Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Mediniai Fasadai
Kaustyti Aliuminiu

Tai išskirtinis produktas suteiksiantis galimybę mėgautis nepakartojamais vaizdais per nesudalintas, įspudingo dydžio, vientiso stiklo ir medžio konstrukcijas, kurios be jokios abejones taps pagrindiniu jūsų statinio akcentu ir veidu
Dollar, Škotija
Side

Mediniai fasadai kaustyti aliuminiu – tai idealus variantas išskirtinį ar modernų pastatų dizainą norintiems sukurti architektams, projektuotojams ir užsakovams. Tai unikalus produktas, pasižymintis vienodomis ypatingai siauromis profilių linijomis, leidžiančiomis pagaminti didelius, papildomai nesudalintus stiklo paketų plotus, kurie leis džiaugtis vaizdu, šviesa ir šiluma.

Dėl savo ypatingai universalios konstrukcijos, išskirtinio modernaus dizaino ir galimybes į vieną bendrą visumą apjungti medžio aliuminio langus, medžio aliuminio terasines bei įėjimo duris, o taip pat stoglangius, medžio-aliuminio stiklo fasadai projektuojami ne tik išskirtinio dizaino nuosavuose namuose, bet ir komerciniuose biurų pastatuose, mokyklose, muziejuose ir kituose visuomeninės paskirties objektuose.

Aliuminio-medžio fasadai – tai mažiausiai priežiūros reikalaujantys, šilčiausi ir sandariausi sprendimai, skirti A++ klasės namams.

Mediniai fasadai kaustyti aliuminiu pasižymi ypatingai žemu šilumos laidumo koeficientu, siekiančiu net Uw = 0,73 W/m²K, todėl šio tipo gaminius galima naudoti net ir pagal pasyvaus namo standartus statomuose pastatuose.

Medžio-aliuminio fasadinė sistema sudaryta iš klijuotos medienos rėmo, montuojamo vidinėje pastato dalyje, ir atmosferos poveikiui atsparių aliuminio detalių, kurios ne tik laiko stiklo paketą, suteikia apsaugą nuo aplinkos poveikio, bet ir pabrėžia estetinį vaizdą.

Dar viena ypatinga medžio-aliuminio fasadų detalė yra iš lauko pusės matomi apdailiniai dangteliai, kurie gali būti gaminami iš aliuminio, bronzos arba kietmedžio.

Specifikacija

Techninės charakteristikos
Šilumos perdavimo koef.
0,73 W/m²K
Atsparumas vėjo apkrovai
AE klasė
Nepralaidumas vandeniui
RE1200 Pa
Oro pralaidumas BS EN 1026: 2000
1500Pa
Produkto specifikacijos
Rėmo plotis
50 mm, 60 mm and 80 mm
Mediena
FSC sertifikuota pušis (dygiuota ir nedygiuota), raudonmedis (meranti ir mahagony); ąžuolas.
Apdaila
Daugiau nei 400 RAL spalvų (išore ir vidus); lakuojami natūraliais medžio tonais (išore ir vidus).
Stiklinimas
48mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K

Kiti produktai

Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui