top

Medinės stumdomos terasos durys „Lift & Slide“

„Zyle Fenster“ medinės stumdomos terasos durys „Lift & Slide“ – tai šilčiausios (Uw = 0,79 W/m²K), sandariausios (atsparumas vėjo ir vandens apkrovoms – 600 Pa) ir saugiausios (sertifikuotos pagal anglišką PAS 24 saugumo standartą) stumdomos terasinės durys. 

Jos yra ypač mėgiamos dėl savo išskirtinai modernios siaurų profilių konstrukcijos, patalpai suteikiančios patį didžiausią šviesos kiekį. O taip pat ši konstrukcija leidžia pagaminti iki 3 m aukščio ir 6 m pločio siekiančias duris, turinčias ypatingai tvirtą, iki 400 kg svorį atlaikančią „Comfort“ varstymo sistemą ir išskirtinai šiltą, 10-ies kamerų aliuminio slenkstį, kuris leidžia sukonstruoti tik 5 mm paaukštėjimą tarp patalpos vidaus ir lauko.

Šios medinės stumdomos terasos durys yra pačios pranašiausios tarp šiuo metu siūlomų rinkoje. „Lift & Slide“ dėl savo išskirtinių šiluminių savybių galima montuoti net A++ klasės namuose.

Puikus šių durų dizainas, jų ilgaamžiškumas, ekologiškumas, tvirtumas, atsparumas mechaniniams pažeidimams ir temperatūriniams pokyčiams yra savybės, dėl kurių pastaraisiais metais šios medinės stumdomos terasinės durys yra pats populiariausias produktas „Zyle Fenster“ terasinių durų asortimente tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose.

„Zyle Fenster“ medines stumdomas terasines duris renkasi renkasi užsakovai, vertinantys natūralumą ir kokybę, nes tik iš natūralios medienos pagamintų stumdomų terasinių durų tiek išorinę, tiek vidinę pusę galima lakuoti natūraliomis medienos spalvomis, teikiančiomis pastato eksterjerui ir interjerui šilumos, natūralumo bei prabangos jausmą.

Mediniai langai, mediniai langai kaustyti aliuminiu, aliuminio langai, sash langai, skandinaviski langai, medines mediniu langu gamyba, lauko durys, medines stumdomos terasos durys, duru gamyba Zyle Fenster

MEDIENA

Šių medinių stumdomų terasos durų gamybai naudojamas  iš keturių sluoksnių suklijuotas bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę durų elementams įlinkti ar deformuotis. Nepaisant to, jog aliuminio ekranas durų išorę visiškai apsaugo nuo nepalankaus atmosferos poveikio, „Zyle Fenster“ „Lift & Slide“ terasinių durų gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio ar raudonosios šorėjos (meranti) medienos. 

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines medinių stumdomų terasinių durų „Lift & Slide“ šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K.

SANDARUMAS

600 Pa oro ir vandens atsparumą šioms medinėms stumdomoms terasinėms durims garantuoja „Zyle Fenster“ naudojamas vienas moderniausių rinkoje „Clima trend“ profilis, kuris išsiskiria dviem labai elastiškomis ir ilgaamžėmis tarpinėmis, garantuojančiomis sandarumą tarp lango rėmo ir varčios, o taip pat papildoma tarpine tarp terasinių durų stiklajuostės ir varčios, kuri apsaugo nuo oro ar vandens patekimo į patalpos vidų.

APDAILA

Medinės terasinės durys „Lift & Slide“ ne tik ilgaamžės, bet ir išskirtinės tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus.

Išorinė ir vidinė stumdomų terasinių durų pusė gali būti dažoma bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat lakuojama natūraliais medžio tonais.

Visos „Zyle Fenster“ medinės terasinės durys yra dažomos tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ stumdomų medinių terasinių durų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

FURNITŪRA

Medinės stumdomos terasinės durys „Lift & Slide“ komplektuojamos su saugiausia ir patvariausia vokiečių firmos „SIEGENIA AUBI“ furnitūra. Vienas iš didžiausių medinių stumdomų terasos durų privalumų yra švelnaus durų uždarymo sistema „Soft Close“, skirta neleisti varčiai atsitrenkti į rėmą. Sistema „Soft Close“ sustabdo varčią bei švelniai „priglaudžia“ ją prie durų rėmo.

Kitos medinių terasinių durų „Lift & Slide“ techninės charakteristikos:

  • atsparumas vėjo apkrovai – 800 Pa/C2 (klasė);
  • nepralaidumas vandeniui – 600 Pa/9A (Pa/klasė);
  • oro pralaidumas – 600 Pa/C4 klasė.

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Zyle Fenster“ medines stumdomas terasines duris „Lift & Slide“:

– tai ilgaamžiškiausios terasinės durys, sukurtos tarnauti ne vieną dešimtmetį;

– tai pačios šilčiausios medinės terasinės durys, kurių Uw = 0,79 W/m²K;

– tik stumdomos terasinės durys gali būti išskirtinai didelių gabaritų: iki 3 m aukščio ir 6 m pločio;

– dėl „Comfort“ ratų sistemos medines stumdomas terasos duris yra ypatingai lengva stumdyti, nepaisant to, jog vienos varčios svoris gali siekti iki 400 kg;

– jos turi žemą ir ypatingai šiltą aliuminio slenkstį, kuris leidžia sukonstruoti tik 5 mm aukščių skirtumą tarp patalpos ir terasos;

– tai ypatingu saugumu pasižyminčios medinės stumdomos terasinės durys, atitinkančios vieną griežčiausių Europoje anglišką PAS24 saugumo standartą;

– tai sandariausios medinės stumdomos terasinės durys, pasižyminčios 600 Pa atsparumu oro ir vandens apkrovoms;

– jos pasižymi labai dideliu spalvų ir natūralių apdailų pasirinkimu, skirtu tiek durų vidui, tiek ir išorei;

turi švelnaus durų uždarymo mechanizmą „Soft Close“, saugantį nuo stumdomų terasinių durų varčios atsitrenkimo į rėmą;

– medinės stumdomos terasinės durys yra puiki investicija, padidinanti pastato vertę.

Medinės stumdomos terasos durys „Lift & Slide“

Naujausi Zyle Fenster medinių stumdomų durų projektų galerija