Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Aliuminio langai

Aliuminio langai is Reynaers „MasterLine 8“ profilių

Tai unikali langų sistema, kurioje dera beribės dizaino galimybės su geriausiomis savo klasėje termoizoliacinėmis savybėmis. Tokie Aliuminio langai žymiai mažina šildymo išlaidas, yra pigesni, palyginti su rinkoje esančiais analogiškais langais. Tai ypač svarbu, nes paprastai užsakovai ieško geriausių langų už mažiausią kainą.

„Masterline 8“ tai sistema pralenkusi laiką.  Pasirinkus šią sistemą laimi visi – architektai, statytojai, vartotojai ir netgi langų gamintojai. „Masterline 8“ aliuminio langai pasižymi tokiomis svarbiausiomis ypatybėmis:

– Žemesnė, nei rinkoje esančių analogiškų produktų kaina. „Reynaers Masterline 8“ sistemoje yra iki 30 proc. mažiau sudėtinių medžiagų, todėl gaminant aliuminio langus lieka mažiau medžiagų likučių, mažiau medžiagų sandėliuojama, transportuojama ir pakuojama. Dėl unikalių sprendimų gaminant aliuminio langus reikia mažiau operacijų.

– Aliuminio langai „Reynaers Masterline 8“ žymiai sumažina šildymo išlaidas ir yra naudojama pasyviuose namuose. Ši sistema gaminama iš ypač kokybiškų medžiagų, todėl tenkina ar net lenkia A+ langų standarto reikalavimus.

–  „Reynaers Masterline 8“ tinka skirtingiems architektūros stiliams. Galima išsirinkti patikusio stiliaus rėmus: „Functional“, „Deco“ ar „Renaissance“. Tai labai svarbu, kai tenka įgyvendinti originaliausius architektų sumanymus, ar reikia atitikti tam tikrą architektūros stilių.

–  Didesni aliuminio langai, bet siauresni profiliai. Tai – išskirtinė „Reynaers Masterline 8“ ypatybė. Dėl
siauresnių profilių daugiau vietos lieka stiklui, pagerėja patalpų apšvietimas, atsiranda galimybė taikyti įvairesnius architektūros sprendimus.

– Trys galimi izoliavimo lygiai: „Standard“, HI ir HI+. Tai leidžia tą pačią aliuminio langų sistemą pritaikyti skirtingiems reikalavimais. Architektams, aliuminio langų gamintojams ir užsakovams patiks ir tai, kad tokius langus kur kas paprasčiau integruoti į fasadų sistemas.

– Galimi papildomi sprendimai, tokie kaip aliuminio orlaidės ar paslėptos varčios (Hidden Vent) variantai, „Pivot “ arba „Panelinės durys“.

Specifikacijos

TECHNINĖS CHARAKTERISTIKOS
Šilumos perdavimo koef.
1.0 W/m²K (su dviejų kamerų stiklo paketu)
Atsparumas vėjo apkrovai pagal BS EN 12211:2000
1200 Pa/C3(klasė)
Nepralaidumas vandeniui pagal BS EN 1027: 2000
900 Pa/E900 (Pa/klasė)
Oro pralaidumas pagal BS EN 1026: 2000
600 Pa/C4 klasė.
Garso Pralaidumas
45 (-1;-4) dB
PRODUKTO SPECIFIKACIJOS
SISTEMA
Sistema gali būti MasterLine8, MasterLine 8 Hi, MasterLine 8 Hi+
STIKLINIMAS
Iki 60 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K
VARSTYMAS
Vokiečių firmos „SIEGENIA AUBI“ furnitūra
APDAILA
Daugiau nei 400 RAL spalvų (išore ir vidus)
DEKORATYVINIS LANGŲ DALINIMAS
25mm Išorinis dekoratyvinis langų dalinimas klijuojamas ant stiklo paketo; Dekoratyvinis langų dalinimas stiklo paketo viduje
SAUGUMAS
Galimybė pasiekti WK2 saugumo klasę

Kaina

Aliuminio langai kainuoja panašiai kiek ir medžio langai, bet tikrai brangiau nei PVC. Vidutiniškai aliuminio langų kaina gali svyruoti nuo 180 iki 400 Eur/m2, tačiau jei langų dydžiai didėja – kvadratinio metro kaina pinga, taip pat ir su varstomais-nevarstomais – jei nevarstomų daugėja – taip pat pinga. Ir atvirkščiai – jei langutis bus mažiukas, tai tas kvadratinis metras sąlyginai išbrangs. Kitas dalykas – aliuminio langai gaminami iš standartinio ilgio profilių, ir galutinė lango kaina labai priklauso priklauso nuo medžiagų išeigos (medžiagų panaudojimo, optimizavimo). Jei objekte buvo įvairių dydžių langų – tuomet didelė tikimybė, kad ir kvadratinio metro kaina sumažės.

„Jei norite, kad aliuminio langai atpigtų – rekomenduojame kreiptis į mus dar projekto rengimo stadijoje.
Iš anksto projektuojant galima numatyti daugelį niuansų, koreguoti langų dydžius, nenukenčiant pastato
kokybei gauti geresnę kainą. Todėl kiekvieną atvejį visada reikia žiūrėti individualiai. Langų sistemos – tai
technologija, kurios esminė šilumos dalis yra profilių izoliavimas, įklijuojami ir užspaudžiami izoliaciniai
barjerai. Suteikiame 10 metų garantiją savo produkcijai. Konsultuojame visus statybų proceso dalyvius,
kaip tinkamai projektuoti ir montuoti aliuminio ir stiklo konstrukcijas“.

Kiti produktai

Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui