top

Mediniai langai | Zyle Fenster

  /  Apie mus   /  Naujas ekspozicinis Zyle Fenster ofisas Kaune
Mediniai langai, mediniai langai kaustyti aliuminiu, aliuminio langai, sash langai, skandinaviski langai, medines mediniu langu gamyba, lauko durys, medines stumdomos terasos durys, duru gamyba Zyle Fenster

Naujas ekspozicinis Zyle Fenster ofisas Kaune

Nuo 2020 m. kovo  1 d. Zyle Fenster komanda įsikūrė naujame ofise Raudondvario plente. Biuras, į kurio koncepcijos kūrimą įsitraukė ir patys organizacijos darbuotojai, išsiskiria savo plačia ekspozicija, funkcionalumu, bendradarbiavimą įgalinančiais ir darnią veiklą užtikrinančiais sprendimais bei unikaliu interjero dizainu.

Ekspozicijoje susipažindinsime su mūsų gaminamais aukščiausios kokybės medžio ir medžio-aliuminio langais bei durimis:
– Ypatingai siaurų linijų dizainu, šilumos pralaidumo koeficinetu 0.79 W/m²K bei išskirtiniu saugumu pasižyminčias „Sky Frame“ stumdomas terasines duris, atinkančias A++ Klasės, tiek Pasyvaus namo reikalavimus.– Naujo dizaino profilio medžio-aliuminio ir medinių langus A++ Klasės Namams Europa 92 išsiskiriančius šiluma, ilgaamžiškumu, saugumu ir akustinėmis savybėmis, skirtus modernaus šiuolaikiško stiliaus statiniams.–  Modernaus dizaino išskirtinėmis šiluminėmis savybėmos 0.88W/m²K  pasižyminčias skydines įėjimo duris.
Maža to, išbandysime inovatyvias išmaniąsias duris valdomas mobiliuoju telefonu!

 

MODERNIAUSIA LANGŲ IR DURŲ EKSPOZICIJA LIETUVOJE

Mediniai langai, medžio langai kaustyt Zyle Fenster Resta 2018
Mediniai langai, mediniu langu sistemos, mediniu langu kaina, mediniai langai kaustyti aliuminiu, langu sistemos, durys ZYLE FENSTER

Ofise eksponuojamas ir mūsų komandos sukurtas parodų stendas 2018 parodoje RESTA išrinktas įspūdingiausiu. Renkant ekspozicijas buvo atsižvelgta į tai, kaip aiškiai pateikiama informacija, kiek meninė raiška atitinka turinį. Taip pat buvo vertinamas originalumas, ambicingumas, kokybė.

„Manyčiau, kad tai ir visos parodos geriausias stendas dėl paprastos priežasties – visa integruota į viena: jausmas, langai, mediniai langai ir pats paviljonas medinis“, – kalbėjo prof. M. Šaliamoras, pabrėždamas paviljono preciziką, išryškintą apšvietimą, kuris asocijuojasi su kuriamu langų jaukumu.

Paviljonas kukliomis priemonėmis parodė gaminio savybes, turtinį, kokybinį lygmenį: iš tolo matai, kam tai skirta, kokia dvasia, kokybė.

„Zylė“ arba „Fenster“ yra tokia ekspozicija, kurioje produktas persipina su aplinka, o produktas nėra padėtas ant lentynos – jis visiškai integruotas, – pastebėjo komisijos narys VDA Interjero dizaino katedros vedėjas architektas doc. Rokas Kilčiauskas. – Gali matyti namą, tačiau jis sukurtas taip, kad leidžia bendrauti. Padaryta profesionaliai ir pataikyta į dešimtuką. Kadangi svarbiausias vertinimo kriterijus buvo įspūdis, tai faktas, kad ši ekspozicija iš sykio pagauna akį: išskirtinė estetika, formos ir turinio dermė, jaukumas ir šiluma.“

ZYLE FENSTER pardavimų ofisas Kaune

Adresas

Raudondvario pl. 150,
Kaunas, LT-47174
Lietuva

Pasirinkta klientams patogi lokacija

Patogu automobiliu pasiekti iš visų pagrindinių gatvių, daug  verslo centrų. Atvykstantys automobiliu savo transporto priemonę gali patogiai palikti stovėjimo aikštelėje.

Susitikime!