Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Profesionalus montavimas

Dažna klaida, kurią padaro užsakovai pasirinkdami langų tiekėją yra neįsigilinimas į pasiūlytą montavimo technologiją, medžiagas ir k.t.
Dažna klaida, kurią padaro užsakovai pasirinkdami langų tiekėją yra neįsigilinimas į pasiūlytą montavimo technologiją, medžiagas ir k.t.

Įprasta, kad langų ir durų pasiūlymas yra labai išsamus ir net perteklinis, užimantis ne vieną dešimtį lapų, o apie gaminių montavimą užsiminta tik viena eilute. Ir nors dažnu atveju gaminių montavimas sudaro apie 30 % nuo gaminių kainos gamintojai nelinkę jo detalizuoti.

 

 

Deja, gerų langų pasirinkimas tai tik pusė jūsų sėkmės.
Antrą pusę sudarys TEISINGAS GAMINIŲ SUMONTAVIMAS.

ZYLE siūlo jums tris bazinius montavimo paketus, kurie aiškiai ir suprantamai detalizuoti. Mes pasirūpinome, aiškiai ir suprantamai išdėstyti ko jūs galite tikėtis galutiniame darbų etape. Tai suteiks jums ramybės, kad gaminiai ir jų montavimas atitinka geriausią šios srities praktiką.  Detalizacijas rasite “Montavimo gide”.

Kodėl svarbu gerai sumontuoti gaminį ?

Šiuolaikiniai STR ( statybos techninio reglamento ) reikalavimai A++ klasei, tokie aukšti, kad juos išpildyti nėra taip jau paprasta. Ir tokie reikalavimai kaip sandarumas, mikroklimatas privalo būti ne vienadieniai, o ilgaamžiai. Pastatas turi išlikti sandarus ir po 10,20,30 ar net 50 metų. Vidutinis skaičiuojamasis medinių langų tarnavimo laikas 70 metų, o renkantis medžio – aliuminio langus viršija 100 metų.

Todėl labai svarbu yra tinkamai sumontuoti gaminius, kad ilgalaikės apkrovos kuo mažiau veiktų pradines charakteristikas. Nuo didelių svorių negali pralinkti montavimo mazgai, negali nusėsti gaminiai ar atsiklijuoti juostos. Gerai gamyklose pagaminti gaminiai tik pusė jūsų sėkmės, antra pusė priklausys nuo to kaip profesionalai jie bus sumontuoti.

Standartų reikalavimai gaminiams
ir jų sumontavimui

Pagrindiniai reikalavimui gaminių šiluminėms, sandarumo savybėms
nurodyti LR standarte : STR 2.01.02:2016 „Pastatų energetinio naudingumo projektavimas ir sertifikavimas“

Išskiriami 3 pagrindiniai reikalavimai :
– Gaminių šiluminės charakteristikos, U vertė
– Montavimo šiluminės charakteristikos Ψ
– Pastato sandarumo charakteristikos.


Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui