top

Skandinaviški medžio-aliuminio langai 

Kadangi viena didžiausių „Zyle Fenster“ rinkų yra Jungtinė Karalystė, todėl „Zyle Fenster“ skandinaviško tipo į lauką atidaromus medžio-aliuminio langus esame sukūrę ir ištobulinę pagal šioje rinkoje vyraujančius dizaino, šilumos bei saugumo standartus.

Mūsų gaminami aliuminiu kaustyti skandinaviški mediniai langai Jungtinės Karalystės rinkai pasižymi išskirtinėmis šiluminėmis savybėmis. Lango su vienos kameros stiklo paketu šilumos perdavimo koeficintas Uw = 1,2 W/m²K , o lango su dviejų kamerų stiklo paketu šilumos perdavimo koeficientas Uw = 0,79 W/m²K.

Dar vienas svarbus „Zyle fenster“ į lauką atidaromų medžio aliuminio langų bruožas yra šių langų saugumas. Į šoną atidaromi (side hung – ang.), į viršų pakeliami (top hung – ang.) ir nevarstomi skandinaviški medžio aliuminio langai pritaikyti Jungtinės Karalystės rinkai yra išbandyti ir atitinka ypatingai griežtus PAS24 saugumo standarto reikalavimus.

Į lauką atidaromi medžio-aliuminio langai ypatingai populiarūs Skandinavijos šalyse – iš čia ir kilę, Jungtinėje Karalystėje, Airijoje. Šiuose kraštuose vyrauja stiprūs vėjai, kurie į lauka atidaromo lango varčią dar labiau spaudžia prie rėmo, taip tik sumažindami šalto oro patekimą į patalpos vidų.  

Nuo mums įprastų į kambario vidų atidaromų langų skandinaviški medžio-aliuminio langai skiriasi ne tik tuo, jog atsidaro į lauko pusę, bet ir tuo, jog turi net keletą skirtingose šalyse populiarių atidarymo variantų: jie gali būti apsiverčiantys 180° kampu (top swing – ang.), persukami į šoną (side swing – ang.), pakeliami į viršų, prašliaužiantys 90° kampu langai (top sliding – ang.) ir atsidaryti į šoną.

Į lauką atsidarančius skandinaviško tipo medžio aliuminio langus komplektuojame su keletu skirtingų dizainų stiklajuosčių ir klijuojamo dekoro (imitacijų) variantais. Tradiciniams pastatams ir jų interjerams siūlome ovalo dizaino stiklajuostes ir klijuojamas imitacijas, o šiuolaikiškiems pastatams – langus su moderniomis lygiomis stiklajuostėmis ir imitacijomis.

„Zyle Fenster“ skandinaviškus į lauką atidaromus aliuminiu kaustytus medinius langus renkasi užsakovai, vertinantys natūralumą ir kokybę, nes tik mediniai langai suteikia išskirtinę galimybę tiek lango išorinę, tiek jų vidinę pusę lakuoti natūraliomis medienos spalvomis, suteikiančiomis pastato eksterjerui ir interjerui šilumos, natūralumo bei prabangos jausmą.

MEDIENA

Skandinaviškus medinius langus gaminame iš keturių sluoksnių suklijuoto bešakės medienos tašo, kuris iki minimumo sumažina galimybę lango elementams įlinkti ar deformuotis. Į lauką atidaromų langų gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio ar modifikuotos Accoya® medienos

STIKLINIMAS

Vienas išskirtinių „Zyle Fenster“ skandinaviško tipo medžio-aliuminio į lauką atidaromų langų bruožų yra jų stiklinimas iš vidaus, kas ypatingai padidina lango saugumą ir ilgaamžiškumą. Šio tipo langai gali būti komplektuojami su vienos kameros 24 mm stiklo paketais, o taip pat ir su 42 mm dviejų kamerų (trijų stiklų) paketu, užpildytu argono dujomis ir selektyvine danga, kurio Ug = 0,6 W/m²K. 

SANDARUMAS

Unikalus lango profilio dizainas ir ypatingai ilgaamžės lango kontūrų tarpinės bei tarpinė tarp medinio lango stiklajuostės ir varčios užtikrina išskirtinį, net 900 Pa atsparumą vandens pralaidumui. O taip pat skandinaviški medžio-aliuminio į lauką atidaromi langai turi papildomą apsaugą nuo oro ar vandens patekimo į patalpos vidų iš po stiklo paketo.

Kitos skandinaviškų medžio aliuminio langų techninės charakteristikos:

 • atsparumas vėjo apkrovai – 3000 Pa/C5 (klasė);
 • nepralaidumas vandeniui – 900 Pa/9A (Pa/klasė);
 • oro pralaidumas – 600 Pa/C4 klasė.

APDAILA

Skandinaviški medžio-aliuminio į lauką atidaromi langai ne tik ilgaamžiai, bet ir išskirtiniai tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus.

Išorinė medžio aliuminio langų pusė gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat gali būti padengta ypatingomis dekoro dangomis, kurios langams ir pastatui suteiks išskirtinumo. Viduje medžio aliuminio langai gali būti dažomi RAL paletės spalvomis arba lakuojami natūraliais medžio tonais.  

Visi „Zyle Fenster“ medžio aliuminio langai yra dažomi tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medžio aliuminio langų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Zyle Fenster“ skandinaviškus medžio-aliuminio langus:

 • tai  langai, sukurti tarnauti trisdešimt ir daugiau metų;
 • tai patys šilčiausi skandinaviški medžio aliuminio langai, kurių Uw = 0,79 W/m²K su dviejų kamerų (trijų stiklų paketu);
 • tai langai, pasižymintys geriausiu kainos ir kokybės santykiu;
 • „Zyle Fenster“ į lauka atidaromi skandinaviški medžio aliuminio langai atitinka aukščausius Anglijos saugumo PAS24 reikalavimus;
 • didelis  skandinaviškų medinių langų varstymo būdų pasirinkimas;
 • siūlome net keletą stiklajuosčių ir klijuojamų imitacijų dizainų: nuo tradicinių iki modernių;
 • šie langai išsiskiria ypatingai siauromis profilių linijomis, leidžiančiomis į patalpos vidų patekti didesniam šviesos kiekiui;
 • ypatingai kokybiškos suomiškos „Teknos“ apdailos medžiagos šiems medžio aliuminio langams suteikia iki 10-ies metų garantiją;
 • mediniai langai su aliuminio ekranu yra puiki investicija, padidinanti pastato vertę.

Skandinaviškų medžio-aliuminio langų galerija