top

Gyvenamųjų namų kvartalas Vilnelės slėnis Merko | Zyle Fenster projektas

  /    /    /    /    /    /  Gyvenamųjų namų kvartalas Vilnelės slėnis Merko | Zyle Fenster projektas

„VILNELĖS SLĖNIS“ – tai naujas „Merko“ gyvenamųjų namų kvartalas unikalioje vietoje – sostinės savivaldybės inicijuoto projekto „Architektūros parkas“ teritorijoje. Ji driekiasi nuo Užupio iki Belmonto miško ir ribojasi su šalia vingiuojančios Vilnios krantais. Šešių modernių daugiabučių gyvenamųjų namų kvartale, iškilsiančiame tarp dabartinių Pakraščio ir Manufaktūrų gatvių, bus įrengtas 221 butas, kurių plotas sieks nuo 35 iki 107 kv. metrų.

 

Šio modernaus projekto autoriai – UAB „Vilniaus architektūros studija“ architektai. Jų teigimu, didžiausią įtaką architektūriniams projekto sprendimams turėjo Belmonto vaizdai, šalia tekanti Vilnelė ir jos slėnis.

 

A+ klasės energinis naudingumas yra vienas išskirtinių šio projekto bruožų. Prie „VILNELĖS SLĖNIO“ projekto įgyvendinimo prisidėjo ir „Zyle fenster“ – pagaminome ir sumontavome daugiau nei 1 tūkst. medinių langų „Europa 92“, skirtų A+ ir A++ klasės individualiems ir komerciniams projektams. Šie šiuolaikiški mediniai langai yra pagaminti pagal moderniausias vokiškas medinių langų gamybos technologijas, naudojant tik kokybiškiausias ir laiko patikrintas medžiagas bei laikantis aukščiausių kokybės standartų. Tai vieni šilčiausių (Uw = 0,8 W/m²K) ir sandariausių langų, esančių rinkoje.

 

Puikus šių langų dizainas, jų ilgaamžiškumas, ekologiškumas, tvirtumas, atsparumas mechaniniams pažeidimams ir temperatūriniams pokyčiams yra savybės, dėl kurių pastaraisiais metais šie langai yra pats populiariausias produktas „Zyle Fenster“ medinių langų asortimente tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose. Taip pat „Europa 92“ pasižymi natūralia medienos tekstūra ir puikia garso izoliacija.

Date