top

Per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ mediniai langai 

„Zyle Fenster“ per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ mediniai langai – tai didžiausių gabaritų varstomi mediniai langai rinkoje. Unikali aukščiausios kokybės vokiškų vyrių sistema leidžia pagaminti ir neįtikėtinai lengvai varstyti langus, kurių varčių plotis gali siekti 576-2950 mm, aukštis – 700-2200 mm, o varčios svoris – net iki 300 kg.   

Nepaisant išskirtinai didelių gabaritų, perverčiami „Pivot“ tipo medžio langai yra ypatingai lengvai valdomi. Dėl per centrą sumontuotų vyrių šių langų varčios yra įstumiamos į lauko pusę ir perverčiamos 180° kampu tam, kad esant patalpos viduje, būtų galima patogiai išvalyti išorinį lango stiklą.

Naudojame pačių suprojektuotą, išskirtinai modernaus dizaino medinius langus ekraną, kuris užtikrina, jog medinė lango dalis yra visiškai apsaugota nuo ultravioletinių spindulių, lietaus, dulkių ir bet kokio kito aplinkos poveikio. Medinių langų ilgaamžiškumą garantuoja tarpas tarp medinės lango dalies ir išorinio aliuminio ekrano, kuris pašalina kondensatą, leidžia cirkuliuoti orui ir „kvėpuoti“ medienai.  

„Zyle Fenster“ perverčiamus „Pivot“ tipo medinius langus renkasi užsakovai, vertinantys natūralumą ir kokybę, nes tik mediniai langai suteikia išskirtinę galimybę tiek lango išorinę, tiek vidinę pusę lakuoti natūraliomis medienos spalvomis, suteikiančiomis pastato eksterjerui ir interjerui šilumos, natūralumo bei prabangos jausmą.

MEDIENA

Per horizontalią ašį perverčiamų „Pivot“ medinių langų gamybai gamybai naudojamas iš keturių sluoksnių suklijuotas bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę lango elementams įlinkti ar deformuotis.

Nepaisant to, jog aliuminio ekranas lango išorę visiškai apsaugo nuo nepalankaus atmosferos poreikio, „Zyle Fenster“ medinių langų gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio ar raudonosios šorėjos (meranti) medienos.

FURNITŪRA

Per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ mediniai langai komplektuojami su saugiausia ir patvariausia vokiečių firmos „GU“ furnitūra. 

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines per horizontalią ašį perverčiamų „Pivot“ medinių langų šilumines yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K.

APDAILA

Per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ mediniai langai ne tik ilgaamžiai, bet ir išskirtiniai tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus.

Tiek išorinė, tiek vidinė medinių langų pusė gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat lakuojama natūraliais medžio tonais.  

Visi „Zyle Fenster“ mediniai langai yra dažomi tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medžio langų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

Per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ mediniai langai | Galerija