Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Projektas

Prestižiniai apartamentai , Lietuva

Išskirtinė vieta mieste ir aukščiausia kokybė – tai du pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovavosi projekto prestižiniu apartamentų Žvėryne, Birutės g. 18, vystytojai.

Lokacija Lietuva
Data 2020
Kategorija A klasės pastatai
Išskirtiniai projektai
Komerciniai projektai
Langai
Lietuva
Mediniai langai
Medžio-aliuminio langai
Pasyvus namas
Išskirtinė vieta mieste ir aukščiausia kokybė – tai du pagrindiniai kriterijai, kuriais vadovavosi projekto prestižiniu apartamentų Žvėryne, Birutės g. 18, vystytojai.

Location Lietuva
Date 2020
Category A klasės pastatai
Išskirtiniai projektai
Komerciniai projektai
Langai
Lietuva
Mediniai langai
Medžio-aliuminio langai
Pasyvus namas

1860 m. iškilęs pastatas buvo pirmasis mūrinis namas šiame rajone. Tuo metu čia veikė trikotažo fabrikas „Triumf“. Vėliau įsikūrė spynų gamykla, kurios savininkas galėjo sau leisti išgrįsti jos link vedančią gatvę – ji tapo pirmąja akmenine gatve visame rajone.

 

1947 m. čia įsikūrė Lietuvos kino kronika, vėliau išaugusi iki Lietuvos kino studijos. Pastate, kuriame netrukus įsikurs ištaigingų apartamentų gyventojai, kadaise veikė pirmieji mūsų šalies filmavimo paviljonai, buvo garsinami filmai, jiems rašoma muzika, o žymiausi Lietuvos režisieriai – Raimondas Vabalas, Vytautas Žalakevičius ir kiti – aptarinėjo filmų scenarijus. Tad „Birutės 18“ gyventojai įsikurs ne tik išskirtinės kokybės būste, esančiame prestižinėje Vilniaus vietoje, bet ir name su prasminga bei turtinga istorija.

 

Vystant šį projektą, siekta išlaikyti projekto autentiškumą, istoriją bei laikmečio dvasią, tačiau tuo pat metu pasiekti visus aukščiausius šiandienos reikalavimus, iškeltus pastato elementų šilumai, akustikai ir funkcionalumui.

 

Todėl šiam prestižiniam projektui buvo pasirinkti „Zyle fenster“ mediniai langai „Europa 92“, skirti A+ klasės individualiems ir komerciniams projektams, pasižymintys išskirtinėmis šiluminėmis savybėmis, sandarumu, akustika ir saugumu. Šiuolaikiški ir stilingi „Zyle fenster“ mediniai langai yra pagaminti pagal moderniausias vokiškas medinių langų gamybos technologijas, naudojant tik kokybiškiausias ir laiko patikrintas medžiagas bei laikantis aukščiausių kokybės standartų.

 

Mediena – natūrali medžiaga, patinkanti ekologijos ir sveikos gyvensenos šalininkams. Kadangi mediniai langai „kvėpuoja“, tai užtikrina drėgmės balansą patalpoje. Taip pat jie pasižymi puikia šilumine izoliacija ir neleidžia kondensuotis vandeniui. 

 

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines medinių langų „Europa 92“ šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K.

 

Visa „Zyle fenster“ produkcija atitinka medinių langų CE ženklinimo reikalavimus, skirtus šiluminėms savybėms, vėjo apkrovoms bei vandens nepralaidumui įvertinti ir yra išbandyta bei sertifikuota akredituotose bandymų laboratorijose.

 

Mūsų įmonė nuo pat projekto pradžios aktyviai dalyvavo planavimo ir projektavimo procesuose bei konsultavo langų parinkimo bei montavimo klausimais.

Birutes 18 Zverynas Vilnius

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui