Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Aliuminio langai

Aliuminio langai is Schüco AWS 75.SI+ profilių

Aliuminio langai is Schüco AWS 75.SI+ profilių - pasižymi puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis, stabilumu ir universaliomis panaudojimo galimybėmis. Plačios pritaikymo galimybės, didelis stabilumas ir ilgaamžiškumas: naudojant aliuminį galima pagaminti didelio formato langus su geriausia įmanoma termoizoliacija. Jie lemia individualų pastato įvaizdį ir padeda į patalpas patekti kuo didesniam šviesos kiekiui.

Aliuminio langai iš Schüco AWS 75.SI+ profilių atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir vienija daugybę privalumų: didelį patvarumą, energijos vartojimo efektyvumą, būsto vertės didinimą, paviršių dangų įvairovę, siaurus išorės pločius, lengvą varstymą, minimalią priežiūrą ir ilgą tarnavimo laiką. Pasirinkę aliuminio langus, jų teikiama nauda mėgausitės visą gyvenimą.

Puikiomis termoizoliacinėmis savybėmis pasižyminčią langų sistemą Schüco AWS 75.SI+ (Super Insulation), aliuminio profilio langų šilumos izoliacijos standartus iškėlėme į naują lygį ir tuo pat metu toliau tobulinome jų patogumą ir dizainą. Dėl siaurų profilių priekinių pločių užtikrinamas didžiausias įmanomas konstrukcijų skaidrumas, garantuojantis itin jaukias ir kupinas šviesos gyvenamąsias bei darbo patalpas.

Schüco langų profilių sistemos nuo rėmo iki sujungimo su sienos konstrukcija atitinka aukščiausius inžinerinius reikalavimus. Patikimą apsaugą nuo atmosferos veiksnių, triukšmo ir įsilaužimo garantuoja specialūs profiliai, apkaustai ir įstiklinimo konstrukcijos. Daugiau kaip milijonas parduotų langų bei durų yra geriausias pasitikėjimo Schüco kokybės samprata patvirtinimas.

Specifikacijos

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS
Šilumos perdavimo koef.
0,83 W/m²K
Atsparumas vėjo apkrovai pagal BS EN 12211:2000
C5 / B5(klasė)
Nepralaidumas vandeniui pagal BS EN 1027: 2000
900 Pa/E900 (Pa/klasė)
Oro pralaidumas pagal BS EN 1026: 2000
600 Pa/C4 klasė
Garso Pralaidumas
iki 48 dB
PRODUKTO SPECIFIKACIJOS
VARSTYMAS
Vokiečių firmos „SIEGENIA AUBI“ furnitūra
DEKORATYVINIS LANGŲ DALINIMAS
25mm Išorinis dekoratyvinis langų dalinimas klijuojamas ant stiklo paketo; Dekoratyvinis langų dalinimas stiklo paketo viduje
STIKLINIMAS
Iki 57 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K
APDAILA
Daugiau nei 400 RAL spalvų (išore ir vidus)
SAUGUMAS
Galimybė pasiekti RC3 saugumo klasę
PASYVAUS NAMO KLASĖ
phC

Kiti produktai

Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui