top

Skandinaviški mediniai langai

Kadangi viena didžiausių „Zyle Fenster“ rinkų yra Jungtinė Karalystė, todėl „Zyle Fenster“ skandinaviško tipo į lauką atidaromus medinius langus esame sukūrę ir ištobulinę pagal šioje rinkoje vyraujančius dizaino, šilumos bei saugumo standartus.

Mūsų gaminami skandinaviški mediniai langai Jungtinės Karalystės rinkai pasižymi išskirtinėmis šiluminėmis savybėmis. Lango su vienos kameros stiklo paketu šilumos perdavimo koeficintas Uw= 1,2 W/m²K , o lango su dviejų kamerų stiklo paketu šilumos perdavimo koeficientas Uw = 0,79 W/m²K.

Dar vienas svarbus „Zyle fenster“ į lauką atidaromų medinių langų bruožas yra šių langų saugumas. Į šoną atidaromi (side hung – ang.), į viršų pakeliami (top hung – ang.) ir nevarstomi skandinaviški mediniai langai pritaikyti Jungtinės Karalystės rinkai yra išbandyti ir atitinka ypatingai griežtus PAS24 saugumo standarto reikalavimus.

Į lauką atidaromi mediniai langai ypatingai populiarūs Skandinavijos šalyse – iš čia ir kilę, Jungtineje Karalysteje, Airijoje. Šiuose kraštuose vyrauja stiprūs vėjai, kurie į lauka atidaromo lango varčią dar labiau spaudžia prie rėmo, taip tik sumažindami šalto oro patekimą į patalpos vidų.

Nuo mums įprastų į kambario vidų atidaromų langų skandinaviški mediniai langai skiriasi ne tik tuo, jog atsidaro į lauko pusę, bet ir tuo, jog turi net keletą skirtingose šalyse populiarių atidarymo variantų: jie gali būti apsiverčiantys 180° kampu (top swing – ang.), persukami į šoną (side swing –ang.), pakeliami į viršų, prašliaužiantys 90° kampu langai (top sliding – ang.) ir atsidaryti į šoną.

Į lauką atsidarančius skandinaviško tipo medinius langus komplektuojame su keletu skirtingų dizainų stiklajuosčių ir klijuojamo dekoro (imitacijų) variantais. Tradiciniams pastatams ir jų interjerams siūlome ovalo dizaino stiklajuostes ir klijuojamas imitacijas, o šiuolaikiškiems pastatams – langus su moderniomis lygiomis stiklajuostėmis ir imitacijomis.

„Zyle Fenster“ skandinaviškus į lauką atidaromus medinius langus renkasi užsakovai, vertinantys natūralumą ir kokybę, nes tik mediniai langai suteikia išskirtinę galimybę tiek lango išorinę, tiek jų vidinę pusę lakuoti natūraliomis medienos spalvomis, suteikiančiomis pastato eksterjerui ir interjerui šilumos, natūralumo bei prabangos jausmą.

MEDIENA

Skandinaviškus medinius langus gaminame iš keturių sluoksnių suklijuoto bešakės medienos tašo, kuris iki minimumo sumažina galimybę lango elementams įlinkti ar deformuotis. Į lauką atidaromų langų gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio ar modifikuotos Accoya® medienos.

STIKLINIMAS

Vienas išskirtinių „Zyle Fenster“ skandinaviško tipo medinių į lauką atidaromų langų bruožų yra jų stiklinimas iš vidaus, kas ypatingai padidina lango saugumą ir ilgaamžiškumą. Šio tipo langai gali būti komplektuojami su vienos kameros 24 mm stiklo paketais, o taip pat ir su 42 mm dviejų kamerų (trijų stiklų) paketu, užpildytu argono dujomis ir selektyvine danga, kurio Ug = 0,6 W/m²K.

SANDARUMAS

Unikalus lango profilio dizainas ir ypatingai ilgaamžės lango kontūrų tarpinės bei tarpinė tarp medinio lango stiklajuostės ir varčios užtikrina išskirtinį, net 900 Pa atsparumą vandens pralaidumui. O taip pat skandinaviški mediniai į lauką atidaromi langai turi papildomą apsaugą nuooro ar vandens patekimo į patalpos vidų iš po stiklo paketo.

Kitos skandinaviškų medinių langų techninės charakteristikos:

  • atsparumas vėjo apkrovai – 3000 Pa/C5 (klasė);
  • nepralaidumas vandeniui – 900 Pa/9A (Pa/klasė);
  • oro pralaidumas – 600 Pa/C4 klasė.

APDAILA

Skandinaviški mediniai į lauką atidaromi langai ne tik ilgaamžiai, bet ir išskirtiniai tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus. Tiek išorinė, tiek vidinė medinių langų pusė gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat lakuojama natūraliais medžio tonais.

Visi „Zyle Fenster“ mediniai langai yra dažomi tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medžio aliuminio langų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Zyle Fenster“ skandinaviškus medinius langus:

– tai langai, sukurti tarnauti trisdešimt ir daugiau metų;
– tai patys šilčiausi skandinaviški mediniai langai, kurių Uw = 0,79 W/m²K su dviejų kamerų (trijų stiklų paketu);
– tai langai, pasižymintys geriausiu kainos ir kokybės santykiu;
– „Zyle Fenster“ į lauka atidaromi skandinaviški mediniai langai atitinka aukščausius Anglijos saugumo PAS24 reikalavimus;
– didelis skandinaviškų medinių langų varstymo būdų pasirinkimas;
– siūlome net keletą stiklajuosčių ir klijuojamų imitacijų dizainų: nuo tradicinių iki modernių;
– šio tipo langai gali būti komplektuojami su išoriniu aliuminio ekranu, kuris labai prailgins lango tarnavimo laiką ir sumažins lango priežiūrą;
– užsakovai gali pasirinkti iš didelio spalvų asortimento, skirto tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Tai suteikia galimybę panaudoti skirtingas spalvas ar apdailos būdus langų išorinėje ir vidinėje pusėse;
– ypatingai kokybiškos suomiškos „Teknos“ apdailos medžiagos šiems mediniams langams suteikia iki 10-ies metų garantiją;
– mediniai langai yra puiki investicija, padidinanti pastato vertę.

Zyle Fenster naujausių projektų galerija