Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Zyle Fenster pagamino 200 aliuminiu dengtų langų Pasyvaus namo projektui

Zyle Fenster ir EcoWin Ltd pasirašė sutartį pagaminti daugiau nei 200 aliuminiu dengtų langų ir durų, įdomiam ir į ateitį nukreiptam, papildomos priežiūros Pasyvaus namo projektui Ekseteryje (Exeter, Anglija). Tai dar vienas Pasyvaus namo projektas, skirtas Zyle Fenster, ir mes džiaugiamės galėdami padėti pagyvenusiems ir negalią turintiems žmonėms persikelti į patogesnį, saugesnį ir prieinamesnį būstą.

St. Loyes intensyvios priežiūros namų schema

St. Loyes intensyvios priežiūros namų schema yra Millbrook Care Village plėtros dalis, kurią užsakė Ekseterio miesto taryba. Šio projekto tikslas yra ne tik naudoti aukštos kokybės medžiagas, kad būtų sukurtas mažai energijos suvartojantis ir aplinkai draugiškas pastatas, bet ir įtraukti naujausius požiūrius į pagyvenusių žmonių ir silpnaprotystės sergančių žmonių priežiūrą bei sukurti jaukumą, neinstitucinį ir saugų jausmą naujame pastate.

Architektai atsisakė tipiškų institucinių globos namų, ilgų centrinių prieigos koridorių su kambariais iš abiejų pusių, išdėstymo. Naudojant Integrated Environmental Solutions terminį modeliavimą ir Pasyvaus namo planavimo analizę, jų radikali konstrukcija ne tik patenkina mėnesinius šildymo ir vėsinimo poreikius, bet ir sukuria sveikesnę bei patogesnę aplinką su patobulinta vėdinimo strategija.

Jų schemą sudaro 50 atskirų skyrių, skirtų pagyvenusiems žmonėms ir žmonėms, sergantiems skirtingo lygio demencija. Jame taip pat yra aukšto lygio demencijos priežiūros įstaiga.
Vyresnio amžiaus gyventojai išsaugos savo nepriklausomybę ir išliks artimi su savo vietine bendruomene, o pastate yra poilsio kambariai, valgomieji su stogo terasomis, pomėgių erdvės, salonų ir SPA procedūrų kambariai bei sodai.

Namo energinis efektyvumas tampa itin svarbus atsižvelgiant į klimato kaitos prognozes

Kadangi gyventojai bus vyresnio amžiaus ir silpni, labai svarbu, kad šis Pasyvus namas užtikrintų tinkamą šilumos komfortą ir ištisus metus išlaikytų tinkamą temperatūros ir drėgmės lygį. Pastatas turi būti atsparus nepalankioms klimato kaitos oro sąlygoms, tokios kaip kylanti temperatūra, kad būtų sumažintas kasdienių ir sezoninių temperatūrų svyravimų poreikis. Šis projektas gavo papildomą finansavimą projektavimo darbams iš JK vyriausybės per Technologijų strategijos valdybos prisitaikymo prie klimato kaitos programą.

Pagrindinės klimato rizikos, kurias siekiama pašalinti įgyvendinant projektą, yra padidėjusi ir nestabili išorės temperatūra ir drėgmės lygis, galintis neigiamai paveikti vidaus aplinką. Padidėjęs vėjo ir lietaus stiprumas bei sezoniniai svyravimai gali sukelti vandens trūkumą, potvynius bei kraštovaizdžio pokyčius. Galiausiai, esant silpnesniam vėjui ir aukštesnei išorės temperatūrai, ore esančios kietosios dalelės, žmogaus sukurti teršalai ir padidėjęs žiedadulkių kiekis taip pat gali pabloginti išorinio oro kokybę.

Pasyvus namas suteikia galimybę su patalpų šildymu ir vėsinimu sutaupyti daugiau nei 75 % energijos, palyginti su vidutiniais naujais pastatais. Jis efektyviai išnaudoja saulę, vidinius šilumos šaltinius ir šilumos atgavimą bei naudoja pasyvius vėsinimo būdus, tokius kaip strateginis šešėliavimas, kad pastatas išliktų vėsus. Vidaus paviršiaus temperatūra mažai skirsis nuo patalpų oro temperatūros, net ir esant ekstremalioms lauko temperatūroms. Pasyvaus namo langai padeda sukurti vientisą pastato atitvarą su gerai izoliuotu stogu, izoliuotomis išorinėmis sienomis ir grindų plokšte, išlaikančia vidinę temperatūrą. Pasyvaus namo vėdinimo sistema nuolat tiekia gryną orą, o šilumos atgavimo įrenginys leidžia pakartotinai panaudoti išstumtame ore esančią šilumą.

Zyle Fenster Pasyvaus namo langai

Zyle Fenster Pasyvaus namo langai siūlo švarias linijas ir klasikinę apdailą su šoniniu, viršutiniu ir apverčiamu atidarymo stiliais. Mūsų 0,79 trigubo stiklo langai buvo nepriklausomai išbandyti pagal BS 7950:1997 ir BS6375 1 ir 2 dalis ir idealiai tinka Pasyvaus namo projektams. Jie pasiekia vieną geriausių turimų U-verčių: net 0,79 W/m2K 44 mm trigubo stiklo pakete.

Informacija apie 0,79 trigubo įstiklinimo vienodo korpuso veikimą:
U-vertė , W/m2K 0.79*
Atsparumas vėjo apkrovai 5 (Pa) (2000)
Atsparumo vėjui klasė C (<1/300) Vandens sandarumo klasė E900 (pa) (>600)
Didžiausias oro pralaidumas 4 (pa) (600) at 100 pa (113 km/h) (46 km / h) (m3/ H • m2) ≤ 3

PS: Taip pat siūlome Schuco Passivhaus Certified AWS 90. SI langus (su balais arčiau 300) bei teikiame tiekimo ir montavimo paslaugą.

Pasyvaus namo šildymas ir vėsinimas kainuoja žymiai mažiau, todėl mokesčiai už komunalines paslaugas bus mažesni, o bendras poveikis aplinkai taip pat sumažės. Džiaugiamės galėdami dalyvauti dar viename įdomiame Pasyvaus namo projekte ir padėti Ekseterio gyventojams įpirkti ir mėgautis patogesne senatve.

Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį projektuojant, gaminant ir montuojant aukštos kokybės medinius langus kaustytus aliuminiu langus, Zyle Fenster yra ideali vieta padėti jums sukurti savo Pasyvaus namo projektą. Mūsų prieinama kainų struktūra gali jus nustebinti ir pradžiuginti jūsų klientus, todėl susisiekite su mumis šiandien +44 1372 610156 arba el. paštu: info@zylefenster.co.uk, kad sužinotumėte daugiau.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui