Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Apie Mus

Mes teikiame visas paslaugas kiekvienam projektui, nuo projektavimo ir gamybos iki pristatymo ir montavimo. Esame visiškai įsipareigoję kiekvienam klientui pateikti geriausius rezultatus.
Mes teikiame visas paslaugas kiekvienam projektui, nuo projektavimo ir gamybos iki pristatymo ir montavimo. Esame visiškai įsipareigoję kiekvienam klientui pateikti geriausius rezultatus.

Konsultavimas

Langų gamintojo pasirinkimas – ypač atsakingas sprendimas. Kokybiški, tinkamai parinkti langai tarnaus ne mažiau 50 metų, visada teiks geras emocijas, estetinį pasigėrėjimą. Pasirinkus netinkamos komplektacijos ar kokybės langus, bus sudėtinga juos sutvarkyti ar pakeisti.

Užsakymo procesas

Mes klausomės ir skaitome Jūsų gautą paklausimą
Paklausime norime matyti:

Gaminių aprašymą (specifikaciją);
Gaminių brėžinius ir kiekius (varstymo kryptys);
Objekto planai, fasadai, gaminių montavimo vietos.
Papildoma gaminių specifikacija („saugūs“ stiklai, pritraukimo įranga, signalizacijos davikliai ir t.t.)

Norėtumėme, iš Jūsų, gauti kuo daugiau detalesnių aprašymų apie norimus užsakyti gaminius.

Iš mūsų gausite sąžiningą ir skaidrų gamybos ir montavimo darbų pasiūlymą.

Medinių langų gamyba

Visos įmonės turi savo istoriją, savo vertybes ir savo tikslus. Kiekvienas įmonės darbuotojas dirbantis įmonėje turi savo motyvus, kodėl eina į darbą. Idealiu atveju, kai įmonės ir darbuotojų vertybės sutampa – gauname sėkmingas įmones.

Ar „Zyle Fenster “ sėkminga įmonė?

Faktai rodo, kad taip. Įmonė turi brandų kolektyvą, kuris sugeba kurti gerą produktą. Būtent kurti produktą, o ne gaminti šabloninį. Adaptuoti, pritaikyti savo žinias ir ilgametę patirtį kiekvienai šaliai, kiekvienam objektui, kiekvienam klientui. Būtent todėl įmonė turi stabilius ir patikimus partnerius, kurie yra patenkinti įmonės paslaugų spektru ir žinoma gaminamu produktu.

Montavimas

Dažna klaida, kurią padaro užsakovai pasirinkdami langų tiekėją yra neįsigilinimas į pasiūlytą montavimo technologiją, medžiagas ir k.t .

Įprasta, kad langų ir durų pasiūlymas yra labai išsamus ir net perteklinis, užimantis ne vieną dešimtį lapų, o apie gaminių montavimą užsiminta tik viena eilute. Ir nors dažnu atveju gaminių montavimas sudaro apie 30 % nuo gaminių kainos gamintojai nelinkę jo detalizuoti.

Deja, gerų langų pasirinkimas tai tik pusė jūsų sėkmės.
Antrą pusę sudarys TEISINGAS GAMINIŲ SUMONTAVIMAS.

Priežiūra ir Garantija

Įmonė UAB “Fenster” suteikia garantiją visiems sumontavimui paruoštiems
mediniams langams ir durims. Įmonė garantuoja, kad gaminiai atitinka ĮST
302683359-01:2015 standartą.


Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui