Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Konsultavimas

Langų gamintojo pasirinkimas – ypač atsakingas sprendimas. Kokybiški, tinkamai parinkti langai tarnaus ne mažiau 50 metų, visada teiks geras emocijas, estetinį pasigėrėjimą. Pasirinkus netinkamos komplektacijos ar kokybės langus, bus sudėtinga juos sutvarkyti ar pakeisti.
Langų gamintojo pasirinkimas – ypač atsakingas sprendimas. Kokybiški, tinkamai parinkti langai tarnaus ne mažiau 50 metų, visada teiks geras emocijas, estetinį pasigėrėjimą. Pasirinkus netinkamos komplektacijos ar kokybės langus, bus sudėtinga juos sutvarkyti ar pakeisti.

Vertinant komercinius pasiūlymus ir priimant sprendimą būtina atsakyti į šiuos klausimus:

 

1. Ar tikrai gamintojas pasiūlė ne siauresnius nei 90 mm storio langų profilius?

Plonesnio profilio mediniai langai neatitinka A++ klasės šiluminių reikalavimų. Jei gamintojas tvirtina kitaip, būtina reikalauti sertifikatų arba bandymų protokolų. Labai svarbus ir stiklo paketo skaidrumas. Siekdami pagerinti lango šilumines savybes, kartais gamintojai gudrauja: į bandomą langą sumontuoja labai šiltą, bet tamsų stiklo paketą, dėl jo rugsėjo – balandžio mėnesiais rytais ir pavakare patalpose bus tamsu. Stiklo paketo šviesos pralaidumas, (skaidrumas) turėtų būti ne mažiau 70 proc.

2. Reikia išsiaiškinti ar gamintojo grūdinti arba laminuoti stiklai kritinėse gaminių zonose yra saugūs ir atitinka STR 2.04.01 2018 reikalavimus?

Būna, kad gamintojai, siekdami konkurencinio kainos pranašumo, sąmoningai nesirenka saugių stiklų, taip visą atsakomybę perkeldami užsakovui.

3. Būtina įsitikinti ar gamintojas didelių gabaritų gaminiams (kai plotas viršija 3m²) teisingai parinko stiklų storius.

Netinkamai parinkus storį, per 5-10 metų paketai gali prarasti sandarumą ir rasoti, o stiklo paketų gamintojai nesuteikia tokiems stiklams garantijų. Tokių paketų keitimas vėliau brangiai kainuos, todėl būtina reikalauti stiklo paketų gamintojo deklaracijų. Būna, kad siekdami komercinio pranašumo, tose zonose, kuriose privaloma naudoti 6 ar net 8 mm stiklus, gamintojai sąmoningai parenka ploniausius 4mm stiklus arba naudoja tik vieną storą stiklą.

4. Reikia išsiaiškinti kokį aliuminio profilį jums siūlo gamintojas.

Patikrinti teks ne tik paprastą parodinį varstomą langą, bet visus jūsų namui skirtus gaminius: duris, slankiojančias sistemas, vitrinas, gaminių jungtis. Ar visos sistemos dizainas yra išbaigtas, kaip atrodo užbaigtas gaminys. Kaip susijungia aliuminis tarpusavyje, kas matoma atidarius langą, užnešus silikoną. Neišbaigtumas nematomas pasiūlyme, bet labai akivaizdus gaminiuose.

5. Jei gamintojas siūlo modernius langus be stiklajuostės kambario pusėje, būtina jo paklausti ar stiklajuostės nebus ir nevarstomuose languose t.y. vitrinose?

O taip pat reikalauti aiškaus atsakymo, kaip nevarstomuose languose galima būtų pakeisti stiklo paketą.

6. Labai svarbu išsiaiškinti ar gamintojas per paskutinius 2-3 metus atliko oficialius šilumos verčių, atsparumo vandeniui ir atsparumo vėjo apkrovoms bandymus.

Ar turi sertifikuotų laboratorijų bandymų protokolus ne tik langams, bet ir stumdomoms, bei lauko durims. Reikalauki bandymų protokolų ir lyginki juos su Zyle Fenster gaminių bandymų protokolais.

7. Būtina išsiaiškinti kokią garantiją gamintojai suteikia stiklo paketams, apkaustams ir kitiems komponentams.

Palygink su Zyle Fenster suteikiamomis garantijomis.

 

8. Prašyk gamintojų pateikti objektų sandarumo testų rezultatus (ne daugiau nei metų senumo).

Didžiausia leidžiama reikšmė A+ ir A++ klasės namams yra 0.6 m3/ val. esant 50 Pa slėgiui. Namai su Zyle Fenster pagamintais ir sumontuotais langais pasiekia daugiau nei du kartus geresnius rezultatus nei reikalauja standartas – 0.25-0.3 m3/val.

 

9. Gamintojas turi paaiškinti kas atliks montavimo darbus ir kas atliktiems darbams suteiks garantiją.

Zyle Fenster gaminius montuoja tik kvalifikuota, profesionali, daugiau nei 15 metų patirtį turinti montuotojų komanda, atsakomybę už jų darbą prisiima UAB Zyle Fenster.

Skaitykite plačiau  Profesioalus montavimas 

 

10.Prieš priimant galutinį sprendimą dėl medinių ar medžio-aliuminio langų gamintojo, būtina aplankyti kelis per pastaruosius metus jo įgyvendintus objektus.

Pasikalbėti su užsakovais, statytojais ar techn. priežiūra, išsiaiškinti ar gamintojas pasiūlė įvairius sprendimus, kiek užtruko gamyba ir gaminių montavimas, ar buvo atliktas sandarumo testas ir kokie jo rezultatai, ar gamintojas pateisino lūkesčius ir metu duotus pažadus.

Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui