Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

5 klausimai, kuriuos žmonės dažnai užduoda pirkdami langus

Atėjusi vasara yra metas, kai daugeliui žmonių statant naujus namus arba esami namų savininkai pradeda svarstyti, kaip prieš artėjančią žiemą patobulinti įstiklinimus. Nors sezonas įtemptas, Paulas iš Zyle Fenster UK rado laiko susitikti su mumis ir pasikalbėti apie kai kuriuos dažniausiai užduodamus klausimus kurių sulaukia iš naujų klientų.

Kokią apdailą geriausia pasirinkti, kad gerai atrodytų tiek viduje, tiek išorėje?

Laimei, vienos spalvos pasirinkimas langams, kurie turėtų gerai atrodyti tiek jūsų namuose, tiek išorėje, yra praeitis. Šiuolaikinės apdailos technologijos leidžia klientams pasirinkti atskirą langų vidaus ir išorės apdailą, o tai suteikia didesnę dizaino laisvę visame name. Jei perkate medinius ar medinius langus kaustytus aliuminiu, tuomet turite didesni nei 230 RAL spalvų pasirinkimą. Dengiant medieną, mediena pirmiausia apsaugoma impregnavimo procesu, po to padengiama pagrindiniu sluoksniu ir galiausiai padengiama laku, kuris užfiksuoja spalvą ir sukuria paviršių, kuris yra taip pat lengvai valomas kaip ir jūsų virtuvės stalas. Žinoma, dirbant su mediena, jūs taip pat galite pasirinkti tik lako apdailą be spalvos, kuri tik išryškina pačios medienos charakterį. Aliuminis apdorojamas skirtingai, nes spalva padengiama miltelinio dažymo būdu. Taigi, neatsižvelgiant į tai, kokį gaminį pasirinksite, turėsite idealią spalvą, kuri atitiks jūsų namų interjero ir išorės dizainą, o tvirta ir patvari apdaila, išliks ryški daugelį metų po montavimo.

FAQ mediniai langai

Ar turėčiau rinktis dvigubą ar trigubą stiklinimą?

Šiomis dienomis, renkantis trigubą stiklinimą, o ne dvigubą, galima pasiekti puikių izoliacijos pranašumų. Šiuolaikinės technologijos tikrai suteikė pridėtinės vertės dėl papildomo stiklo visuose namuose. Tikriausiai turėtumėte užtikrinti, kad jūsų namas būtų gerai izoliuotas, kad apsimokėtų jį sutvirtinti gerai izoliuotais stiklais, tačiau jei taip yra arba statote naują, trigubas stiklinimas paprastai yra vertas papildomų išlaidų. Nors kai kurios įmonės gali apmokestinti iki 30 % daugiau, Zyle Fenster tai paprastai kainuoja tik apie 7 % papildomų išlaidų, todėl daugumai mūsų klientų trigubas stiklinimas nesukelia papildomų problemų.

Kokią medieną turėčiau pasirinkti?

Neabejotina, kad kaina bus svarbus veiksnys renkantis, kokia mediena geriausiai atitinka jūsų poreikius, tačiau yra ir kitų kintamųjų, į kuriuos verta atsižvelgti. Jei renkatės medinius langus kaustytus aliuminiu, kurių populiarumas pastaraisiais metais nuolat auga, apsauginis apvalkalo sluoksnis reiškia, kad minkštos medienos, tokios kaip pušis ar maumedis, pakaks jūsų poreikiams ir tikrai išliks puikios būklės daugelį metų. Kita vertus, jei renkatės tik medinį karkasą, būtų protingiau rinktis kietmedį, pavyzdžiui, ąžuolą arba meranti, kurie abu pasižymi dideliu patvarumu ir ilgaamžiškumu. Žinoma, jei turite didesnes pajamas, galbūt net norėsite pasirūpinti, kad langai būtų pagaminti iš Accoya – modernaus gaminio, kuris yra minkštas, tvarios medienos ir jo apdorojimo procesas yra vadinamas acetilavimu. Ši mediena yra neįtikėtinai tvirta ir patvari, tačiau jos kaina atitinka neįtikėtiną našumą.

Kokį atidarymo būdą pasirinkti?

Taigi, kai kalbama apie langų atidarymą, trys pagrindiniai jūsų pasirinkimai yra Flush Casement Opening Out, Tilt & Turn ir Sash Sliders. Žinoma, jūsų turimas skonis ir visada bus veiksnys priimant šį sprendimą, nors dažnai yra ir kitų motyvuojančių veiksnių. Pavyzdžiui, atidaromi pakeliami ir pasukami langai gali tilpti į didesnę varčią nei į Flush Casement langą, o jų dvigubo atidarymo stilius taip pat labai naudingas norint vėdinti namus, kai langas nėra visiškai atidarytas. Kita vertus, daugelis žmonių mieliau atsidarys Flush Casement, jei jų namuose yra mažai vietos, ir jie norės, kad varčios neatsidarytų į kambarius. Panašiai žmonės kartais mėgsta varčios slankiklius dėl šios priežasties arba dėl to, kad jie yra labiau tradiciniai. Iš esmės jūsų lango atidarymo būdas priklausys tik nuo jūsų norų, nors protinga pasikalbėti su ekspertu, kai priimate sprendimą, kad susidarytumėte aiškesnį vaizdą apie pasekmes.

Kiek atsidarančių langų turėtų būti?

Jei jūsų namuose nėra modernios šilumos rekuperacijos sistemos, kuri užtikrins ir tinkamą vėdinimą, tai taisyklėse nurodoma, kad kiekviename kambaryje atidarymas turi būti lygus vienai dvidešimtajai grindų ploto. Paprastai tai lengvai išsprendžiama vienu dideliu langu arba pora mažų langų vidutiniame kambaryje. Žinoma, didesnės savybės turės padidinti jų atidarymo dydį. Tai gera informacija, nes galima sutaupyti perkant stacionarius langus ir, atsižvelgiant į aplinkybes, daugelis atidaromų langų yra mažai naudingi.

Jei mūsų FAQ perkant medinius langus neatsakė į visus jūsų klausimus, susisiekite su mumis ir mes mielai atsakysime į kitus jūsų klausimus.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui