top

Klasikinės medinės lauko durys 

„Zyle Fenster“ klasikinės medinės lauko durys – tai vienas geriausių būdų pabrėžti pastato individualumą.
Klasikinės konstrukcijos medinės lauko durys – tai daugiau nei 20 metų tobulintas produktas, iš kitų rinkoje siūlomų medinių lauko durų išskiriantis savo šiluminėmis savybėmis, sandarumu bei ypatingu saugumu.
A++ klasės namams siūlome klasikines medines lauko duris su stiklu, kurio U = 0,88 W/m²K.

„Zyle Fenster” siūlo didelį medinių lauko durų modelių ir dizaino sprendimų pasirinkimą, o taip pat projektuoja individualias duris pagal konkrečius užsakovų pageidavimus.
Medines lauko duris gaminame iš keleto skirtingų rūšių medienų ir dažome RAL spalvų paletės spalvomis arba lakuojame natūralios medienos tonais.
Dėl savo išskirtinių šiluminių savybių, dizaino, ekologiškumo, tvirtumo, atsparumo mechaniniams pažeidimams ir temperatūriniams pokyčiams, natūralumo ir puikios garso izoliacijos klasikinės medinės lauko durys pastaraisiais metais yra pats populiariausias produktas „Zyle Fenster“ medinių durų asortimente tiek Lietuvoje, tiek užsienio rinkose.
Mūsų medines lauko duris renkasi užsakovai, vertinantys natūralumą, kokybę ir saugumą.

MEDIENA

Klasikinių „Zyle Fenster“ medinių lauko durų gamybai naudojamas iš keturių sluoksnių suklijuotas bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę medinių lauko durų elementams įlinkti ar deformuotis. 

Medinės lauko durys gaminamos tik iš aukščiausios kokybės sertifikuotos pušies, ąžuolo ar Accoya® medienos.

STIKLINIMAS

Vienas iš pagrindinių faktorių, nulemiančių išskirtines klasikinių medinių lauko durų šilumines savybes, yra 48 mm trijų stiklų (dviejų kamerų) paketas, užpildytas argono dujomis ir selektyvine danga. Paketo Ug = 0,5 W/m²K. 

SANDARUMAS

Medinių lauko durų sandarumas, kurį užtikrina „Zyle Fenster“ medžio aliuminio langų gamyboje naudojamas vienas moderniausių rinkoje „Clima trend“ langų profilis, išsiskiria dviem labai elastiškomis ir ilgaamžėmis tarpinėmis, garantuojančiomis sandarumą tarp medinių lauko durų rėmo ir varčios.

FURNITŪRA

Medines lauko duris komplektuojame su ypatingai saugiomis ir patvariomis vokiečių firmos „GU“ trijų arba penkių fiksavimo taškų spynomis. 

Mūsų užsakovai gali rinktis lenkiamas arba traukiamas durų rankenas, o vidinėje durų pusėje – raktų arba suktukų sistemas. Naujausias medinių lauko durų aksesuaras – tai elektroninės vokiečių firmos „KVF“ spynos, valdomos sensoriniu būdu arba telefonu.

APDAILA

Mūsų medinės lauko durys ne tik ilgaamžės, bet ir išskirtinės tuo, jog užsakovai turi neribotas galimybes išsirinkti jų išorės ir vidaus apdailos sprendimus. Tiek išorinė, tiek vidinė medinių lauko durų pusė gali būti nudažyta bet kuria iš daugiau nei 400 RAL spalvų, o taip pat lakuojama natūraliais medžio tonais.  

Visos „Zyle Fenster“ medinės lauko durys dažomos tik aplinkai draugiškais aukščiausios kokybės suomiškais „Teknos“ dažais, pasižyminčiais savo ilgaamžiškumu ir puikiu sukibimu su medienos paviršiais, todėl „Zyle Fenster“ medinių lauko durų dažymui suteikiama net iki 10-ies metų garantija.

10 priežasčių, kodėl verta rinktis „Zyle Fenster“ medines lauko duris:

– tai ilgaamžiškiausios lauko durys, sukurtos tarnauti ne vieną dešimtmetį;

– tai pačios šilčiausios medinės lauko durys, kurių Uw = 0,88 W/m²K

– tai ekologiškas ir aplinkai draugiškas produktas;

– didelis durų modelių pasirinkimas bei galimybė sukurti individualų medinių lauko durų dizainą;

– žemas ir ypatingai šiltas aliuminis medinių lauko durų slenkstis, leidžia turėti tik 15 mm aukščio skirtumą tarp patalpos ir lauko;

– tai ypatingu saugumu pasižyminčios medinės lauko durys, komplektuojamos su penkių užrakinimo taškų kablinėmis spynomis;

– siūlome didelį stiklo paketų pasirinkimą: su laminuotais, matiniais ar raštuotais stiklais, kurie suteiks privatumo ir saugumo;

– ypatingai didelis spalvų ir natūralių apdailų pasirinkimas durų išorei ir vidui;

– siūlome didelį medinių lauko durų furnitūros dizainų ir spalvų pasirinkimą;

– medinės lauko durys – tai puiki investicija, padidinanti Jūsų namo vertę.

Zyle Fenster tradicinės klasikinės lauko durys | Galerija