top

Medžio-aliuminio langai pasyviam namui

„Zyle Fenster“ medžio-aliuminio langai pasyviam namui yra skirti ypatingai taupiems namams, įrengtiems pagal Vokietijos Passivhaus (pasyvaus namo – liet.) instituto standartus.

Mūsų gaminami medžio aliuminio pasyvūs langai su dviejų kamerų stiklo paketu (paketo Ug = 0,70 W/m²K), sertifikuoti Vokietijos pasyvaus namo institute, pasiekia Uw = 0,79 W/m²K, kaip ir vieną žemiausių rinkoje Uw = 0,66 W/m²K taip pat su dviejų kamerų stiklo paketu, kurio Ug = 0,5 W/m²K. 

Mūsų gaminami medžio-aliuminio langai pasyviam namui ne tik sumažina energijos sąnaudas, kurios pagal pasyvaus namo standartus neturi viršyti 15 kWh energijos vieno kvadratinio metro šildymui, bet tuo pačiu užtikrina Passivhaus instituto (PHI) nustatytus komforto parametrus.

PHI reikalauja, kad pasyviam namui skirtų langų šilumos laidumo koeficientas neviršytų 0,8 W/m²K, o dar svarbiau – angoje sumontuoto lango tas pats šilumos laidumo koeficientas neviršytų 0,85 W/m²K. 

„Zyle Fenster“ medžio aliuminio pasyvaus namo langai buvo sumontuoti ir sertifikuoti trijų skirtingų tipų angose, kur buvo pasiekti tokie šilumos laidumo rezultatai:

  • pasyvius langus montuojant į išorinį 250 mm apšiltinimo sluoksnį (EIFS) – 0,82 W/m²K;
  • pasyvius langus montuojant į apšiltintą medinio karkaso struktūrą – 0,85 W/m²K;
  • pasyvius langus montuojant į 180 mm apšiltintą blokų struktūrą – 0,81 W/m²K.

Pasyvaus namo langams keliami svarbiausi kriterijai, į kuriuos privalu atkreipti dėmesį:

  • pasyvaus namo langai privalo būti komplektuojami su trijų stiklų paketais, turinčiais ≤ 0,7 W/m²K šilumos laidumo koeficientą;
  •  pasyvių langų paketuose turi būti montuojamas šiltas rėmelis iš plastiko arba nerūdijančio plieno, vietoje tradicinio šilumai labai laidaus aliuminio;
  • pasyvių langų rėmas turi būti specialiai apšiltintas;
  • pasyvių langų rėmas privalo būti montuojamas į izoliuojančią medžiagą, kaip įmanoma labiau apšiltinant lango rėmą.

Medžio-aliuminio langai pasyviam namui dėl savo išskirtinių šiluminių savybių ir ilgaamžiškumo pastaraisiais metais yra vienas populiariausių produktų „Zyle Fenster“ asortimente.   

Pasyvaus namo langus „Zyle Fenster“ komplektuojame su mūsų pačių suprojektuotu išskirtinai modernaus dizaino aliuminio ekranu. Jis užtikrina, jog medinė lango dalis būtų visiškai apsaugota nuo ultravioletinių spindulių, lietaus, dulkių ir bet kokio kito aplinkos poveikio. 

MEDIENA

Medžio-aliuminio langai pasyviam namui gaminami iš keturių sluoksnių suklijuotos bešakės medienos tašo, kuris iki minimumo sumažina galimybę durų elementams įlinkti ar deformuotis. Nepaisant to, jog aliuminio ekranas durų išorę visiškai apsaugo nuo nepalankaus atmosferos poveikio, „Zyle Fenster“ pasyvių langų gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio ar raudonosios šorėjos (meranti) medienos.

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines pasyvaus namo langų šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K.

SANDARUMAS

Medžio-aliuminio langų pasyviam namui sandarumą užtikrina „Zyle Fenster“ naudojamas vienas moderniausių rinkoje „Clima trend“ profilis, kuris išsiskiria dviem labai elastiškomis ir ilgaamžėmis tarpinėmis, garantuojančiomis sandarumą tarp lango rėmo ir varčios, o taip pat papildoma tarpine tarp lango stiklajuostės ir varčios, kuri apsaugo nuo oro ar vandens patekimo į patalpos vidų.

APDAILA

Medžio-aliuminio langai pasyviam namui ne tik ilgaamžiai, bet ir išskirtiniai tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus.

Išorinė aliuminiu kaustytų medinių langų dalis milteliniu būdu gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat – gali būti padengta ypatingomis dekoro dangomis, kurios langams ir pastatui suteiks unikalumo.

Viduje medžio aliuminio langai gali pasirinktinai būti dažomi RAL paletės spalvomis arba lakuojami natūraliais medžio tonais. 

Visi „Zyle Fenster“ medžio aliuminio langai yra dažomi tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medžio aliuminio langų pasyviam namui dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

FURNITŪRA

Pasyvaus namo medžio-aliuminio langai komplektuojami su saugiausia ir patvariausia vokiečių firmos „SIEGENIA AUBI“ furnitūra. Mūsų užsakovai gali rinktis iš dviejų langų apkaustų tipų: standartinių su matomais langų vyriais ir „paslėptos“ furnitūros, kuri langams suteikia papildomos elegancijos ir lengvumo, o interjerui – išskirtinio modernumo jausmą.

Kitos medžio aliuminio langų pasyviam namui techninės charakteristikos:

  • atsparumas vėjo apkrovai – 2000 Pa/C5 (klasė);
  • nepralaidumas vandeniui – 600 Pa/9A (Pa/klasė);
  • oro pralaidumas – 200 Pa/C4 klasė.

Medžio-aliuminio langų pasyviam namui Zyle Fenster galerija