Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Privatumo politika

„Zyle Fenster“ įsipareigoja ginti asmenų teises ir privatumą. Jūsų asmeninės informacijos apsauga yra labai svarbi tiek „Zyle Fenster“, tiek jos partnerių personalui ir vadovybei.

Šiame privatumo pranešime paaiškinama, kokius asmens duomenis renkame iš jūsų ir ką su jais darome. Galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d.
„Zyle Fenster“ įsipareigoja ginti asmenų teises ir privatumą. Jūsų asmeninės informacijos apsauga yra labai svarbi tiek „Zyle Fenster“, tiek jos partnerių personalui ir vadovybei.

Šiame privatumo pranešime paaiškinama, kokius asmens duomenis renkame iš jūsų ir ką su jais darome. Galioja nuo 2018 m. gegužės 25 d.

Duomenų rinkimas

Kas renka duomenis?

Jūsų pateiktus asmens duomenis renka
UAB FENSTER, Fermentų g. 4-1, Vilnius, LT-02244

Kokie duomenys renkami?

Kai susisiekiate su mumis, prašome nurodyti savo vardą, pavardę, el. pašto adresą ir telefono numerį. Taip pat galite pasirinkti pateikti daugiau informacijos (pvz., įmonės adresą, socialinių tinklų profilį) – tokiu atveju mes taip pat rinksime ir saugosime šią informaciją.

Kada ir kaip renkami duomenys?

Renkame informaciją, kai siunčiate mums užklausą el. paštu, skambinate arba rašote arba užpildote svetainės kontaktinę formą. Taip pat renkame duomenis iš mums duotų vizitinių kortelių.

Duomenų apdorojimas

Kaip bus naudojama informacija?

Pirmiausia tvarkysime jūsų informaciją, kad galėtume atsakyti į jūsų užklausą. Taip pat ateityje retkarčiais rinkodaros pranešimus siųsime el. paštu. Jei pateiksite savo telefono numerį ir pašto adresą, mes taip pat galime juos naudoti norėdami palaikyti ryšį su jumis.

Jei planuojame naudoti jūsų asmens duomenis naujam tikslui, prieš pradėdami bet kokį naują tvarkymą informuosime apie pakeitimus.

Jūsų duomenų tvarkymo teisinis pagrindas

Pateikdami savo duomenis per mūsų svetainę arba el. paštu, telefonu ar paštu, savo veiksmais patvirtinate, kad sutinkate, kad mes tvarkytume jūsų pateiktus duomenis, kad galėtume atsakyti į jūsų užklausą.

Taip pat naudosime jūsų duomenis, kad ateityje el. paštu atsiųstume jums retkarčiais naujienas. Teisinis pagrindas mums tai daryti yra „teisėtas interesas“. Tai reiškia, kad dėl to, kad pasiteiravote apie mūsų paslaugas ir nurodėte savo el. pašto adresą, manome, kad pagrįstai tikitės ateityje iš mūsų išgirsti apie susijusius produktus ir paslaugas. Mes tik kelis kartus per metus el. paštu; ir siunčiame tik el. pašto adresais, turinčiais verslo domeną. Galėsite bet kada lengvai atsisakyti šių el. laiškų prenumeratos. Jei nenorite, kad el. paštu atsiųstume jums savo naujienlaiškio, pateikite tai savo žinutėje, kai paklausite.

Jei norite pasiteirauti nepateikdami asmens duomenų, geriau skambinkite mums, bet mes negalime visiškai atsakyti į jūsų užklausą.

Jei renginyje pateiksite mums vizitinę kortelę, prašysime jūsų sutikimo įtraukti jus į mūsų naujienlaiškių adresų sąrašą.

Duomenų saugumas

Ši svetainė turi SSL sertifikatą (https://), o tai reiškia, kad duomenys, kuriuos pateikiate per šią svetainę, yra užšifruoti saugumo sumetimais. Susisiekite su mumis, jei turite klausimų apie mūsų IT saugumą.

Dalijimasis duomenimis

Mes niekada neperduodame jūsų duomenų jokioms trečiosioms šalims, nebent:

Mes paskyrėme juos duomenų tvarkytojais, kad jie atliktų darbus mūsų vardu (pvz., kredito tikrinimo agentūra arba subrangovas); arba
Mes visada privalome tai daryti pagal įstatymą; arba nustatyti, apginti ar įgyvendinti savo teisėtas teises.

Kiek laiko bus saugomi jūsų duomenys?

Jei pateiksite užklausą, jūsų duomenis saugosime dvejus metus nuo to momento, kai pirmą kartą susisiekėte. Jei per dvejus metus įmonė, kurioje dirbate, nepirks iš mūsų, o jūs, kaip fizinis asmuo, nesusisieksite su mumis arba neatidarysite vieno iš mūsų naujienlaiškių el. paštu, mes pašalinsime jūsų asmens duomenis iš savo sistemų ir atšauksime jūsų prenumeratą. iš mūsų naujienlaiškio el. Stengsimės su jumis susisiekti nepasibaigus dvejų metų laikotarpiui, kad gautume jūsų sutikimą palaikyti ryšį.

Jei įmonė, kurioje dirbate, taps klientu, jūsų asmens duomenis saugosime kaip dalį savo darbo failų, kurie saugomi iki dešimties metų.

Jūsų teisės

Jūs, kaip asmuo, bet kuriuo metu, jūsų prašymu, galite būti visiškai pašalintas iš mūsų įrašų. Taip pat turite teisę žinoti, kokią asmeninę informaciją apie jus laikome. Jūs turite teisę atsisakyti bet kokių mūsų rinkodaros pranešimų, net jei anksčiau davėte sutikimą juos gauti.

Jei turite klausimų ar nusiskundimų dėl to, kaip naudojame jūsų duomenis, susisiekite su Dariumi Tamošiūnu, generaliniu direktoriumi, darius.tamosiunas@zylefenster.com

Taip pat skaitykite mūsų slapukų politiką.

Mes pasiliekame teisę atnaujinti šį pareiškimą bet kuriuo metu be įspėjimo.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui