Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

3 Naujos transformuojančios medinės aliuminio užuolaidų sienos

Zyle Fenster tiki, kad viziją pasiekti galima su mažiau ribų! Mūsų medinės užuolaidinės sienos suteikia galimybę architektams kurti pirmaujančius ir novatoriškus dizainus, kurie tiesiogine prasme pakeičia klientų gyvenimus.
Zyle Fenster tiki, kad viziją pasiekti galima su mažiau ribų! Mūsų medinės užuolaidinės sienos suteikia galimybę architektams kurti pirmaujančius ir novatoriškus dizainus, kurie tiesiogine prasme pakeičia klientų gyvenimus.

Nepriklausomai nuo to, ar Zyle Fenster užuolaidinė siena yra įtraukta į modernią, šiuolaikišką naują konstrukciją, ar atrakinama laikotarpio nuosavybė, ji gali atgaivinti būstą, leisdama į vidų patekti natūraliai dienos šviesai. Kadangi šios sienos paprastai nėra konstrukcinės ir priklausomos, architektas gali iš naujo išrasti erdvę ir šviesą visų dydžių kambariuose.

Natūrali dienos šviesa padaro namus lengvesnius ir šviesesnius bei suteikia didesnės erdvės pojūtį. Jei norite užtvindyti namus natūralia šviesa, pridėkite Zyle Fenster medinę aliuminio užuolaidų sieną ir sukurkite visą sieną iš stiklo. Tai suteiks kvapą gniaužiančius sodo ir aplinkinių kraštovaizdžių vaizdus ir apšvies tuos nepatogius kampelius, apleistus koridorius ir šviesos negaunančias erdves.

Dažnai mūsų užuolaidinės sienos tęsiasi per daugiau nei vieną aukštą ir sumaniai panaudojus mūsų unikalią minimalaus rėmo ir skersinių sistemą, architektas turi visišką laisvę nuspręsti, kaip geriausia padalyti šį didelį stiklo plotą į gretimus blokus ar plokštes. Išlaikant kuo mažesnius rėmo dydžius, maksimaliai padidinami gryno stiklo plotai, o tai pagerina vaizdą ir yra efektyvesnis šilumos atžvilgiu.

Nesunku suderinti vidinę ir išorinę erdvę, kad būtų sukurtas sklandus perėjimas iš namų į sodą, nes mūsų asortimente yra tiek pakeliamų, tiek pasukamų langų, taip pat į lygiagrečius langus su priekinėmis durimis ir stumdomomis durimis gali būti lengvai įtraukti į dizainą. Dėl natūralaus medžio ir elegantiško aliuminio dangos derinio dizainas puikiai derės tiek su senovinėmis savybėmis, tiek su moderniais naujais pastatais ir yra prieinamas su visais populiariais RAL dažais.

Zyle Fenster užuolaidinės sienos sukurtos taip, kad būtų atsparios oro ir vandens prasiskverbimui, taip išlaikant pastato vientisumą, suteikiant komfortą gyventojams ir atitinkančius Pasyvaus namo langų šilumos izoliacijos standartus. Kadangi užuolaidinė siena yra tiesiogiai sujungta su pastato konstrukcija nuo grindų iki kolonų, ji gali sugerti vėją ir kitas seismines jėgas bei užtikrinti itin efektyvią garso izoliaciją.

Turėdami daugiau nei 15 metų patirtį projektuojant, gaminant ir montuojant medines aliuminio užuolaidines sienas, Zyle Fenster yra ideali vieta padėti jūsų viziją paversti realybe.

Štai trys nauji pavyzdžiai, kaip architektai į savo projektus integravo Zyle Fenster užuolaidų sieneles ir galite pamatyti nuostabius rezultatus!

Clackmannanshire, Škotija

Pažiūrėkite, kaip visas šio laikotarpio dviejų aukštų priestatas Škotijoje visiškai pakeitė šį pastatą. Iš išorės nauja užuolaidų siena suteikė pastatui elegancijos ir didybės. Sujungęs aptakią aliuminio dangą su aiškiai matomomis medinėmis konstrukcijų sijomis ir kolonomis, architektas modernizavo konstrukciją, išsaugodamas originalios konstrukcijos vientisumą.

Iš vidaus šviesa plūsta į abiejų aukštų pastato įdubas. Sėdint ant patogaus odinio fotelio savininkas gali mėgautis vaizdu į sodą ir aplinkinius kraštovaizdžius šiltai ir patogiai ištisus metus.

Prie šios užuolaidinės sienos dizaino pridėjus Zyle Fenster įėjimo duris, tiek vidinė, tiek išorinė erdvė sujungiama į vieną darnią erdvę. Tai užtikrina visišką izoliaciją šaltais žiemos mėnesiais ir leidžia gyventojams nevaržomai judėti viduje ir lauke šiltesniais vasaros laikotarpiais.

Korkas, Airija

Šioje modernesnėje ir šiuolaikiškesnėje struktūroje du pastatai yra sujungti koridoriumi, kuriame taip pat yra laiptai. Iš esmės tai galėjo būti du atskiri pastatai, tačiau taip būtų sukurtas barjeras, kai norint pereiti iš vieno pastato į kitą, tektų pereiti per lauką. Panašiai pastatus galėjo sujungti paprastas funkcionalus ir tradicinis siauras koridorius su baltomis vidinėmis sienomis ir dirbtiniu apšvietimu, o tai būtų buvęs didžiulis projekto etoso kompromisas.

Vietoj to, erdvę visiškai pakeičia dvi dviaukštės užuolaidinės sienos, išdėstytos abiejose jungiamojo koridoriaus pusėse. Vaizdas iš išorės yra modernus ir šviesus ir visiškai atitinka likusio pastato dizainą. Per koridorių matosi žalios sodo erdvės, o dieną judant saulei, permatomos sienos beveik išnyksta žalumoje.

Iš vidaus esate visiškai apsaugotas nuo pavojų, tačiau erdvė atrodo didžiulė ir plati, o gretimus kambarius užlieja natūrali šviesa. Du pastatai tapo viena didele erdve, todėl persikėlimas iš vieno „pastato“ į kitą tapo paprastu žingsniu į naują kambarį.

Mums ypač patinka trečioji, mažesnė užuolaidų sienelė sumaniai stačiu kampu nukreipta į pagrindines dvi sienas, tai parodo vandens ypatybes užpakaliniame sode ir įneša tą papildomą elementą į vidų.

Architektas sukūrė didžiulę erdvę, kuri įtraukia natūralią šviesą į du pastatus, sukuria puikią erdvę mažiems vakarėliams ir leidžia gyventojams patogiai vaikščioti iš vienos namų pusės į kitą.

Hamilas, Škotija

Kitas nuostabus dizainas, kai savininkas, galbūt gurkšnodamas džiną su toniku terasoje, gali stebėti nuolat besikeičiantį kraštovaizdį, atsispindintį stiklinėje sienoje saulei leidžiantis.

Viduje, šiltai ir jaukiai sėdint ant sofos, žiūrovui atsiveria panoraminis vaizdas pro tripusi stiklą į įspūdingą kraštovaizdį.

Nuo aušros iki sutemų subtilios aptakios langų medienos linijos sujungia natūralią aplinką su šiuolaikišku dizainu.

TECHNINIAI DUOMENYS

Zyle Fenster medinės aliuminio užuolaidų sienos galimos toliau nurodytomis parinktimis:

Medienos pasirinkimas – laminuota skandinaviška pušis, maumedis, ąžuolas
Išorinio dangtelio parinktys – PPC aliuminio dangtelis, medinis dangtelis, bronzinis dangtelis;

Mūsų medinės aliuminio užuolaidinės sienos yra prieinamos su beveik visu naujos statybos langų ir durų gaminių asortimentu, leidžiančiu priimti funkcionaliausius ir individualiausius sprendimus, įskaitant:

Į vidų atsidarantys pakreipiami ir pasukami langai
Pasyvaus namo langai
Pakeliamos ir stumdomos durys
Priekinės ir prancūziškos durys
Su stogo šviestuvais

Mūsų sistemos yra visiškai gamykliškai užbaigtos, naudojant PPC išoriniam aliuminio gaubtui ir Sigma vandens pagrindu pagamintų dažų arba dėmių sistemą vidiniams mediniams skersiniams ir įduboms. Visi gaminiai yra supjaustomi pagal dydį gamykloje, kad būtų lengviau surinkti vietoje, kad būtų užtikrinti aukščiausi kokybės standartai ir apdaila. Prieš pereinant prie galutinio apdailos etapo, kiekvienas projektas gamykloje yra surenkamas iš anksto.

Techniniai faktai ir skaičiai

Energijos taupymas – Šilumos izoliacija (įskaitant varžtų įtaką) – iki Um,t = 0,80 W/(m²K)
Vandens sandarumas RE1200
Vėjo apkrova 1500Pa / 2250Pa
Sistemos plotis 50 / 56 / 76 / 96 mm
Mediniams profiliams nuo 50 mm pločio
Užpildo storis 10 to 64 mm
Stiklo svoris 550/600 kg
Daugiakampis surinkimas iki 45°
Stiklinis stogas iki 2° nuolydžio

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui