Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Mediniai langai

Perverčiami „Pivot" Mediniai langai

Per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ mediniai langai – tai didžiausių gabaritų varstomi mediniai langai rinkoje. Unikali aukščiausios kokybės vokiškų vyrių sistema leidžia pagaminti ir neįtikėtinai lengvai varstyti langus, kurių varčių plotis gali siekti 576-2950 mm, aukštis – 700-2200 mm, o varčios svoris – net iki 300 kg.

Nepaisant išskirtinai didelių gabaritų, perverčiami „Pivot“ tipo medžio langai yra ypatingai lengvai valdomi. Dėl per centrą sumontuotų vyrių šių langų varčios yra įstumiamos į lauko pusę ir perverčiamos 180° kampu tam, kad esant patalpos viduje, būtų galima patogiai išvalyti išorinį lango stiklą.

Naudojame pačių suprojektuotą, išskirtinai modernaus dizaino medinius langus ekraną, kuris užtikrina, jog medinė lango dalis yra visiškai apsaugota nuo ultravioletinių spindulių, lietaus, dulkių ir bet kokio kito aplinkos poveikio. Medinių langų ilgaamžiškumą garantuoja tarpas tarp medinės lango dalies ir išorinio aliuminio ekrano, kuris pašalina kondensatą, leidžia cirkuliuoti orui ir „kvėpuoti“ medienai.

„Zyle Fenster“ perverčiamus „Pivot“ tipo medinius langus renkasi užsakovai, vertinantys natūralumą ir kokybę, nes tik mediniai langai suteikia išskirtinę galimybę tiek lango išorinę, tiek vidinę pusę lakuoti natūraliomis medienos spalvomis, suteikiančiomis pastato eksterjerui ir interjerui šilumos, natūralumo bei prabangos jausmą.

Specifikacijos

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS
Šilumos perdavimo koef.
0,8 W/m²K
Atsparumas vėjo apkrovai pagal BS EN 12211:2000
2000 Pa/C5 (klasė)
Nepralaidumas vandeniui pagal BS EN 1027: 2000
600 Pa/9A (Pa/klasė)
Oro pralaidumas pagal BS EN 1026: 2000
600 Pa/C4 klasė
PRODUKTO SPECIFIKACIJOS
MEDIENA
FSC sertifikuota pušis (dygiuota ir nedygiuota), raudonmedis (meranti ir mahagony);, ąžuolas
APDAILA
Daugiau nei 400 RAL spalvų (išore ir vidus); lakuojami natūraliais medžio tonais (išore ir vidus)
STIKLINIMAS
48mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K
DEKORATYVINIS LANGŲ DALINIMAS
25mm Išorinis dekoratyvinis medinių langų dalinimas klijuojamas ant stiklo paketo; Dekoratyvinis medinių langų dalinimas stiklo paketo viduje
VARSTYMAS
Vokiečių firmos „GU UNITAS“ furnitūra

Kiti produktai

Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui