top

Mediniai langai, kaustyti aliuminiu

Aliuminiu kaustyti mediniai langai atskleidžia geriausias šių eksplotacinių medžiagų savybes.

„Zyle fenster“ mediniai langai, kaustyti aliuminiu, skirti A+ ir A++ klasės individualiems ir komerciniams projektams, pasižymi išskirtinėmis šiluminėmis savybėmis, sandarumu, akustika ir saugumu. Medžio ir aliuminio sintezė langams suteikia geriausias šių eksplotacinių medžiagų savybes.

Ekologiški, „kvėpuojantys“, jaukūs mediniai langų rėmai pastato viduje ne tik gerai sulaiko šilumą, tačiau taip pat tarnauja kaip akustinė priemonė. Tuo tarpu išorinis aliuminis lango rėmas yra itin atsparus išorės veiksniams. Be to, dėl savo aukštos gamybos technologijos yra palyginti lengvas ir neapkrauna varstomų lango dalių papildomu svoriu.

Mediniai langai kaustyti aliuminiu – tipai

„Zyle Fenster“ gamina kelių tipų medžio aliuminio langus: mediniai langai  A+ klasės namams ir pasyviam namui skirtus langus, taip pat skandinaviško stiliaus mediniai langai  bei perverčiamus „Pivot“ tipo langus.

Mediniai langai „Europa 92“ (Aluclad windows) – tai mažiausiai priežiūros reikalaujantys, vieni iš mūsų šilčiausių (Uw = 0,8 W/m²K) ir sandariausių langų, skirti A+ klasės namams.

Medžio aliuminio pasyvūs langai, įrengti pagal Vokietijos Passivhaus (pasyvaus namo – liet.) instituto standartus, su dviejų kamerų stiklo paketu (paketo Ug = 0,70 W/m²K) yra šilčiausi „Zyle Fenser“ gaminami langai, kurie pasiekia Uw = 0,79 W/m²K.

Mūsų pagal ypatingai griežtus Jungtinės Karalystės PAS24 saugumo standarto reikalavimus pagaminti skandinaviški langai turi net keletą skirtingose šalyse populiarių atidarymo variantų: jie gali būti apsiverčiantys 180° kampu (top swing – ang.), persukami į šoną (side swing – ang.), pakeliami į viršų, prašliaužiantys 90° kampu langai (top sliding – ang.) ir atsidaryti į šoną. Na o per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ medžio aliuminio langai – tai didžiausių gabaritų varstomi medžio aliuminio langai rinkoje.

Unikali aukščiausios kokybės vokiškų vyrių sistema leidžia pagaminti ir neįtikėtinai lengvai varstyti langus, kurių varčių plotis gali siekti 576-2950 mm, aukštis – 700-2200 mm, o varčios svoris – net iki 300 kg.

Europa 92 A+ Klasės namams

Tai mažiausios priežiūros reikalaujantys, vieni iš mūsų šilčiausių ir sandariausių medinių, skirti A+ klasės namams.

Pas24 standartą atitinkantys mediniai langai kaustyti aliuminiu

Passivhaus standartą atitinkantys mediniai langai kaustyti aliuminiu

Didžiausių gabaritų varstomi medžio
aliuminio langai rinkoje.

Kokybė

Medžio aliuminio langų gamybai yra naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena – natūrali medžiaga, patinkanti ekologijos ir sveikos gyvensenos šalininkams. Kadangi mediniai langai „kvėpuoja“, tai užtikrina drėgmės balansą patalpoje. Taip pat jie pasižymi puikia šilumine izoliacija, akustika ir neleidžia kondensuotis vandeniui.

Visa „Zyle fenster“ produkcija atitinka medinių aliuminių langų CE ženklinimo reikalavimus, skirtus šiluminėms savybėmis, vėjo apkrovoms bei vandens nepralaidumui įvertinti ir yra išbandyta bei sertifikuota akredituotose bandymų laboratorijose.

Gamybos proceso metu visų mūsų produktų kokybė yra kruopščiai tikrinama – testuojamas langų atidarymas, tikrinamas dažų plėvelės storis bei stiklo paketo kokybė. Mūsų ypač mažai priežiūros reikalaujantys ilgaamžiai medžio aliuminio langai tarnauja mažiausiai 30 metų.

Saugumas

„Zyle fenster“ mediniai aliuminio langai yra sertifikuoti ir atitinka vieną aukščiausių Europoje Anglijos saugumo standartą PAS24. Norint gauti šį saugumo standartą, yra atliekamas testas, susidedantis iš dviejų dalių. Jo metu imituojamas įsilaužimas per langus į pastato vidų, naudojantis rankiniais įrankiais, tokiais kaip laužtuvas, peilis bei kitai dažniausiai „ilgapirščių“ naudojamais įrankiais. Langui atlaikius pirmąją bandymo dalį, atliekamas antras bandymas, kurio metu 2.0 kN
jėga 15 s yra spaudžiamas kiekvienas lango kampas ir kiekvienas uždarymo taškas. Draudimo kompanijos Anglijoje ypatingai teigiamai žiuri į pastatus, kuriuose sumontuoti PAS24 saugumo standartą turintys langai bei durys.

Dizainas

„Zyle fenster“ pasiūla, renkantis aliuminiu kaustytus medinius langus, patenkins net ir patį išrankiausią užsakovą. Langus galime pagaminti iš pušies, ąžuolo, maumedžio, raudonosios šorėjos (meranti), afrikinės kajos (mahogany) ar Naujosios Zelandijos pušies (accoya) medienos.

Parinksime grūdintus, laminuotus, matinius ar dažytus stiklus. Išorinė aliuminiu kaustytų medinių langų dalis milteliniu būdu gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat – gali būti padengta ypatingomis dekoro dangomis, kurios langams ir pastatui suteiks unikalumo.

Viduje medžio aliuminio langai gali pasirinktinai būti dažomi RAL paletės spalvomis arba lakuojami natūraliais medžio tonais.

Mediniai langai – kaina?

Dažnas klientas klausia, kiek kainuoja mediniai langai kaustyti aliuminiu? Ir kaip skiriasi aliuminiu kaustytų medinių langų kaina nuo plastikinių?

Mes atsakome taip: medžio aliuminio langų, dažytų RAL spalvomis arba lakuotų natūraliais lakais, kaina nuo kokybiškų ir ilgaamžių iš vokiškų profilių
pagamintų langų, padengtų RAL spalvomis, beveik nesiskiria.

Tačiau visada primename, jog medžio aliuminio langus verta rinktis dėl to, kad jie yra ilgaamžiškesni, šiltesni, suteikia namams estetikos ir žymiai padidina pastato vertę.

Naujausi Zyle Fenster projektai su mediniais langais, kaustytais aliuminiu