Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Nuostabios Schüco stiklinimo sistemų galimybės

Schüco (kartais Schueco) Zyle Fenster Walteris vadina „stiklinimo sistemų Rolls Royce“. Jie yra Vokietijos langų, durų, slankiojančių sistemų, užuolaidinių sienų ir absoliučiai visko tarp jų, gamintojas. Schüco stiklinimo sistema yra šiek tiek ypatingesnė langų atžvilgiu ir, atvirai kalbant, atsižvelgiant į tai, kokį darbą jie atlieka su dideliais komerciniais ir pramoniniais projektais tarptautiniu mastu (daugiau sužinokite čia), iš tikrųjų šiek tiek stebina tai, kad jie taip įsitraukia į gyvenamųjų namų rinka. Faktas yra tai, kad jie yra, ir nors verta iš anksto pasakyti, kad Schüco produktai tikrai nėra pigūs, bet kuris daug investuoja į šiuolaikiško stiliaus namą, prieš kreipdamasis dėl jų stiklinimo, turėtų pasidomėti, ką Schüco gali pasiūlyti. Susėdome pabendrauti su Schüco tiekėjo Zyle Fenster vaikinais, kad sužinotume, kuo stiklinimo sistemos ypatingos. Toliau pateikiami tik keli požymiai, kuriais Schüco išsiskiria iš kitų.

Schuco stiklinimo sistemos: didelės ir pagal užsakymą

Schüco stiklinimo sistemų specialistai yra visiškai įpratę pritaikyti savo gaminius, kad atitiktų visų rūšių didelio masto architektūrines vizijas visame pasaulyje. Kai kurių iššūkių, kuriuos jie ėmėsi, mastas iš esmės reiškia, kad viskas, ką galite jiems mesti kurdami savo privatų namą, jiems greičiausiai bus tai lengvai įveikiama. Jų suprojektuotas skyrius sukurtas taip, kad būtų galima pritaikyti prie visų formų ir dydžių, ir iš tikrųjų ji Airijoje ir JK dažniausiai naudojama aukšto lygio stiklinimui, kuris gali apimti keletą aukštų, tuo pačiu lengvai pasiekiant struktūrinį vientisumą, reikalingą valdyti darbo spaudimą. Visa tai pasiekiama naudojant aukštos kokybės termiškai skaldytą aliuminį, todėl jis itin efektyviai išlaiko energiją ir lengvai atitiks Pasyvaus namo langų standartus, kai reikia. Bet kuris geras architektas jums pasakys, kad vienas iš svarbiausių dalykų, į kuriuos reikia atsižvelgti statant, yra jūsų namo išorinis vaizdas. Būtent tai diktuoja temperatūrą ir leidžia jūsų namams kvėpuoti, ir, žinoma, vėliau jį pakeisti yra brangu. Neabejotina, kad Schüco sistema yra neįtikėtinai efektyvus ir stilingas pavyzdys, tačiau kokios yra kitos funkcijos, kurios gali būti įdomios statančiam gyvenamąją vietą?

Natūralios šviesos įleidimas į vidų

Stumdomų stiklinių durų populiarumas išties didėja kaip būdas įnešti šviesos ir oro. Tiesą sakant, Zyle Fenster retai stato naują gyvenamąjį namą be didelių stumdomų sistemų. Schüco sistemos leidžia tai pakelti į kitą lygį su daugybe papildomų galimybių. Štai tik pora pavyzdžių.

Trijų bėgių slankiojančios sistemos

Nors kai kuriose sistemose siauresnėje atkarpoje gali tilpti trijų vikšrų slankikliai, jei norite turėti didelio masto tvirtą slankiklį su trimis vikšrais, Schüco yra tinkamiausias variantas. Tai reiškia, kad ant stumdomų durų galite turėti dvi aktyvias plokštes, o tai iš esmės reiškia, kad du trečdalius stiklinimo sienos galite atverti išoriniam pasauliui. Tai tikrai yra pranašumas gyvenantiems kaime ar dideliuose soduose. Galite įleisti lauko šviesą į vidų, o su Schüco, kai uždarote naktį, vis tiek turėsite puikias U-vertes, nepaisant mastelio, kai ateis laikas jį vėl uždaryti.

Bekampės slankiojančios sistemos

Taip pat populiarus šiuolaikiniuose pastatuose yra įstiklintas kampas su sistema vienoje arba abiejose pusėse. Naudojant įprastą medienos, medienos langu kaustytu aliuminiu ar uPVC sistemas, tam reikės dviejų išorinių dalių, kurios susidurtų kampe, ir apkalos gabalo, kad būtų užbaigta apdaila. Schüco sistema leidžia jums sudurti dvi stumdomas duris kampe, o atidarius, jos neturi jokios vertikalios atramos. Tai puiki savybė, kai išeinama į denį ar sodą, ir daugelis Zyle Fenster klientų pasirinko Schüco būtent atsižvelgdami į šią savybę.

Dizainas

Šiuolaikinio stiliaus pastatams Schüco visada pasiteisina. Jo aptakus dizainas apima standartines funkcijas, kuris yra brangus priedas kitom sistemom. Tokios ypatybės kaip lygus įstiklinimas, o tai reiškia, kad net varčios su įvairiais pasvirimo ir posūkio judesiais yra visiškai viename lygyje su išoriniu rėmu, kai uždaryta. Arba paslėpti vyriai, brangi kitų sistemų savybė, Schüco yra savaime suprantamas dalykas. Matomų vyrių pašalinimas yra labai populiarus tarp projektuojančių žmonių, o dėl praktiškumo tai užtikrina didesnę visų svarbių judančių sistemos dalių apsaugą nuo elementų. Galų gale, nors yra priežasčių, kodėl klientas nesirinktų Schüco – finansinių ar kitų, pats stilius vargu ar bus viena iš jų.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Schuco duris ir langus, susisiekite su mumis.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui