top

Mediniai langai | Zyle Fenster

  /  Apie mus   /  Profesionalus medinių langų montavimas TriothermPlius | Zyle Fenster
Medzio aliuminio langai ir Medzio aliuminio stumdomos terasines durys Europa 92 Vilnius Pasakos g. Zyle Fenster

Profesionalus medinių langų montavimas TriothermPlius | Zyle Fenster

Zyle Fenster langus ir duris montuoja išskirtinai ŠILTINIMO SLUOKSNYJE, naudojant SISTEMĄ TRIOTHERM PLIUS, kuri pasižymi:

GERIAUSIOS ŠILUMINĖS SAVYBĖS: Triothermplius profilio šiluminio laidumo λ vertė yra 0,04 W/mK.

GERIAUSIA STATIKA SU TRIOTHERM PLIUS: Išnešimas ir apkrovos nuo 70 mm (160 kg -230 kg) iki 230 mm išnešimo(174 kg -390 kg vienam tvirtinimo taškui).

SERTIFIKUOTAS TVIRTINIMAS –vienintelė sistema, kurioje aiškiai nurodyta, kokius varžtus ir atramas naudoti tvirtinant į konkrečią statybinę medžiagą (betonas, silikatinė plyta, keraminis blokelis, porėtas betonas ir kt) ir kokios maksimalios apkrovos.

GERIAUSIA GARSO IZOLIACIJA: Su Triothermplius profiliais garsui neutrali aplinka 9 dB.

GERIAUSIA JUNGTIS. SPARČIAUSIAS DARBAS, MAŽIAUSIA IŠEIGA: Su Triothermplius –i novatyvus „kregždės uodegos“ formos sujungimas –darbas be atliekų. Greitas ir tikslus montavimas. Jungčiai pakanka vieno varžto.

GERIAUSIAS SANDARUMAS IR SINERGINIS TVIRTUMAS: Prie nelygių statybinių blokelių profilis TriothermPlius klijuojasi ir tuo pačiu patikimai sandarinasi klijais, o sandarinimo plėvelės patogiai, sandariai, patikimai klijuojasi prie lygaus TriothermPlius profilio ir prie lango rėmo. TriothermPlius profilis pradžioje klijuojasi, o po klijų sustingimo profilis tvirtinimas prie sienos gręžiant ir sukant varžtus. Priklijuotas profilis ženkliai sumažina statybinių blokelių ir plytų vibracijas ir skilimą gręžiant. Todėl TriothermPlius profilis sukuria sinerginį tvirtumą išvengiama statybinių blokelių skilimo.

Medžio Aliuminio Ir Medinių Langų A++ Klasės Namams Gamybos Lyderiai Lietuvoje 𝙬𝙬𝙬.𝙯𝙮𝙡𝙚𝙛𝙚𝙣𝙨𝙩𝙚𝙧.𝙡𝙩

Zyle Fenster montavimo darbai atitinka aukščiausius vakarietiškus standartus darbų kokybei bei kultūrai.

𝙋𝙧𝙤𝙛𝙚𝙨𝙞𝙤𝙣𝙖𝙡𝙪𝙨 𝙡𝙖𝙣𝙜𝙪̨ 𝙞𝙧 𝙙𝙪𝙧𝙪̨ 𝙢𝙤𝙣𝙩𝙖𝙫𝙞𝙢𝙖𝙨 𝙬𝙬𝙬.𝙯𝙮𝙡𝙚𝙛𝙚𝙣𝙨𝙩𝙚𝙧.𝙡𝙩