top

Medžio Aliuminio Fasadai 

Medžio-aliuminio fasadai tai idealus variantas išskirtinį ar modernų pastatų dizainą norintiems sukurti architektams, projektuotojams ir užsakovams. Taip pat tai unikalus produktas, pasižymintis vienodomis ypatingai siauromis profilių linijomis, leidžiančiomis pagaminti didelius, papildomai nesudalintus stiklo paketų plotus, kurie leis džiaugtis vaizdu, šviesa ir šiluma. 

Dėl savo ypatingai universalios konstrukcijos, išskirtinio modernaus dizaino ir galimybes į vieną bendrą visumą apjungti medžio aliuminio langus, medžio aliuminio terasines bei įėjimo duris, o taip pat stoglangius, medžio-aliuminio stiklo fasadai projektuojami ne tik išskirtinio dizaino nuosavuose namuose, bet ir komerciniuose biurų pastatuose, mokyklose, muziejuose ir kituose visuomeninės paskirties objektuose.

Mediniai fasadai kaustyti aliuminiu pasižymi ypatingai žemu šilumos laidumo koeficientu, siekiančiu net Uw = 0,73 W/m²K, todėl šio tipo gaminius galima naudoti net ir pagal pasyvaus namo standartus statomuose pastatuose. 

Medžio-aliuminio fasadinė sistema sudaryta iš klijuotos medienos rėmo, montuojamo vidinėje pastato dalyje, ir atmosferos poveikiui atsparių aliuminio detalių, kurios ne tik laiko stiklo paketą, suteikia apsaugą nuo aplinkos poveikio, bet ir pabrėžia estetinį vaizdą. 

Dar viena ypatinga medžio-aliuminio fasadų detalė yra iš lauko pusės matomi apdailiniai dangteliai, kurie gali būti gaminami iš aliuminio, bronzos arba kietmedžio. 

„Zyle Fenster“ aliuminio-medžio fasadai – tai mažiausiai priežiūros reikalaujantys, šilčiausi ir sandariausi sprendimai, skirti A++ klasės namams.

Mediniai langai, mediniai langai kaustyti aliuminiu, aliuminio langai, sash langai, skandinaviski langai, medines mediniu langu gamyba, lauko durys, medines stumdomos terasos durys, duru gamyba Zyle Fenster

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines medžio-aliuminio fasadinės sistemos šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K. 

MEDIENA

Medžio-aliuminio fasadų gamybai naudojamas tik klijuotos bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę lango elementams įlinkti ar deformuotis. Nepaisant to, jog aliuminio ekranas medžio fasado išorę visiškai apsaugo nuo nepalankaus atmosferos poveikio, fasadų gamybai naudojame tik aukščiausios kokybės sertifikuotą medieną. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio medienos.

SANDARUMAS

Medžio-aliuminio fasadai pasižymi išskirtinai aukštu atsparumu oro (1500 Pa) ir vandens (1200 Pa) skverbčiai.

APDAILA

Medžio-aliuminio fasadai ne tik ilgaamžiai, bet ir išskirtiniai tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus.

Išorinė medinių aliuminiu kaustytų fasadų pusė milteliniu būdu gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat – gali būti padengta ypatingomis dekoro dangomis, kurios pastatui suteiks išskirtinumo.

Viduje mediniai fasadai gali pasirinktinai būti dažomi RAL paletės spalvomis arba lakuojami natūraliais medžio tonais.

Visi „Zyle Fenster“, mediniai fasadai yra dažomi tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medžio-aliuminio fasadų dažymui yra suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Zyle Fenster“ medžio aliuminio fasadus:

– tai gaminiai, sukurti tarnauti trisdešimt ir daugiau metų;

– tai mažiausiai priežiūros reikalaujantys mediniai fasadai, nepaisant to – garantuojantys visus medinių langų privalumus;

– tai patys šilčiausi mediniai fasadai su aliuminio ekranu, kurių Uw = 0,8 W/m²K

– unikalaus ir modernus šių langų išorinis aliuminio ekranas yra suprojektuotas 20-ties metų medžio aliuminio fasadų gamybos patirtį turinčių „Zyle Fenster“ specialistų;

– to paties dizaino aliuminio ekranas naudojamas ne tik medžio aliuminio fasadams, bet ir medžio aliuminio langams, medžio aliuminio terasinėms bei medžio aliuminio įėjimo durims gaminti;

– medžio fasadai pasižymi ypatingu saugumu; 

– aliuminio ekranas suteikia papildomo sandarumo, todėl medžio aliuminio fasadus galima vadinti vienu sandariausių produktų rinkoje; 

– labai didelis spalvų ir išorinio aliuminio ekrano apdailų pasirinkimas;

– medžio aliuminio fasadus montuojant arti vandens telkinių arba šalia judrių gatvių, kur būdinga padidinta oksidacija ar egzistuoja korozijos galimybė, medžio aliuminio fasadų ekranas gali būti anoduojamas, siekiant dar labiau sustiprinti atsparumą aplinkos poveikiui;

– medžio aliuminio fasadai yra puiki investicija, padidinanti pastato vertę.

Medžio-aliuminio fasadai | Galerija

Zyle Fenster  medžio-aliuminio fasadų projektų galerija