Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Stumdomos durys – kodėl mes jas mylime

Zyle Fenster UK per daugelį metų pastebėjome, kad produktas, dėl kurio mūsų klientas visada labiausiai džiaugiasi, yra stumdomos durys. Ir tai kažką sako, turint omenyje, kad esame itin didelių langų, stiklo ir visų stilingų, pagal užsakymą pagamintų kampuotų stiklų įmonė. Galbūt tai yra lytėjimo pasitenkinimas švelniai pasukus rankeną, pajutus, kaip ratai susijungia, ir be vargo bei tyliai atveriama kambario erdvė. Iš tikrųjų tai gali būti tai, kad daugeliui žmonių stumdomos durys yra ryšys tarp vidaus ir lauko gyvenamosios erdvės, todėl jos primena vasarą, kepsnines ir gerą laiką su šeima. Kad ir kokia būtų priežastis, žmonės mėgsta stumdomas duris ir kaip rezultatas, mėgsta apie jas kalbėti. Taigi, atsižvelgdami į tai, nusprendėme šiek tiek parašyti apie stumdomų durų naudą ir kokie produktai yra reikalingi.

Slenksčiai

Stumdomos durys paprasčiausiai dominuoja standartinėse duryse, kai yra mažas slenkstis arba jo visai nėra, jų šoninis judėjimas reiškia, kad jiems nereikia tradicinių durų, kad sandariklis tinkamai užsifiksuotų, paprastai reikia bent 17 mm slenksčio. Naudodami slankiklius, kartu su statybininku ir kvalifikuotais montuotojais galite pasiekti, kad jūsų slenkstis būtų idealiai lygus grindims viduje ir išorėje. Tai ne tik suteikia nuostabų nepertraukiamą perėjimą tarp vidaus ir išorės, bet, žinoma, taip pat labai populiarus žmonėms, besirūpinantiems prieinamumu. Kalbant apie mūsų gaminius, mūsų medinės durys kaustytos aliuminiu pakeliamos ir stumdomos yra populiariausios, nes plokščias bėgis gali užtikrinti neįtikėtinai sklandų perėjimą. Mūsų Reynaers ir Schuco durys taip pat gali būti išlygintos su jūsų grindimis, nors jų bėgių stilius turi lengvus griovelius.

Dizainas

Ši skiltis, yra skirta dizainui, o visi mūsų slankikliai yra nuostabaus šiuolaikiško stiliaus ir yra dviejų spalvų, kad tiktų įvairiai apdailai viduje ir išorėje. Kai kurie žmonės tiesiog mėgsta medienos išvaizdą patalpoje, todėl renkasi vidinę medienos apdailą arba medieną kaustytą aliuminiu, kad sumažintų techninę priežiūrą ir padidintų ilgaamžiškumą. Tiems, kurie mėgsta modernesnę apdailą, mūsų Raynaers arba Schuco aliuminio slankikliai yra labai populiarūs, jie pasižymi pažangiomis statybos technologijomis, sklandžiu veikimu ir šiuolaikišku dizainu, kurį mėgsta daugelis. Tačiau šiuo metu pasirinkome „Raynaers Hi-Finity Slider“ (pavaizduota aukščiau). Nors šis skirtas tiems, kurie turi šiek tiek didesnį biudžetą, nesunku suprasti, kodėl. Dėl specialaus stiklo sujungimo su centriniu blokuojančiu rėmu, sistema užtikrina neįtikėtinai ploną profilį. Be to, daugelis klientų pasirinks paslėpti išorinį rėmą sienų grindyse ir lubose, taip sukuriant gražią stiklinę sieną, kuri lengvai atsidaro.

Efektyvumas

Šiuolaikinės blokavimo sistemos ir pažangus stiklas reiškia, kad naudojant mūsų slankiklius galima pasiekti fantastiškas U-vertes. Žinoma, tikslūs skaičiai priklauso nuo dydžio ir gaminio, tačiau šiais laikais nėra neįprasta, kad slankiklis yra Pasyvaus namo langų dalis. Palyginti su tradicinėmis durimis ar dvigubomis durimis, slankikliai yra ypač tvirtesni esant ekstremalioms oro sąlygoms, nes techniškai jie gali atlaikyti daugiau paskalių (sužinokite daugiau čia), kol pažeidžiamos tarpinės. Taip pat verta paminėti, kad jos yra daug, daug tvirtesnės nei stumdomos durys – produktas, dėl kurio turime daug užklausų. Mes tikrai gaminame stumdomas duris, tačiau visiems savo klientams aiškiai nurodome, kad jei jūsų atidarymo vieta, yra veikiama išorinių veiksnių, tai nėra tinkamas sprendimas.

Skalė

Kitas klausimas, kurį nuolat sulaukiame, kai kalbame apie mūsų slankiojamas duris, ar galite padaryti pakankamai dideles? Mūsų atsakymas, skirtingai nei daugelis mūsų konkurentų, paprastai yra taip. Tiesą sakant, nekantraujame pasidalinti 13 metrų ilgio ir 3 metrų aukščio slankiojančia sistema, kurį šiuo metu gaminame, vaizdais. Šis „Schuco“ sukurtas kaip šešių stiklų, trijų vikšrų slankiojimo sistema. Tai reiškia, kad du išoriniai stiklai bus fiksuoti, o keturi vidiniai slys ir atsidarys 8,6 metro, kai durys bus ties savo riba. Teoriškai šio stiliaus slankiklis gali siekti 15 metrų pločio kaip šešių stiklų ir 10 metrų pločio kaip keturių stiklų. Kalbant apie medieną ar medieną kaustytą aliuminiu, dviejų stiklų plotis yra 6 m, o aukštis – 2,7 m, o mūsų dviejų stiklų aliuminio slankiklis leidžia padidinti aukštį iki 3 metrų.

Papildoma informacija

Pasirinkus stumdomas duris, niekada neatsisakoma saugumo. Galime sukurti užrakinimo sistemą iki penkių taškų, o stiklas yra standartiškai grūdintas, todėl namų laužiklis greičiausiai prasiskverbs per sieną ir pro stiklą. Taip pat verta paminėti, kad net ir pačios patvariausios stumdomų durų sistemos priklauso nuo kvalifikuoto montavimo proceso, kad būtų užtikrintas kokybiškas veikimas ir ilgaamžiškumas, todėl pirkdami duris atsiminkite, tiek įmonės paslaugų reputaciją tyrinėkite, tiek gaminį.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui