Susisiekite

Susisiekite

Susisiekite

Projektas

Mediniai langai Europa 92 , Lietuva

Aliuminiu kaustyti mediniai langai atskleidžia geriausias šių eksplotacinių medžiagų savybes.

LokacijaLietuva
Data2020
KategorijaA klasės pastatai
Europa 92
Išskirtiniai projektai
Langai
Mediniai langai
Medžio-aliuminio langai
Pasyvus namas
Privatūs namai
Aliuminiu kaustyti mediniai langai atskleidžia geriausias šių eksplotacinių medžiagų savybes.

LocationLietuva
Date2020
CategoryA klasės pastatai
Europa 92
Išskirtiniai projektai
Langai
Mediniai langai
Medžio-aliuminio langai
Pasyvus namas
Privatūs namai

„Zyle fenster“ mediniai langai, kaustyti aliuminiu, skirti A+ ir A++ klasės individualiems ir komerciniams projektams, pasižymi išskirtinėmis šiluminėmis savybėmis, sandarumu, akustika ir saugumu. Medžio ir aliuminio sintezė langams suteikia geriausias šių eksplotacinių medžiagų savybes.

Ekologiški, „kvėpuojantys“, jaukūs mediniai langų rėmai pastato viduje ne tik gerai sulaiko šilumą, tačiau taip pat tarnauja kaip akustinė priemonė. Tuo tarpu išorinis aliuminis lango rėmas yra itin atsparus išorės veiksniams. Be to, dėl savo aukštos gamybos technologijos yra palyginti lengvas ir neapkrauna varstomų lango dalių papildomu svoriu.

Medžio Aliuminio Stumdomos Terasos Durys „Sky Frame“

„Zyle Fenster“ medžio aliuminio stumdomos terasos durys „Sky Frame“ – tai šilčiausios (Uw = 0,79 W/m²K), sandariausios (atsparumas vėjo ir vandens apkrovoms – 600 Pa) ir saugiausios (sertifikuotos pagal anglišką PAS 24 saugumo standartą) stumdomos terasos durys.

 

 

Medžio Aliuminio Fasadai 

Medžio-aliuminio fasadai – tai idealus variantas išskirtinį ar modernų pastatų dizainą norintiems sukurti architektams, projektuotojams ir užsakovams. Taip pat tai unikalus produktas, pasižymintis vienodomis ypatingai siauromis profilių linijomis, leidžiančiomis pagaminti didelius, papildomai nesudalintus stiklo paketų plotus, kurie leis džiaugtis vaizdu, šviesa ir šiluma.

Dėl savo ypatingai universalios konstrukcijos, išskirtinio modernaus dizaino ir galimybes į vieną bendrą visumą apjungti medžio aliuminio langus, medžio aliuminio terasines bei įėjimo duris, o taip pat stoglangius, medžio-aliuminio stiklo fasadai projektuojami ne tik išskirtinio dizaino nuosavuose namuose, bet ir komerciniuose biurų pastatuose, mokyklose, muziejuose ir kituose visuomeninės paskirties objektuose.

Mediniai langai medzio aliuminio langai

Close

Užpildykite formą failų parsisiuntimui