top

„Zyle fenster“ medinės lauko durys – dizaino ir saugumo garantas

„Zyle fenster“ medinės lauko durys, skirtos A+ ir A++ klasės individualiems ir komerciniams projektams, pasižymi išskirtinėmis šiluminėmis savybėmis, sandarumu, akustika ir ypatingu saugumu.

Šiuolaikiškos ir stilingos „Zyle fenster“ durys yra pagamintos pagal moderniausias vokiškas medinių lauko durų gamybos technologijas, naudojant tik kokybiškiausias ir laiko patikrintas medžiagas bei laikantis aukščiausių kokybės standartų. Šios durys – tai daugiau nei 20 metų mūsų specialistų tobulintas produktas!

Medinių lauko durų tipai

Savo užsakovams siūlome dviejų tipų medines lauko duris: klasikines ir šiuolaikines. Jos gali būti gaminamos tiek iš kietmedžio, tiek iš spygliuočių medienos. 

Klasikinės konstrukcijos medinės lauko durys – tai daugiau nei 20 metų tobulintas produktas, iš kitų rinkoje siūlomų medinių lauko durų išskiriantis savo šiluminėmis savybėmis, sandarumu bei ypatingu saugumu.

„Zyle Fenster“ skydinės medinės lauko durys – tai modernaus dizaino ir inovatyvios konstrukcijos produktas, neabejotonai pabrėžsiantis Jūsų pastato individualumą.

KOKYBĖ

Mediena – natūrali medžiaga, patinkanti ekologijos ir sveikos gyvensenos šalininkams. Kadangi medinės durys „kvėpuoja“, tai užtikrina drėgmės balansą patalpoje. Taip pat jos pasižymi puikia šilumine izoliacija ir neleidžia kondensuotis vandeniui. 

Visa „Zyle fenster“ produkcija atitinka medinių lauko durų CE ženklinimo reikalavimus, skirtus šiluminėms savybėmis, vėjo apkrovoms bei vandens nepralaidumui įvertinti ir yra išbandyta bei sertifikuota akredituotose bandymų laboratorijose.

Gamybos proceso metu visų mūsų medinių durų kokybė yra kruopščiai tikrinama – testuojamas durų atidarymas, tikrinamas dažų plėvelės storis bei stiklo paketo kokybė.

 „Zyle Fenster“ medinių lauko durų gamybai naudojamas vos iš keturių sluoksnių suklijuotas bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę medinių lauko durų elementams įlinkti ar deformuotis. Tuo tarpu trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga, lemia dar ir nepriekaištingas šių durų šilumines savybes (Uw = 0,88 W/m²K).

Medinių lauko durų kaina

Dažnas mūsų klientas klausia, kiek kainuoja medinės lauko durys namui? Ir kaip skiriasi medinių lauko durų kaina nuo plastikinių? Mes atsakome taip: durų, dažytų RAL spalvomis arba lakuotų natūraliais lakais, kaina nuo kokybiškų ir ilgaamžių iš vokiškų profilių pagamintų durų, padengtų RAL spalvomis, beveik nesiskiria. Ir visada primename, jog medines lauko duris verta rinktis dėl to, kad jos yra ilgaamžiškesnės, šiltesnės, suteikia namams estetikos ir žymiai padidina pastato vertę.

SAUGUMAS

Medines lauko duris komplektuojame su ypatingai saugiomis ir patvariomis vokiečių firmos „GU“ trijų arba penkių fiksavimo taškų spynomis. Be to, „Zyle Fenster“ medinėms lauko durims yra suteiktas Anglijos policijos iniciatyva įsteigtas „Secured by Design“ sertifikatas, užtikrinantis ne tik nepriekaištingą mūsų gaminių, kokybę, dizainą, bet ir saugumą.

DIZAINAS

Mūsų užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti lauko durų medieną, spalvą ir kitokius išorės bei vidaus apdailos sprendimus. Medines lauko duris galime pagaminti iš pušies, ąžuolo, maumedžio, raudonosios šorėjos (meranti), afrikinės kajos (mahogany) ar Naujosios Zelandijos pušies (accoya) medienos.

Parinksime grūdintus, laminuotus, matinius ar dažytus stiklus. Durų išorę ir vidų nudažysime Jūsų iš 400 variantų pasirinkta RAL spalva ar nulakuosime viena iš 12 „Zyle fenster“ lakų paletėje esančių natūralių spalvų. O taip pat įmanoma suprojektuoti individualias duris pagal konkrečius užsakovų pageidavimus.

Stilingos, jaukumo, subtilumo ir solidumo įspūdį namams suteikiančios „Zyle fenster“ medinės lauko durys yra ilgalaikė investicija – jos reikalauja minimalios priežiūros ir tarnauja mažiausiai 30 metų!

Mūsų medinių durų projektų galerija