Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Langų pirkimas - koks turėtų būti pristatymo laikas?
Kiek laiko trunka nuo užsakymo iki pristatymo?

Medinių langų kaustytu aliuminiu atveju gali būti nurodytas nuo keturių iki dvylikos savaičių gaminimo laikas. Tiesa ta, kad aštuonios savaitės šiais laikais daugeliui įmonių yra norma. Vidutinis laikas medienai yra šešios savaitės, o PVC atveju jis paprastai gali būti sumažintas iki keturių.

Taigi kodėl kai kurios įmonės gali tai padaryti daug greičiau? Paprastai yra viena iš dviejų priežasčių, kodėl įmonė tai padaryti galės greičiau. Pirma, tai gali reikšti, kad tai tikrai milžiniška įmonė ir todėl gali sau leisti turėti nuolatinį medžiagų, iš kurių galima gaminti gaminius, atsargas. Jei taip yra, svarbu žinoti apie kitas galimas problemas. Didesni gamintojai kartais gali turėti tiek daug pardavimų, bet jiems trūksta patirties rekomenduojant tinkamą produktą pagal jūsų poreikius. Taip pat kartais kyla problemų dėl montavimo kokybės ir dėl to gali kilti tolesnės priežiūros poreikių užtikrinimas. Kita priežastis yra ta, kad tai mažesnė įmonė, kurioje nėra daug užsakymų.

Bet kuriuo atveju, jei nurodomas trumpas pristatymo laikas, labai patartina atlikti internetinį įmonės tyrimą, kad sužinotumėte apie kitų vartotojų patirtį teikiant paslaugas.

Medinių langų kaustytu aliuminiu pristatymo laikas – kodėl tai užtrunka taip ilgai?

Kokybiški langai tiesiog turi atlikti daugybę procesų, kol jie bus paruošti montuoti. Kad suprastumėte, pateiksiu keletą procesų, susijusių su medinio rėmo langų gamyba.

Pirkimai: Dauguma gamintojų perka medžiagas nuo vieno darbo iki kito.

Pjovimas: Kiekvienam gaminiui naudojamos medžiagos supjaustomos pagal ilgį.

Profiliavimas: CNC staklės naudojamos suformuoti reikiamą medienos formą.

Pabaigos panardinimas: kaskart pjaunama mediena apdorojama ir sandarinama, kad tarnautų ilgiau.

Surinkimas: apdoroti ir suformuoti ilgiai sujungiami, kad būtų sukurti rėmai.

Impregnavimas: sandarinimo apdorojimas, siekiant padidinti medienos patvarumą ir ilgaamžiškumą.

Vidurinė dalis: Pirmasis jūsų pasirinktos spalvos naudojimas.

Apdaila: paskutinė jūsų pasirinktos RAL spalvos danga.

Mechanizmai: vyriai ir krumpliaratis turi būti pridėti tiksliai.

Įstiklinimas: galiausiai pridedamas jūsų pasirinktas stiklas ir išorinis rėmas, kad langai būtų užbaigti.

Įpakavimas: žinoma, nepamirškite, kad langai turi būti kruopščiai supakuoti, kad būtų galima saugiai transportuoti.

Medinių langų kaustytu aliuminiu pristatymo laikas – kodėl tai yra taip svarbu?

Nežinančiam gali atrodyti, kad lango pristatymo laikas neturėtų kelti problemų. Ar visgi pastatyti namą neužtrunka mėnesių? Ar negalima jų tiesiog užsisakyti prieš pradedant statybas? Nors atsakymas į pirmąjį klausimą yra teigiamas, gaila atsakymas į pastarąjį dažniausiai yra neigiamas.

Jei statote medinio karkaso namą, kuris surenkamas tiksliai, galite pasikliauti planus atitinkančiais matmenimis. Tačiau kai statote iš blokų, dauguma statybininkų tiesiog nestato tiksliai pagal planus. Daugelis jų tiesiog padarys ertmes iki artimiausio pilno bloko, atsisakydami net skaidyti bet kokius blokus. Tai reiškia, kad neatitikimas tarp planų ir padarytų ertmių gali būti didelis, o išplečiant tai reiškia, kad baigus ertmes tiesiog reikia išmatuoti prieš apdorojant bet kokį užsakymą. Jei tai nebus atlikta efektyviai ir tinkamoje vietoje,  gali atsirasti prastovų. Kiekvienas, kuris pasistatė namą, sutiks, kad paskutinis dalykas, kurio norite, yra, kad jūsų komanda pereitų prie kito darbo, nes laukia langų montavimas.

Kaip išvengti bet kokių statybos vėlavimų?

Kalbėjomės su Marku iš Zyle Fenster UK ir paklausėme, kaip geriausia išvengti vėlavimų, susijusių su langų pristatymo laiku, ir jis davė mums tokį patarimą.

“Geriausias būdas užtikrinti, kad jūsų statyba vyktų sklandžiai, yra paskambinti man, kad pamatyčiau langus, kai tik bus atliktas paskutinis darbas. Tai reiškia, kad kai pateiksiu jūsų užsakymą, jūsų komanda galės tęsti viso stogo statybą, kol jūsų langai bus gaminami. Jei jums pasisekė ir oras yra palankus dirbti, stogą užbaigsite per keturias ar penkias savaites, tuomet baigtas grindis galite atlikti iki mūsų sutarto aukščio. Po to visada laukia žemės darbai. Pagrindinis elementas yra planavimas; kai tai yra, neturėtų kilti jokių problemų dėl aštuonių savaičių termino. Iš esmės verta turėti aukštos kokybės naujus langus.”

Atsižvelgiant į šį patarimą, atrodo, kad pasiruošimo laikas neturėtų sukelti per daug rūpesčių organizuotam namų statytojui, tačiau tikrai naudinga anksti tai suprasti ir atitinkamai planuoti.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui