Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Accoya - stebuklinga mediena langams

Šiuolaikinės stalių gamybos technologijos labai pagerino medinių rėmų langų kokybę ir įperkamumą. Nors PVC tebėra populiarus ir iš tiesų patobulėjo savaime, devintajame ir šeštajame dešimtmetyje paplitusi meilė jam užleido vietą dėkingumui už medienos išvaizdą.

Kietmedžiai, tokie kaip meranti, ąžuolas ir sapele, pasirodė esą pakankamai patvarūs, kad užtikrintų patenkinamą stiklinimą visą gyvenimą daugelyje klimato sąlygų. Aliuminio dangos atsiradimas reiškė, kad net spygliuočių mediena, tokia kaip pušis ar maumedis, gali suteikti puikų struktūrinį vientisumą ir interjero stilių bei išorės apsaugą.

Vis dėlto langų medžiagų pasaulyje atsirado naujas žaidėjas – itin naši accoya mediena. Ši mediena gali konkuruoti su aliuminiu dengtais langais dėl ilgaamžiškumo bet kokiomis sąlygomis, tačiau kaip tai daro ir kokia nauda?

Accoya mediena langams: kas tai tiksliai yra?

Accoya yra minkštos, tvarios medienos apdorojimo procesas, vadinamas acetilavimu. Paprasčiau tariant, tai yra procesas, kuris pakeičia medienos molekulinę struktūrą, neįvedant į medieną nieko, kas neatsiranda natūraliai. Taip gaunama daug patvaresnė mediena, paruošta naudoti tinkamiems gaminiams.

Kokie privalumai?

Padidėjęs stabilumas

Viena dažna medinių langų ir durų problema yra ta, kad kai kuriose klimato sąlygose jie gali išsiplėsti ir susitraukti, o tai savo ruožtu gali sukelti deformaciją, skilimą ir, žinoma, funkcines problemas. Minėto proceso metu accoya medienos gebėjimas sugerti drėgmę sumažėja 80%, labai pagerina stabilumą ir užtikrina sklandų langų ir durų atsidarymą ištisus metus. Tiesą sakant, dėl šio stabilumo pailgėja dangos laikas, kurios dedamos ant accoya, tarnavimo laikas, tai yra papildoma priežiūros mažinimo savybė!

Patvarumas

Accoya įvertino daugiausia 1 už ilgaamžiškumą, pralenkdama net tikmedžio balą. Jis buvo apibūdintas kaip praktiškai atsparus puvimui, o TRADA nurodytas minimalus tarnavimo laikas yra 70 metų. Dėl pakitusios struktūros grybai jo neatpažįsta kaip taikinio ir yra nevirškinami medieną užpuolusiems vabzdžiams, todėl yra atsparūs abejiems.

Tvarumas

Tiesą sakant, accoya gamybos technologija buvo naudojama dešimtmečius, tačiau tik pastaraisiais metais, naudojant patobulintas metodikas ir daugiau dėmesio skiriant tvarumui, ji iškyla į aukštumas. Jis pagamintas iš sertifikuotos natūraliai atsinaujinančios medienos. Iš tiesų, jo ekologiškumas viršija jo naudojimo laiką, nes jis yra visiškai pakartotinai naudojamas ir perdirbamas, priešingai nei daugelis kitų apdorotų medienos rūšių, kuriose naudojami įvairūs kenksmingi cheminiai junginiai.

Sprendimas

Accoya langų ir durų gamyba tikrai yra brangesnė už kitus medžius, tačiau tiems, kurių biudžetas gali tai leisti, suteikia unikalią galimybę naudoti medieną, kuri yra ir graži, ir itin patvari. Yra daug klimato ir vietovių, kur namų savininkas anksčiau naudodavo tik PVC arba medinius langus kaustytus aliuminiu, kad jų gaminiai išliktų pagrįsti. Accoya suteikia galimybę turėti išorinės medienos apdailos grožį, kartu išlaikant aliuminio dangos patvarumą. Mūsų patarimas būtų toks: jei galite sau tai leisti, tai tikrai būtų ekonomiška ilgalaikėje perspektyvoje.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie Accoya stebuklingą medieną langams, susisiekite su mumis.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui