top

Istoriniai Angliški “Heritage” Casement ir Sash mediniai langai paveldo objektams

Mūsų gaminami istoriniai “Heritage” Casement ir Sash langai tai unikalios langų,  gamintų prieš šimtą ir daugiau metų, kopijos. “Heritage” tipo langai skirti restauruojamiems paveldo saugomiems (Grade 1 & Grade 2 listed buildings) objektams Anglijoje, Airijoje ir Škotijoje.

Išskirtinis „Heritage“ tipo Casement ir Sash langų bruožas yra šių langų stiklinimas iš lauko pusės panaudojant neįprastą šiems laikams medinę stiklajuostę, o specialų elastišką, glaistą „putty“(Heritage Putty), o taip pat siaurus, tik 24mm pločio įvairių dizainų varčių vientisus (ne klijuojami ant stiklo paketo) įvairų dizainų sudalinimus (Solid Bars).

Dar vienas išskirtinis šių langų bruožas yra išskirtinai modernių technologijų siaurų linijų vienos kameros stiklo paketaislimlite double glazing”. Minimalus šių paketų storis tik 12mm (4-4-4Low-E), tačiau užpildžius paketą Kriptono dujomis, jo šilumos perdavimo koeficinatas yra Ug=1.5 W/m²K. Naudojant “slimlite” tipo siaurų linijų stiklo paketus “Heritage” tipo langai išlaiko savo pirminę išvaizdą, bet pasižymi kur kas geresnėmis šiluminėmis ir akustinėmis savybėmis.

Mūsų “Heritage” Casement mediniai langai gali būti varstomi į vidų ir į lauką, o taip pat atsidaryti į šoną (side hung) arba atsiversti į lauko pusę, vyrius tvirtinant viršuje (Top Hung).

Istoriniai „Heritage Sash“ mediniai langai

Mūsų Istoriniai “HeritageSash mediniai langai idealiai atkartoja prieš 100 ir daugiau metų gamintus tradicinius Angliškus „Sash Box“ langus. Šie išskirtinės konstrukcijos stiklinti iš lauko pusės „putty glazed“ su „slimlite” tipo paketais arba vienu stiklu  “single glazed” bei individualiais ištisiniais dalinimais “solid bar” skirti renovuojamiems paveldo saugomiems (Grade 1 & Grade 2 listed buildings) pastatams, o taip pat išskirtinai tradicinio Angliško architektūros stiliaus naujos statybos objektams.

Istoriniai “HeritageCasement mediniai langai skirti pakeisti 20-to amžiaus pradžioje Anglijoje gamintus į lauką atidaromus tradicinius „Casement“ tipo langus. Šių langų konstrukcija išsiskiria ypatingai siauromis linijomis stiklinimu iš lauko pusės naudojant „putty glazed“ bei  „slimlite” tipo paketus arba vieną stiklą  “single glazed” bei individualiais ištisiniais dalinimais “solid bar”, o taip pat aukščiausios kokybės anglų meistrų pagaminta tradicine furnitūra.

Istorinio paveldo Zyle Fenster objektai