top

Medinės lauko durys su aliuminio ekranu 

„Zyle Fenster“ klasikinės lauko durys su aliuminio ekranu – tai mažiausiai priežiūros reikalaujančios, šilčiausios (Uw = 0,888 W/m²K)  ir vienos saugiausių lauko durų, skirtų A++ klasės namams.

Klasikinės konstrukcijos medžio aliuminio lauko durys – tai daugiau nei 20 metų tobulintas produktas, iš kitų rinkoje siūlomų medinių lauko durų išskiriantis savo šiluminėmis savybėmis, sandarumu bei ypatingu saugumu.  

A++ klasės namams siūlome klasikines medines lauko duris su aliuminio ekranu ir dviejų kamerų stiklo paketu, kurių gaminio šilumos perdavimo koeficientas U = 0,88 W/m²K.

„Zyle Fenster“ siūlo didelį medinių lauko durų kaustytų aliuminiu modelių ir dizaino sprendimų pasirinkimą, o taip pat projektuoja individualias duris pagal konkrečius užsakovų pageidavimus. 

Medines lauko duris  su aliuminio ekranu gaminame iš keleto skirtingų rūšių medienų ir dažome RAL spalvų paletės spalvomis arba lakuojame natūralios medienos tonais. 

Dėl savo išskirtinių šiluminių savybių, dizaino, ekologiškumo, tvirtumo, atsparumo mechaniniams pažeidimams ir temperatūriniams pokyčiams, natūralumo ir puikios garso izoliacijos klasikinės medinės lauko durys su aliuminio ekranu pastaraisiais metais yra pats populiariausias produktas „Zyle Fenster“ medinių durų asortimente tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose. 

Mūsų medines lauko duris renkasi užsakovai, vertinantys natūralumą, kokybę ir saugumą.

 

 

MEDIENA

Medinių aliuminiu kaustytų lauko durų gamybai naudojamas keturių sluoksnių suklijuotas bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę medžio aliuminio lauko durų elementams įlinkti ar deformuotis. Nepaisant to, jog aliuminio ekranas durų išorę visiškai apsaugo nuo nepalankaus atmosferos poveikio, „Zyle Fenster“ medžio aliuminio lauko durų gamybai naudojama tik aukščiausios kokybės sertifikuota mediena. Mūsų užsakovai gali rinktis iš pušies, ąžuolo, maumedžio ar raudonosios šorėjos (meranti) medienos.

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines klasikinių medžio aliuminio lauko durų šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K. 

SANDARUMAS

Aliuminiu kaustytų medinių lauko durų sandarumas, kurį užtikrina „Zyle Fenster“ medžio aliuminio durų gamyboje naudojamas vienas moderniausių rinkoje „Clima trend“ profilis, išsiskiria dviem labai elastiškomis ir ilgaamžėmis tarpinėmis, garantuojančiomis sandarumą tarp medinių lauko durų rėmo ir varčios.

APDAILA

Musų medžio aliuminio lauko durys ne tik ilgaamžės, bet ir išskirtinės tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus.

Išorinė aliuminiu kaustytų lauko durų pusė milteliniu būdu gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat gali būti padengta ypatingomis dekoro dangomis, kurios durims ir pastatui suteiks išskirtinumo. Viduje medžio aliuminio durys gali pasirinktinai būti dažomos RAL paletės spalvomis arba lakuojamos natūraliais medžio tonais.  

Visos „Zyle Fenster“ medžio aliuminio lauko durys dažomos tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medžio aliuminio lauko durų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Zyle Fenster“ medžio aliuminio lauko duris:

 

– tai ilgaamžiškiausios lauko durys, sukurtos tarnauti ne vieną dešimtmetį;

– tai mažiausiai priežiūros reikalaujančios lauko durys, nepaisant to – garantuojančios visus medinių langų privalumus;

– tai pačios šilčiausios medinės lauko durys su aliuminio ekranu, kurių Uw = 0,88 W/m²K;

– unikalaus ir modernus išorinis aliuminio ekranas yra suprojektuotas 20-ties metų medžio aliuminio durų gamybos patirtį turinčių „Zyle Fenster“ specialistų;

– to paties dizaino aliuminio ekranas naudojamas ne tik medžio aliuminio durims, bet ir medžio aliuminio langams bei medžio aliuminio terasinėms durims gaminti;

– tai ekologiškas ir aplinkai draugiškas produktas;

– didelis durų modelių pasirinkimas, o taip pat – galimybė sukurti individualų medžio aliuminio lauko durų dizainą;

– žemas ir ypatingai šiltas aliuminis durų slenkstis leidžia turėti tik 15 mm aukščio skirtumą tarp patalpos ir lauko;

– tai ypatingu saugumu pasižyminčios medinės lauko durys, komplektuojamos su penkių užrakinimo taškų kablinėmis spynomis;

– siūlome didelį stiklo paketų pasirinkimą – stiklo paketai su laminuotais, matiniais ar raštuotais stiklais suteiks privatumo ir saugumo.

Medinės lauko durys su aliuminio ekranu | Galerija