tvirta durų sistema taip pat išlaikė sunkius bandymus esant dideliam eismui, todėl idealiai tinka mokyklų pastatams. Mes taip pat tiekėme ir sumontavome Gutmann Lara GF medžio aliuminio skersinių užuolaidų sistemą, kuri sujungia Naujosios Arkos pastatą su kitu mokyklos pastatu. Ši Pasyvaus namo sertifikuota užuolaidinių sienų sistema užtikrina itin efektyvią šilumos izoliaciją, tuo pačiu užliedama natūralia šviesa abu pastatus.

Kodėl Pasyvaus namo statyba tokia populiari?

Paprastai senamadiški langai nėra labai efektyvūs izoliuojant nuosavybę. Prasta konstrukcija ir neteisingas montavimas akivaizdžiai gali sukelti nuotėkį ir skersvėjų. Be to, tinkamai pastatyti ir gerai sumontuoti langai taip pat gali sukelti problemų. Uždėkite delną ant standartinio lango stiklo ir iškart pastebėsite, koks jis šaltas.

Kai šiltas oras iš šildymo sistemos pasiekia langą, jis atšąla, o karštam orui kylant aukštyn ir šaltam nusileidžiant susidaro skersvėjis. Radiatorių dėjimas po langais yra neefektyvus ir brangus būdas kovoti su šia problema, nes didžioji šilumos dalis tiesiogine prasme išeis pro langą. Be to, kai šiltas ir drėgnas oras susiduria su šaltais paviršiais, susidaro kondensatas, išsiskiriantis mažyčius vandens lašelius, kurie laikui bėgant sukelia pelėsių ir kitą kenksmingą poveikį sveikatai. Pelėsių fragmentų ar sporų poveikis gali sukelti astmą ir kitas kvėpavimo problemas.

Norint gauti sertifikatą, Pasyvaus namo langas gali būti tik 4,2 laipsnio vėsesnis už vidutinę supančios erdvės paviršiaus temperatūrą. Be to, šalčiausiame lango rėmo taške „vandens aktyvumas“ neturi būti didesnis nei 80%. Kuo šiltesnis langas, tuo mažesnis santykinės drėgmės procentas. Šios vidinio paviršiaus temperatūros yra tiesiogiai susijusios su sumontuoto lango U-verte.

Pasyvaus namo langas ne tik pašalina skersvėjų ir kondensatą, bet ir pagerina bendrą asmens komfortą. Net ir šalčiausiomis Didžiosios Britanijos žiemomis žmonės gali sėdėti prie didelių langų ir mėgautis natūralia šviesa bei nuostabiais vaizdais. Pasyvaus namo vėdinimo sistemos tiekia gryną orą visose gyvenamosiose patalpose ir palaiko drėgmės lygį, sukurdamos sveiką ir patogią atmosferą visame pastate.

Kadangi Pasyvaus namo šildymas ir vėsinimas kainuoja žymiai mažiau, komunaliniai mokesčiai bus žymiai mažesni, o bendras poveikis aplinkai taip pat sumažės.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui