top

Skydinės medinės lauko durys 

„Zyle Fenster“ skydinės medinės lauko durys – tai  modernaus dizaino ir inovatyvios konstrukcijos produktas, neabejotonai pabrėžsiantis Jūsų pastato individualumą.

„Zyle fenster“ skydinių medinių lauko durų konstrukcija nuo klasikinių skiriasi tuo, jog durų varčia gaminama iš ypatingai šilto, atsparaus drėgmei ir atmosferos poveikiui, stabilaus ir saugaus 92 mm storio skydo (panelės), o rėmas – iš klijuotos medienos tašo.

„Zyle Fenster“ naudojamas inovatyvus vokiškas „Variotec“ skydas, suklijuotas iš kietmedžio, metalo ir užpildytas ypatingai kietomis poliuretaninėmis putomis. O taip pat skydas papildomai viduje sustiprintas metalo įklijomis. Tokia skydo struktūra durims suteikia papildomo stabilumo ir suteikia ilgaamžiškumo. Skydinės medinės lauko durys pasižymi saugumu, šiluma ir išskirtiniu dizainu, todėl mūsų klientai jas renkasi vis dažniau. 

Dar vienas išskirtinis šių durų bruožas yra galimybė išraižyti tiek vidinę, tiek išorinę durų pusę pasirinktų formų raštais arba įmontuoti pasirinktų dydžių ar formų stiklo paketus. 

Skydines medines lauko duris gaminame iš pušies arba ąžuolo medienos

Moderniems A++ klasės namams siūlome naudoti tik šias lauko duris, kurių šilumos perdavimo koeficientas U = 0,92 W/m²K. 

Dėl savo iškirtinių šiluminių savybių, saugumo, atsparumo mechaniniams pažeidimams ir temperatūriniams pokyčiams, tvirtumo ir atsparumo išlinkimui, dizaino galimybių, ilgaamžiškumo, ekologiškumo, natūralumo ir puikios garso izoliacijos skydinės medinės lauko durys pastaraisiais metais yra pats populiariausias produktas „Zyle Fenster“ medinių durų asortimente tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose.   

MEDIENA

„Zyle Fenster“ skydinių-medinių lauko durų gamybai naudojamas iš keturių sluoksnių suklijuotas bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę durų elementams įlinkti ar deformuotis. Medinės lauko durys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės sertifikuotos pušies ir ąžuolo

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines skydinių medinių lauko durų šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K.

SANDARUMAS

Skydinių medinių lauko durų gamyboje naudojame vieną moderniausių rinkoje „Clima trend“ profilį, kuris išsiskiria dviem labai elastiškomis ir ilgaamžėmis tarpinėmis, garantuojančiomis sandarumą tarp durų rėmo ir varčios.

FURNITŪRA

Skydines medines lauko duris komplektuojame su ypatingai saugiomis ir patvariomis vokiečių firmos „GU“ trijų arba penkių fiksavimo taškų spynomis

Mūsų užsakovai gali rinktis lenkiamas arba traukiamas durų rankenas, o vidinėje durų pusėje – raktų arba suktukų sistemas. Naujausias medinių lauko durų aksesuaras – tai elektroninės vokiečių firmos „KVF“ spynos, valdomos sensoriniu būdu arba telefonu.

APDAILA

Mūsų skydinės medinės lauko durys yra ne tik ilgaamžės, bet ir išskirtinės tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus. Išorinė ir vidinė durų pusė gali būti dažoma bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat lakuojama natūraliais medžio tonais. 

Visos „Zyle Fenster“ medinės lauko durys yra dažomos tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ skydinių medinių lauko durų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Zyle Fenster“ skydines medines lauko duris:

– tai ilgaamžiškiausios lauko durys, sukurtos tarnauti ne vieną dešimtmetį;

– tai pačios šilčiausios medinės lauko durys, kurių Uw = 0,88 W/m²K;

– tai ekologiškas ir aplinkai draugiškas produktas;

– didelis durų modelių pasirinkimas bei galimybė sukurti individualų medinių lauko durų dizainą;

– žemas ir ypatingai šiltas aliuminis medinių lauko durų slenkstis, leidžia turėti tik 15 mm aukščio skirtumą tarp patalpos ir lauko;

– tai ypatingu saugumu pasižyminčios medinės lauko durys, komplektuojamos su penkių užrakinimo taškų kablinėmis spynomis;

– siūlome didelį stiklo paketų pasirinkimą: su laminuotais, matiniais ar raštuotais stiklais, kurie suteiks privatumo ir saugumo;

– ypatingai didelis spalvų ir natūralių apdailų pasirinkimas durų išorei ir vidui;

– siūlome didelį medinių lauko durų furnitūros dizainų ir spalvų pasirinkimą;

– medinės lauko durys – tai puiki investicija, padidinanti Jūsų namo vertę.

Zyle Fenster gaminamų skydinių medinių lauko durų galerija