Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

  • Home
  • Naujausi
  • /
  • 7 patarimai, kaip pabrėžti savo interjerą namuose

7 patarimai, kaip pabrėžti savo interjerą namuose

Kruopštus lempų, prožektorių ir viršutinio apšvietimo išdėstymas gali sukurti tikrai nuostabią atmosferą namuose, tačiau jei nesate profesionalus interjero dizaineris, gali būti neįtikėtinai sunku pasiekti tinkamą pusiausvyrą. Ir tai, kad nenorite išleisti daug pinigų įvairiose srityse, užtenka tik įjungti šviesą, kad suprastumėte, kad padarėte kažką neteisingai.

Žinoma, jūs norite maksimaliai padidinti į jūsų namus patenkančios natūralios šviesos kiekį (todėl puikiai tinka tokie produktai kaip stumdomi langai ar kažkas panašaus), tačiau taip pat svarbu sutelkti dėmesį į kitų namuose esančių šviesos šaltinių išsklaidymą, teisingais būdais sukurti tokią atmosferą, kokios ieškote.

Svarbu atsiminti, kad skirtingoms namo dalims bus reikalingi skirtingi apšvietimo poreikiai. Pavyzdžiui, norėsite, kad virtuvėje būtų ryškesnis apšvietimas, prožektoriai ir juostiniai šviestuvai, nes gamindami maistą turėsite gerai matyti, bet galbūt norėsite, kad valgomajame būtų švelnesnis apšvietimas, kad būtų šiltas, svetingas ir jaukus vakarienės metu su draugais ar šeimos nariais.

Klaidinga nuomonė, kurią dažnai daro namų savininkai, yra ta, kad visas kambarys turi būti gerai apšviestas. Tai visai nebūtina ir galbūt norėsite kaip alternatyvą įtraukti daugybę šviesos šaltinių, kurie visi gerai dera.

Pritemdymo jungiklių montavimas yra puiki idėja, nes tai reiškia, kad galite lengvai valdyti apšvietimo lygį ir suteiksite daugiau lankstumo kiekviename kambaryje. Jau nekalbant apie tai, kiek energijos šie jungikliai gali padėti jums sutaupyti – šiais laikais tai kelia vis didesnį susirūpinimą, nes laikui bėgant vis dažniau kalbama apie klimato kaitą ir mūsų poveikį planetai.

Taip pat pagalvokite apie tai, kokią lemputę perkate. Fluorescencinės lempos šviečia labai ryškiai ir galite pajusti, kad jūsų namai atrodo kaip ligoninės laukiamasis, o ne jauki, patogi erdvė, kurioje norite leisti laiką… o tai iš tikrųjų yra geras interjero dizainas.

Jei turite labai tamsų kambarį, į kurį patenka mažai natūralios šviesos, nereikia nusiminti. Galite išbandyti keletą mažų gudrybių, kurios turėtų padėti. Pavyzdžiui, pabandykite atsinešti spalvingą kilimėlį, kuris tikrai gali padėti suteikti erdvei energijos.

Ir niekada nepamirškite nuolankaus veidrodžio galios. Juos galite naudoti tamsiame kambaryje, nes veidrodžiai atmuš šviesą nuo atspindinčių paviršių, todėl kambarys atrodys didesnis ir šviesesnis. Jei šioje namo dalyje yra langas, venkite kabinti didelių, sunkių užuolaidų, nes taip kambarys atrodys dar mažesnis. Vietoj to naudokite kažką panašaus į žaliuzes arba permatomą audinį, kad į vidų patektų šviesa.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui