top

Zyle fenster mediniai langai – sukurti tarnauti 30 ir daugiau metų

„Zyle fenster“ mediniai langai, skirti A++ klasės individualiems ir komerciniams projektams, pasižymi išskirtinėmis šiluminėmis savybėmis, sandarumu, akustika ir saugumu. Šiuolaikiški ir stilingi „Zyle fenster“ langai yra pagaminti pagal moderniausias vokiškas medinių langų gamybos technologijas, naudojant tik kokybiškiausias ir laiko patikrintas medžiagas bei laikantis aukščiausių kokybės standartų.

Medinių langų tipai

Užsakovams siūlome net keleto varstymo tipų medinius langus. Į lauką atidaromi „Casement“ tipo langai, skirti Anglijos bei Skandinavijos rinkoms, pasižymi savo sandarumu, varstymo įvairove bei siauromis rėmo/varčios linijomis. Atidaromi ir atverčiami „Tilt&Turn“ mediniai langai yra skirti A++ klasės namams bei pasyvių namų projektams. Šie langai turi varčios atvertimo funkciją bei mikroventiliaciją, kurios leidžia nuolatos vėdinti patalpas, neprarandant saugumo ir privatumo. Na o mediniai langai „Pivot“ pasižymi išskirtiniais gabaritais ir galimybe išvalyti išorinį stiklą, pervertus medinio lango varčią per horizontalią ašį. 

Vieni šilčiausi ir sandariausi mediniai langai

 

.

Pas24 standartą atitinkantys mediniai langai

Didžiausių gabaritų varstomi medžio langai rinkoje.

KOKYBĖ

Mediena – natūrali medžiaga, patinkanti ekologijos ir sveikos gyvensenos šalininkams. Kadangi mediniai langai „kvėpuoja“, tai užtikrina drėgmės balansą patalpoje. Taip pat jie pasižymi puikia šilumine izoliacija ir neleidžia kondensuotis vandeniui

Visa „Zyle fenster“ produkcija atitinka medinių langų CE ženklinimo reikalavimus, skirtus šiluminėms savybėmis, vėjo apkrovoms bei vandens nepralaidumui įvertinti ir yra išbandyta bei sertifikuota akredituotose bandymų laboratorijose.

Gamybos proceso metu visų mūsų produktų kokybė yra kruopščiai tikrinama – testuojamas langų atidarymas, tikrinamas dažų plėvelės storis bei stiklo paketo kokybė.

SAUGUMAS

„Zyle fenster“ į lauka atidaromi „Casement“ tipo ir atverčiami „Tilt & Turn“  mediniai langai yra sertifikuoti ir atitinka vieną aukščiausių Europoje Anglijos saugumo standartą PAS24.

Norint gauti šį saugumo standartą, yra atliekamas testas, susidedantis iš dviejų dalių. Jo metu imituojamas įsilaužimas per langus į pastato vidų, naudojantis rankiniais įrankiais, tokiais kaip laužtuvas, peilis bei kitai dažniausiai „ilgapirščių“ naudojamais įrankiais. Langui atlaikius pirmąją bandymo dalį, atliekamas antras bandymas, kurio metu 2.0 kN jėga 15 s yra spaudžiamas kiekvienas lango kampas ir kiekvienas uždarymo taškas.

Draudimo kompanijos Anglijoje ypatingai teigiamai žiuri į pastatus, kuriuose sumontuoti PAS24 saugumo standartą turintys langai bei durys.

DIZAINAS

„Zyle fenster“ pasiūla, renkantis medinius langus, patenkins net ir patį išrankiausią užsakovą. Langus galime pagaminti iš pušies, ąžuolo, maumedžio, raudonosios šorėjos (meranti), afrikinės kajos (mahogany) ar Naujosios Zelandijos pušies (accoya) medienos.

Parinksime grūdintus, laminuotus, matinius ar dažytus stiklus. Medinių langų išorę ir vidų nudažysime ta pačia RAL spalva ar nulakuosime viena iš 12 „Zyle fenster“ lakų paletėje esančių natūralių spalvų.   

Stilingi, jaukumo, subtilumo ir solidumo įspūdį namams suteikiantys „Zyle fenster“ mediniai langai yra ilgalaikė investicija – jie reikalauja minimalios priežiūros ir tarnauja mažiausiai 30 metų!

MEDINIŲ LANGŲ KAINA

Dažnas klientas klausia, kiek kainuoja mediniai langai? Ir kaip skiriasi medinių langų kaina nuo plastikinių?

Mes atsakome taip: medinių langų, dažytų RAL spalvomis arba lakuotų natūraliais lakais, kaina nuo kokybiškų ir ilgaamžių iš vokiškų profilių pagamintų langų, padengtų RAL spalvomis, beveik nesiskiria. Ir visada primename, jog medinius langus verta rinktis dėl to, kad jie yra ilgaamžiškesni, šiltesni, suteikia namams estetikos ir žymiai padidina pastato vertę.

Medinių langų Zyle Fenster naujausi projektai