Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Aliuminiu plakiruotos Zyle Fenster didelio efektyvumo stumdomos durys

Zyle Fenster medinės pakeliamos ir stumdomos durys neprilygsta jokiai kitai kompozicinei stumdomų durų sistemai. Šiluminiu požiūriu jie turi rinkoje pirmaujančias Pasyvaus namo langų U-vertes, taip pat siūlo neprilygstamus didelių dydžių architektūrinius sprendimus.

Medinių aliuminio stumdomų durų SKY rėmo pakėlimo ir slydimo technologija užtikrina, kad net didžiausią stiklo plokštę galima lengvai manevruoti per bet kurią angą, naudojant minimalias pastangas. Visiškai atsparios skersvėjui ir oro sąlygoms, Zyle Fenster didelio masto pakeliamos ir stumdomos durys yra sukurtos atsižvelgiant į funkcionalumą, lengvą valdymą ir saugumą.

Keletas sprendimų gali būti suprojektuoti su judančiomis įvorėmis, susiliejančiomis 90 laipsnių kampu. Ši konstrukcija leidžia atverti visus įstiklintus pastatų kampus, paliekant neuždengtą kampą.

Sky Frame aliuminiu plakiruotos didelės stumdomos durys

Sky Frame medinės stumdomos durys yra naujoviško dizaino, kuris siūlo nepriekaištingą apdailą. Besiūlis fiksuotas rėmas suteikia tiek dėmesio detalėms, ko tiesiog negalite pasiekti naudojant Slim Line dizainą.

Medinės stumdomos durys leidžia užpildyti patalpą šviesa ir išplečiant jūsų gyvenamąją erdvę į sodą ar vidinį kiemelį. Jie netgi puikiai tinka mažesnėms lauko erdvėms, tokioms kaip kiemo sodai ir balkonai.

Visas mūsų stumdomų durų asortimentas gali būti montuojamas su trigubu stiklu, naudojant tris šilumą taupančias stiklo plokštes, kurios užtikrina puikų šilumos išsaugojimą ir energijos sąnaudas. Jie taip pat gali būti pagaminti su išorine ir vidine apdaila, atitinkančia jūsų langus. Pasirinkite iš daugybės apdailos variantų, kurie papildytų kitas jūsų namų dizaino ypatybes.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie mūsų gaminamus langus ir duris, susisiekite su mumis.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui