top

Istoriniai “Heritage Casement“ mediniai langai

Istoriniai “Heritage” Casement langai skirti pakeisti 20-to amžiaus pradžioje Anglijoje gamintus i lauka atidaromus tradicinius „Casement“ tipo langus. Šių langų konstrukcija išsiskiria ypatingai siauromis linijomis stiklinimu iš lauko pusės naudojant specialų elastišką, glaistą „putty glazed“ bei siaurų linijų „slimlite” tipo paketus arba vieną stiklą  “single glazed” bei individualiais ištisiniais dalinimais “solid bar”, o taip pat aukščiausios kokybės Anglų meistrų pagaminta tradicine furnitūra. Mūsų “Heritage” Casement Langai gali būti varstomi į vidų ir į lauką, o taip pat atsidaryti I šoną (side hung) arba atsiversti į lauko pusę vyrius tvirtinant viršuje (Top Hung).

MEDIENA

Istorinių “Heritage” Casement langų gamybai naudojamas tik klijuotos bešakės medienos tašas, kuris iki minimumo sumažina galimybę lango elementams įlinkti ar deformuotis. Užsakovai gali rinktis šio tipo langus pagamintus iš pušies, sapele (afrikinio kietmedžio),  ąžuolo ir accoya medienos. “Heritage” Casement langų ilgaamžiškumui užtikrinti apatinė lango dalis visais atvejais gaminama tik iš kietmedžio.

FURNITŪRA

Ypatingai svarbi Istorinių “Heritage” casement langų sudedamoji dalis yra furnitūra ir aksesuarai sustiprinantys ir pabrėžiantys lango istoriją bei architektūros stilių. Artimai bendradarbiaujame su išskirtinio dizaino ir aukščiausios  kokybės Casement langų furnitūros gamintojais Anglijoje todėl, galime patenkinti net ir išskirtinai individualius užsakovų ir architektų reikalavimus užraktų ir kitų aksesuarų dizainui ir apdailai.

Rėmas
55 x105 mm
Varčia
42 x 45 mm

Palangės prailginimai

50mm, 60mm, 70mm, 80mm, 90mm, 100mm, 110mm
Medienos drėgnumas
12 – 19%
Stiklinimas
Iš lauko pusės Tradiciniu “putty” metodu

Istoriniai “Heritage Casement“ mediniai langai | Galerija

Zyle Fenster medinių langų Heritage Casement objektai