Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Mediniai langai kaustyti aliuminiu: kas tai yra ir kodėl tai taip populiaru

Kadangi mediniai langai kaustyti aliuminiu pasirodė prieš keletą metų, jų populiarumas nuolat auga dėl priežasties, apie kurią pakalbėsime vėliau. Nenuostabu, kad tai buvo sistema, gimusi atšiauriomis Skandinavijos sąlygomis, kur būtinybė yra išradimų motina, kai reikia optimizuoti visus pastato projektavimo elementus. Mediniai langai kaustyti aliuminiu – tai neišvengiama langų dizaino evoliucija, sumaniai derinanti šiuolaikines technologijas ir tradicines medžiagas, nepamirštant stilingo dizaino svarbos. Bet kas iš tikrųjų yra mediniai langai kaustyti aliuminiu?

Kas tai?

Su tipišku skandinavišku išradingumu, medinių langų kaustytu aliuminiu išradėjai įkvėpimo sėmėsi iš gamtos, siekdami sukurti būdą, kaip turėti beveik priežiūros nereikalaujančius medinio rėmo langus. Jie nustatė, kad gamtoje mediena sugeba išgyventi šimtus metų, nesupūdama ir nepatiria tokios degradacijos, tada kai ji naudojama kaip langų statybinė medžiaga. Žinoma, iš dalies taip yra dėl to, kad jis vis dar gyvas ir auga, bet iki žievės, kuri tvirtai apsaugo nuo pavojų. To įkvėptas aliuminio profilis buvo sukurtas taip, kad būtų tvirtinamas tiesiai prie medinių langų ir durų elementų priekio, iš esmės veikiant kaip žievė, nors žievė gali būti padengta jūsų pasirinkta spalva milteliniu būdu! Taigi, ar tai jums skirtas produktas?

Kodėl?

Priežiūra

Būtinos priežiūros trūkumas yra didžiulis veiksnys daugeliui klientų, kurie renkasi langus su aliuminio danga. Medžio išorė apsaugota milteliniu būdu dažytu aliuminiu. Tai tikrai tvirta apdaila, kurią perdažyti tektų maždaug taip dažnai, kaip ir perdažant naują automobilį. Tikėtina, kad daugumoje atvirų vietų šis standartinis sprendimas puikiai atrodys jau antrą dešimtmetį, tačiau, jei jums pasisekė gyventi Atlanto vandenyno pakrantėje, visada yra galimybė padengti aliuminiu, kad būtų užtikrinta apsauga.

Ilgaamžiškumas

Dėl aliuminio dangos teikiamos apsaugos ir pralaidumo orui galite tikėtis, kad bet kokios rūšies mediena visą savo tarnavimo laiką veiks geriau nei be jos. Medinius rėmus kartais gali prireikti apdoroti bėgant metams, nes laikas daro savo. Kita vertus, mediniai rėmai, nepatyrę išorinių pavojų, greičiausiai tarnaus visą gyvenimą.

Dizainas

Kalbant apie medinius langus kaustytus aliuminiu, forma tikrai nenukenčia dėl aukštesnės funkcijos. Be glotnaus milteliniu būdu dengto aliuminio išorėje, galite pasirinkti medį, kuris tinka jūsų interjerui. Galimi variantai: meranti, ąžuolas, pušis, maumedis ir net eukaliptas, kurie visi taip pat gali būti pagaminti pagal jūsų pageidavimus. Tikrai nėra tokio stiliaus, kur nepasitvirtintų tinkamas aliuminiu dengtų langų pasirinkimas, net ir labiau tradicinis, akmeninis namas (žr. paveikslėlį) gali pasinaudoti aliuminio dengtų langų pranašumais.

Sprendimas

Visada bus pastatų, kuriems reikia grynai medinių langų kaustytų aliuminiu, medinių langų ar net uPVC langų. Tai pasakius, atrodo neabejotina, kad mediniai langai kaustyti aliuminiu tikrai suteikia aliuminio žadėtą patvarumą, kartu pasižymi klasikiniu interjero stiliumi, kurį galima rasti tik su medžiu. Pridėjus prie to, kad mediniai langai kaustyti aliuminiu gali būti energetiškai pasyvūs, jie tampa itin patrauklia perspektyva. Mūsų patarimas yra toks: jei ieškote langų ir durų, išmintingas žingsnis yra bent jau pagalvoti apie medinius langus kaustytus aliuminiu.

Norėdami gauti daugiau informacijos apie tai, kodėl verta rinktis medinius langus kaustytus aliuminiu ir duris, susisiekite su mumis.

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui