top

Mediniai langai „Europa 92“ A++ klasės namams

„Zyle Fenster“ mediniai langai „Europa 92“ – tai vieni iš mūsų šilčiausių (Uw = 0,8 W/m²K) ir sandariausių langų, skirtų A++ klasės namams. 

Puikus šių medinių langų dizainas, jų ilgaamžiškumas, ekologiškumas, tvirtumas, atsparumas mechaniniams pažeidimams ir temperatūriniams pokyčiams yra savybės, dėl kurių pastaraisiais metais šie langai yra pats populiariausias produktas „Zyle Fenster“ medinių langų asortimente tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose. Taip pat „Europa 92“ pasižymi naturalia medienos tekstūra ir puikia garso izoliacija.

„Europa 92“ langus renkasi užsakovai, vertinantys natūralumą ir kokybę, nes tik mediniai langai suteikia išskirtinę galimybę tiek lango išorinę, tiek vidinę pusę lakuoti natūraliomis medienos spalvomis, suteikiančiomis pastato eksterjerui ir interjerui šilumos, natūralumo bei prabangos jausmą.

MEDIENA

Medinių aliuminiu kaustytų langų „Europa 92“ gamybai naudojamas iš keturių sluoksnių suklijuotas bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę lango elementams įlinkti ar deformuotis. Nepaisant to, jog aliuminio ekranas lango išorę visiškai apsaugo nuo nepalankaus atmosferos poreikio, „Zyle Fenster“ „Europa 92“ medinių langų gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio ar raudonosios šorėjos (meranti) medienos.

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines medinių langų „Europa 92“ šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K. 

FURNITŪRA

Mediniai langai „Europa 92“ komplektuojami su saugiausia ir patvariausia vokiečių firmos „SIEGENIA AUBI“ furnitūra. Mūsų užsakovai gali rinktis iš dviejų langų apkaustų tipų: standartinių su matomais langų vyriais ir „paslėptos“ furnitūros, kuri langams suteikia papildomos elegancijos ir lengvumo, o interjerui – išskirtinio modernumo jausmą.

Kitos medinių langų „Europa 92“ techninės charakteristikos:

  • atsparumas vėjo apkrovai – 2000 Pa/C5 (klasė);
  • nepralaidumas vandeniui – 600 Pa/9A (Pa/klasė);
  • oro pralaidumas – 200 Pa/C4 klasė.

SANDARUMAS

Langų sandarumas, kurį užtikrina „Zyle Fenster“ medžio langų gamyboje naudojamas vienas moderniausių rinkoje „Clima trend“ langų profilis, išsiskiria dviem labai elastiškomis ir ilgaamžėmis tarpinėmis, garantuojančiomis sandarumą tarp lango rėmo ir varčios, o taip pat papildoma tarpine tarp medžio lango stiklajuostės ir varčios, kuri apsaugo nuo oro ar vandens patekimo į patalpos vidų.

APDAILA

Mediniai langai „Europa 92“ ne tik ilgaamžiai, bet ir išskirtiniai tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus. Tiek išorinė, tiek vidinė medinių langų pusė gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat lakuojama natūraliais medžio tonais.  

Visi „Zyle Fenster“ mediniai langai yra dažomi tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medžio aliuminio langų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Zyle Fenster“ medinius langus „Europa 92“:

– tai  langai, sukurti tarnauti trisdešimt ir daugiau metų;

– tai langai, turintys geriausią kainos ir kokybės santykį;

– tai patys šilčiausi mediniai langai su aliuminio ekranu, kurių Uw = 0,8 W/m²K;

– tai langai, pagaminti iš moderniausio „Clima Trend“ medinių langų profilio, užtikrinančio geriausias šilumines, akustines ir sandarumo savybes;

– 92 mm medinių langų profilis pasižymi ypatingomis stiprumo savybėmis, leidžiančiomis pagaminti labai didelių gabaritų gaminius;

– tai dideliu saugumu pasižymintys langai, atitinkantys vieną griežčiausių Europoje anglišką PAS24 saugumo standartą;

– tai labai sandarūs mediniai langai, turintys du tarpinius kontūrus tarp varčios ir rėmo bei papildomą kontūrą tarp stiklajuostės ir lango varčios;

– užsakovai gali pasirinkti iš didelio spalvų asortimento, skirto tiek vidaus, tiek išorės apdailai. Tai suteikia galimybę panaudoti skirtingas spalvas ar apdailos būdus langų išorinėje ir vidinėje pusėse;

– ypatingai kokybiškos suomiškos „Teknos“ apdailos medžiagos šiems mediniams langams suteikia iki 10-ies metų garantiją;

– mediniai langai yra puiki investicija, padidinanti pastato vertę.

Mediniai langai | Galerija