top

Per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ mediniai langai kaustyti aliuminiu 

„Zyle Fenster“ per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ medžio-aliuminio langai – tai didžiausių gabaritų varstomi medžio-aliuminio langai rinkoje. Unikali aukščiausios kokybės vokiškų vyrių sistema leidžia pagaminti ir neįtikėtinai lengvai varstyti langus, kurių varčių plotis gali siekti 576-2950 mm, aukštis – 700-2200 mm, o varčios svoris – net iki 300 kg.   

Nepaisant išskirtinai didelių gabaritų, perverčiami „Pivot“ tipo medžio-aliuminio langai yra ypatingai lengvai valdomi. Dėl per centrą sumontuotų vyrių šių langų varčios yra įstumiamos į lauko pusę ir perverčiamos 180° kampu tam, kad esant patalpos viduje, būtų galima patogiai išvalyti išorinį lango stiklą.

Naudojame pačių suprojektuotą, išskirtinai modernaus dizaino medžio aliuminio langų ekraną, kuris užtikrina, jog medinė lango dalis yra visiškai apsaugota nuo ultravioletinių spindulių, lietaus, dulkių ir bet kokio kito aplinkos poveikio. Medinių aliuminiu kaustytų langų ilgaamžiškumą garantuoja tarpas tarp medinės lango dalies ir išorinio aliuminio ekrano, kuris pašalina kondensatą, leidžia cirkuliuoti orui ir „kvėpuoti“ medienai. 

MEDIENA

Per horizontalią ašį perverčiamų „Pivot“ medžio-aliuminio langų gamybai naudojamas iš keturių sluoksnių suklijuotas bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę lango elementams įlinkti ar deformuotis.

Nepaisant to, jog aliuminio ekranas lango išorę visiškai apsaugo nuo nepalankaus atmosferos poveikio, „Zyle Fenster“ medžio-aliuminio langų gamybai yra naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio ar raudonosios šorėjos (meranti) medienos.

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines per horizontalią ašį perverčiamų „Pivot“ medžio-aliuminio langų šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K. 

APDAILA

Per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ medžio-aliuminio langai ne tik ilgaamžiai, bet ir išskirtiniai tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus.

Išorinė aliuminiu kaustytų medinių langų dalis milteliniu būdu gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat – gali būti padengta ypatingomis dekoro dangomis, kurios langams ir pastatui suteiks unikalumo.

Viduje medžio aliuminio langai gali pasirinktinai būti dažomi RAL paletės spalvomis arba lakuojami natūraliais medžio tonais. 

Visi „Zyle Fenster“ medžio-aliuminio langai yra dažomi tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medžio aliuminio langų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

FURNITŪRA

Per horizontalią ašį perverčiami „Pivot“ medžio aliuminio langai  komplektuojami su saugiausia ir patvariausia vokiečių firmos „GU“ furnitūra

Medžio-aliuminio perverčiami „Pivot“ langų galerija

Naujausių medžio-aliuminio perverčiami „Pivot“ langų Zyle Fenster projektų galerija