Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Trigubas stiklinimas: ar verta?

Dėmesingi vartotojai šiandien turi šiek tiek kritišką įtarimą dėl nuolatinio esamų produktų atnaujinimo. Mums sako, kad dabar mūsų skustuvams reikia 5 peiliukų, keturių neužtenka. Dantų šepetėliai negailestingai atnaujinami, kad patektų į tas ertmes, kuriuose jūsų pasenęs dantų šepetėlis daugelį metų nebuvo patekęs, jau nekalbant apie prietaisų gamintojų apskaičiuotą techninių atnaujinimų kiekį. Esame motyvuoti tikėti, kad mums visada reikia naujo daikto, kad kiti neerzintų mūsų, kol tyliai pjauna mūsų katę savo elektromobilyje! Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, kad langų pramonės reikalavimas, kad dvigubas stiklinimas būtų vakarykštė naujiena, yra dar vienas komercinės sukčiavimo pavyzdys, bet ar taip? Ką būtent suteikia trigubo stiklinimo langai?

Informacija apie U reikšmes ir G reikšmes

Iš esmės langų energijos vartojimo efektyvumas priklauso nuo dviejų išmatuojamų veiksnių. Pirmasis yra U-vertė. Tai reiškia šilumą, kuri prarandama dėl bet kokios medžiagos, sudarančios jūsų namo apvalkalą tai yra standartas, taikomas sienoms ir stogams, taip pat langams. Antra, turime G-vertę, dar žinomą kaip saulės energijos padidėjimas. Tai reiškia šilumos kiekį, kuris susigeria pro langus, kai juos pasiekia saulė.

U-Vertė

Pirmiausia panagrinėkime U-vertės atvejį ir jo reikšmę. Kai dvigubo stiklinimo langai pirmą kartą pateko į viešumą, jų U-vertė buvo priartėjusi prie 3. Šiuolaikinės gamybos technologijos leido tai padaryti visur ir šiandien nerasite dvigubo stiklinimo lango, kurio U-vertė būtų didesnė nei 1,6.

Šie patobulinimai apima:

Patobulinus dizainą, buvo pašalinti laidūs tilteliai, pvz., metaliniai rėmo elementai
Padidėję ertmių dydžiai tarp stiklų
Ant stiklų dedamos mažos spinduliuotės dangos, mažinančios šilumos nuostolius
Inertinės dujos įpurškiamos į ertmes

Viso to rezultatas yra tas, kad šiais laikais aukštos kokybės dvigubo stiklinimo langai gali pasiekti 1,1 U-vertę. Tai, be abejo, didelis patobulinimas, tačiau įvertinus, kad šiuolaikiniai reglamentai sienoms reikalauja 0,3, akivaizdu, kad langai vis dar yra silpnoji šilumos išlaikymo vieta. Taigi koks skirtumas kitoje srityje? Na, Zyle Fenster UK gamina trijų stiklinimo langą, kurio dviejose iš trijų stiklų dangos yra žemos kokybės, todėl U-vertė yra 0,55. Tai akivaizdžiai puikus patobulinimas, kai kalbama apie šilumos išsaugojimą. Bet kur G-Vertė atsiranda?

G-Vertė

G-vertė, taip pat žinoma kaip saulės spinduliuotė, reiškia langų gebėjimą sugerti šilumą iš išorės saulės spindulių. Priešingai nei U-Vertė, G- Vertė vertinama 0-1, o didesnis balas reiškia didesnę šilumos sugertį. Trigubas stiklinimas dėl savo papildomo storio paprastai sumažina šį skaičių, todėl kai kurie architektai ir statybininkai apgailestauja, kad prarandama papildoma šiluma. Iš tiesų, ypač mažai energijos naudojančių Pasyvaus namo langų standartas reikalauja, kad G-vertė būtų ne mažesnė kaip 0,6 arba 60%, o tai pasiekiama naudojant specialų stiklą, kuris savo ruožtu pablogina U-Vertę. Tada kyla klausimas, ar verta apsieiti, ar norime šiek tiek šilumos iš saulės šviesos, kuri patenka į mūsų namus, ar norime išlaikyti viduje pagamintą šilumą? Kai uždaviau šį klausimą Pauliui iš Zyle Fenster UK, jis atsakė taip:

“Apskritai, bent jau JK nemanau, kad žmonės turėtų per daug jaudintis dėl G-vertės…Vasarą, kai saulėje yra pakankamai šilumos, kas iš tikrųjų yra naudinga jūsų namų temperatūrai, būtent šiuo metu jums to nereikia. Mano patarimas visada yra energijos sulaikymas, o ne šilumos sugėrimas.”

Taigi ar tai iš tikrųjų verta?

Taigi akivaizdu, kad su trigubu stiklinimu galime pagerinti savo namų šilumos išlaikymą. Žinoma, turėtume užtikrinti, kad likusi mūsų namų dalis būtų pakankamai gerai izoliuota, kad tai būtų verta. Nors dažnai kainų skirtumas kai kuriais atvejais nėra toks didelis, o skirtumas tarp dvigubo ir trigubo stiklo JK gali išaugti net iki 30 proc., Paulius mums pasakė, kad naudojant Zyle Fenster UK jis yra tik apie 7 proc. atrodo, kad tai nieko ypatingo, ypač statantiems naujus modernius namus. Esmė ta, kad daugeliu atvejų vis tiek gali pakakti dvigubo stiklinimo, tačiau jei statote naują namą arba turite kitaip gerai apšiltintą namą, trigubas stiklinimas užtikrins didesnį komfortą ir galbūt laikui bėgant sutaupysite šiek tiek pinigų.

Jei norite sužinoti daugiau apie trigubą stiklinimą ar bet ką kitą, susijusį su langais, susisiekite su mūsų ekspertų komanda.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui