top

Mediniai langai | Zyle Fenster

  /  Apie mus   /  Zyle Fenster RESTA 2019 | Ateities statyba 2019
Mediniai langai, mediniai langai kaustyti aliuminiu, aliuminio langai, sash langai, skandinaviski langai, medines mediniu langu gamyba, lauko durys, medines stumdomos terasos durys, duru gamyba Zyle Fenster

Zyle Fenster RESTA 2019 | Ateities statyba 2019

Mediniai langai, mediniai langai kaustyti aliuminiu, aliuminio langai, sash langai, skandinaviski langai, medines mediniu langu gamyba, lauko durys, medines stumdomos terasos durys, duru gamyba Zyle Fenster

Zyle Fenster – Medinių ir Medžio Aliuminio langų ir durų A++ Klasės ir Pasyviems namams rinkos lyderė Lietuvoje parodoje Resta 2019, kurios tema “Ateities Statyba”, pristatė

– ypatingai siaurų linijų dizainu, šilumos pralaidumo koeficinetu 0.80 W/m²K bei išskirtiniu saugumu pasižyminčias „Sky Frame“ stumdomas terasines duris, atinkančias tiek A++ Klasės, tiek Pasyvaus namo reikalavimus.

– taip pat naujo dizaino profilio medžio aliuminio langus ir duris išsiskiriančius šiluma, ilgaamžiškumu, saugumu ir akustinėm savybėmis, skirtus modernaus šiuolaikiško stiliaus statiniams.

Parodos metu susipažindinome su mūsų gaminamais aukščiausios kokybės medžio ir medžio-aliumo langais bei durimis, maža to, išbandėme inovatyvias išmaniąsias duris valdomas mobiliuoju telefonu!

Zyle Fenster – unikalūs aukščiausios klasės gaminiai, kurie visada išliks stilingi.

 

RESTA – didžiausia Baltijos šalyse tarptautinė statybų paroda, skirta visiems statantiems, renovuojantiems ir besidomintiems naujausiomis technologijomis. Paroda atitinka aukščiausius tarptautinėms parodoms keliamus kokybės reikalavimus, yra vienintelė specializuota paroda Baltijos šalyse pelniusi pasaulinės parodų verslo asociacijos UFI pripažinimą.

30.000 kv.m. parodos teritorijoje pristatomos statybų rinkos naujienos, modernios statybinės medžiagos ir įranga,  skaitmeniniai sprendimai statybų sektoriuje, aplinkotvarkos ir apželdinimo tendencijos.

Parodoje prisistatys 450 įmonių iš Lietuvos ir 15 užsienio valstybių: Austrijos, Baltarusijos, Čekijos Respublikos, Didžiosios Britanijos, Danija, Egipto, Estijos, Italijos, Latvijos, Lenkijos, Norvegijos, Rusijos Federacijos, Šveicarijos, Ukrainos, Vokietijos.

SVARBIAUSIAS STATYBŲ OBJEKTAS

Šiemet RESTA skelbia statybų sezono startą, tapdama svarbiausiu statybų objektu. Parodos tema – ATEITIES STATYBA –  tai statybos sektoriaus aktualijos,  „draugiškos“ aplinkai statybų augimas ir A++ energetinio efektyvumo poreikis, inovacijos ir naujos technologijos.

Parodoje jau 4 metus veiks Skaitmeninės statybos salė, kurioje bus pristatomi BIM ir kiti išmanūs sprendimai statybose, geroji Lietuvos ir užsienio šalių praktika.

PARODOS DARBO LAIKAS
Trečiadienis, balandžio 24 d. 10:00 – 18:00
Ketvirtadienis, balandžio 25 d. 10:00 – 18:00
Penktadienis, balandžio 26 d. 10:00 – 18:00
Šeštadienis, balandžio 27 d.  10:00 – 17:00
Daugiau informacijos:  https://www.litexpo.lt/lt/parodos/resta-2019

Apie Zyle Fenster | RESTA 2018 spaudoje:

Renkant įspūdingiausias RESTOS ekspozicijas buvo atsižvelgta į tai, kaip aiškiai pateikiama informacija, kiek meninė raiška atitinka turinį. Taip pat buvo vertinamas originalumas, ambicingumas, kokybė.

Pirmosios parodos salės (langų, durų, vartų, grindų dangos ir apdailos medžiagų gamintojai ir tiekėjai) buvo vienintelė, dėl kurios įspūdingiausios ekspozicijos vardo komisijos nariai sutarė be jokių išlygų. Tai buvo bendrovės „Fenster“ (prekinis ženklas „Zylė“), parodos naujokų, stendas, kurį sukūrė patys bendrovės darbuotojai.

„Manyčiau, kad tai ir visos parodos geriausias stendas dėl paprastos priežasties – visa integruota į viena: jausmas, langai, mediniai langai ir pats paviljonas medinis“, – kalbėjo prof. M. Šaliamoras, pabrėždamas paviljono preciziką, išryškintą apšvietimą, kuris asocijuojasi su kuriamu langų jaukumu.

Paviljonas kukliomis priemonėmis parodė gaminio savybes, turtinį, kokybinį lygmenį: iš tolo matai, kam tai skirta, kokia dvasia, kokybė.

„Zylė“ arba „Fenster“ yra tokia ekspozicija, kurioje produktas persipina su aplinka, o produktas nėra padėtas ant lentynos – jis visiškai integruotas, – pastebėjo komisijos narys VDA Interjero dizaino katedros vedėjas architektas doc. Rokas Kilčiauskas. – Gali matyti namą, tačiau jis sukurtas taip, kad leidžia bendrauti. Padaryta profesionaliai ir pataikyta į dešimtuką. Kadangi svarbiausias vertinimo kriterijus buvo įspūdis, tai faktas, kad ši ekspozicija iš sykio pagauna akį: išskirtinė estetika, formos ir turinio dermė, jaukumas ir šiluma.“

LITEXPO Projektavimo skyriaus vadovas Dmitrij Voitkevič pažymėjo tinkamai pasirinktą ekspozicijos vietą ir jos teikiamas galimybes – centrinę salės dalį. Stendas ir dalyvavimas parodoje, jo žodžiais, yra brangi marketingo priemonė – per trumpą laiko tarpą turi parodyti tai, kas svarbiausia.

„Bendrovės „Fenster“ pasirinkimas puikus – kadangi gamina medinius langus, tai ir stendą sukūrė iš tų pat medžiagų, su kuriomis įmonė ir dirba, – kalbėjo komisijos narys D. Voitkevič. – Geros formos, geros proporcijos, geras darbas.“

Estetikos bei vidinio švarumo suteikė sprendimas stendą pakelti nuo grindų, išvengta iššaukiančių elementų.

* http://www.statybunaujienos.lt/naujiena/Ispudingiausia-ekspozicija-kaip-tapti-matomu-tarp-500-RESTOS-dalyviu/9205

https://www.lrytas.lt/bustas/pasidaryk-pats/2018/04/27/news/-resta-paroda-nuo-sodinuku-iki-inzineriniu-sprendimu-6112698/